ایمان و باور ما، خالق شرایط بیرونی ما

ما به هر آنچه که ایمان و باور داشته باشیم و آن را درواقع پذیرفته باشیم، در زندگی خود واقعی می کنیم. شاید این خبر برای شما عجیب باشد، ولی وقتی مبنای علمی آن را با هم بررسی کنیم، خواهیم دید که قدرت باور های ما چقدر زیاد هستند. و این خبری خوش برای ماست. چون می توانیم با تغییر باورها زندگی خودمان را هم متناسب با آن تغییر دهیم.

چرا ایمان و باور ما، شرایطمان را پدید می آورند؟

در مبحث قانون جذب ، موضوع اصلی، بودن در یک حس و حال معین (فرکانس) است که منجر به این می شود که شرایط فیزیکی معادل آن هم جذب ما شود؛ زیرا انرژیهای مشابه به سمت یکدیگر کشیده می شوند. حال در اینجا نکته کلیدی و اصلی این است که باور ها و عقاید ما غالبا بصورت ناخوداگاه، ما را در یک فرکانس معین و ثابت  نگه می‌دارند، که بنا به وجود قانون، منجر به پدیدار شدن نتایجی یکسان و ثابت می شود که معادل همان حس و حال یا ایمان و باور است. چون زمانی که شما به موضوعی باور دارید مدام به آن فکر می کنید و حسش می کنید و این یعنی در حال بیشتر شبیه شدن به آن هستید و در نتیجه جذبش میکنید؛ که این همان قدرت باور است.

هر باور، ما را در مسیر مخصوص خودش هدایت می کند

اگر شما ایمان داشته باشید که از بقیه مردم باهوش تر هستید، این باور باعث ایجاد تغییرات و حالتی در وجود شما می شود که شما را به سمت باهوش تر شدن می برد. قدرت باور همین است که می تواند از دنیای بیکران اطراف ما، هر آنچه که متناسب با خودش است را پیدا و به سمت ما جذب کند و در نهایت ما را به همان چیزی برساند که در ابتدا باور ش کرده بودیم. یعنی اگر فردی در باورش این باشد که زندگی واقعا زیبا و شگفت انگیز است، پس مدام در این فرکانس است و او در واقعیت، مدام در شرایطی هدایت می شود و خواهد بود که جلوه های زیبا و شگفت انگیز زندگی آنجا هستند و او آنها را می بیند. به واسطه قوانین قدرتمند و بی نظیر الهی، باور ما اینقدر قدرتمند است که می توانیم با آنها حتی کوه ها را هم جابجا کنیم.

” اگر ایمان داشته باشید می توانید کوه ها را هم جابجا کنید

حضرت مسیح (ع)

ایمان

قدرت باور و ایمان و تغییر باورها

اکثر مردم نمی دانند ایمان و باور واقعی چیست و به سبب همین موضوع خیلی زود شک می کنند و نتیجه ای نمی‌گیرند. در حالیکه اگر باور واقعی برای موفق شدن وجود داشته باشد ( که تمام آن یک کار درونی است و مرتبط با ذهن و هدایت درست آن است )، حتما موفقیت عظیم به زودی پدیدار خواهد شد. ما برای تغییر باورها نیازمند زمان و آگاهی هستیم. چون در غیر اینصورت، ما می خواهیم کاری را انجام دهیم که روشش را نمی دانیم و خیلی زود نتایج معکوس می گیریم. در طول مسیر آموزشی ما در سایت خود و خدا ، شما در قسمتهای متنوع مثل دانلودهای رایگان و دوره های آموزشی پیشرفته ، به تدریج بسیاری از باورهای غلط خود را تغییر خواهید داد.

زندگی سخت، فقط و فقط بخاطر وجود باورهای غلط است

انسانهایی که زندگی سخت و دشواری را تجربه می کنند و آن شرایط سخت برایشان تکراری و همیشگی است، باید ریشه و علت این موضوع را در باورهایشان جستجو کنند و آنها را تغییر دهند تا زندگی آنها هم تغییر کند. ایمان و باور ما، هم می تواند برایمان بهشت خلق کند و هم جهنم. اگر شما روزگار سختی را می گذرانید اصلا به دنبال جنگیدن بیهوده با شرایط بیرونی نباشید. کار شما کاملا درونی است و این خبر خوشی است برای شما، چرا که آنجایی که شما باید تغییر بدهید خیلی به شما نزدیک است و تحت کنترل خود شماست.

باور های ما از کجا به ما رسیده اند؟

باور های ما بیشترشان از دوران کودکی ما همراهمان شده اند. زیرا در آن دوران، ما تقریبا قدرت انتخاب نداشتیم و هر آنچه که در اطراف ما گفته و شنیده می شد را پذیرفته ایم. مثلا اگر همیشه در اطراف ما گفته می شد که پول نیست یا سخت بدست می آید، ما هم ایمان و باور پیدا کردیم که واقعا همینطور است. و حالا قدرت باور ی که در کودکی به ما داده شده است، در حال کنترل و هدایت زندگی ماست. وقتی ما متوجه می شویم که باورهای ما بر اثر تکرار، درطول زمان به صورتهای مختلف شکل گرفنه اند، پس به همین حالت هم می توانند تغییر کنند.

آیا ایمان و باور مثبت پیدا کردن ( تغییر باورهای منفی ) سخت و دشوار است؟

اینکه ما توقع نداشته باشیم که باورهای ما که در طول زمان با تکرار ایجاد شده اند خیلی زود تغییر کنند و دیگر هیچ اثری از آنها نماند برای خیلی ها سخت و دشوار است؛ علت آن است که آنها عمق این علم را درک نکرده اند. زمانی که ما بدانیم همه چیز در دنیا در یک مسیر تکاملی بوده و هست، آنگاه ما سریعا شروع به تغییر باور خود با تغییر در توجه خود می کنیم که نتایج مثبت تغییر باور هم خیلی زود آشکار میشود و به ما انگیزه حرکت بیشتر میدهد، که همان مسیر تکاملی است. و از این دیدگاه، تغییر باور بسیار آسان و لذت بخش است.

قدرت باور و ایمان چقدر است؟ آیا به اندازه ای است که با آنها بتوانیم به خواسته هایم برسم؟

قدرت باور

قدرت باور بی انتهاست و فقط با باوری مخالف و متفاوت محدود می شود. اگر شما باور کردید که خوش شانس هستید یا  هر روز خوش شانس تر می شوید، تا مادامی که این باور شماست و به آن ایمان دارید و رهایش نمی کنید، در حال نزدیکتر شدن به آن هستید و آن را واقعی و واقعی تر می کنید. شما قطعا با باور و ایمان تان به خواسته خود می رسید؛ از راهی که در اغلب اوقات اصلا فکرش را هم نمی کنید و تمام آن چیزهایی که برای رسیدن به هدفتان نیاز دارید در طول مسیر بخاطر وجود ایمان شما به سمت شما جذب می شوند. البته موانعی هم برای عده ای وجود دارد که به مرور، همانطور که قبلا قول داده بودیم، آنها را با آموزشها یمان برای شما مرتفع می کنیم.

لطفا ویدئوی آموزشی باورها را تماشا کنید

دانلود این فیلم با لینک مستقیم

حجم فایل: ۶۸ مگا بایت

دانلود فایل صوتی این فیلم

حجم فایل: ۱۴ مگا بایت

تماشای این فیلم در یوتوب

مطالب مرتبط:

مفهوم موفقیت و باور که خیلی ها درست نمی دانند ( اینجا )

[wp-review]