اثر انرژی و ارتعاش بر محیط مفهوم بسیار زیبایی از قانون جذب است که می‌تواند شما را با قدرت ذاتی و درونی خود در تغییر شرایط و اتفاقات آشنا کند. براساس این مفهوم انرژی، احساس، ارتعاش و فرکانس ما (که همگی یکی هستند) بر روی محیط و اطرافمان اثر فوق‌العاده‌ای دارند به گونه‌ای که روند اتفاق‌ها و شرایط با تغییر انرژی ما عوض می‌شود و این یعنی هرکس می تواند با تغییر خود اطراف خود را نیز تغییر دهد که معادل است با رسیدن به اهداف با استفاده از قانون جذب. در این بخش با یک توضیح زیبا و منطقی چگونگی اثر انرژی و ارتعاش بر محیط را بررسی خواهیم کرد.

اثر انرژی و ارتعاش بر محیط

هرآنچه می‌خواهیم در همین جهان حاضر است

اگر به افرادی که به خواسته‌های خود می‌رسند نگاه کنید متوجه می‌شوید که آنها خواسته‌های خود را از جهانی دیگر نمی‌آورند بلکه مواد اولیه آن خواسته‌ها همگی از ابتدا در جهان فعلی ما بوده و همچنان هم هست. به عنوان مثال کسی که خانه‌ای زیبا دارد خانه او در ابتدا چوب و خاک و سنگی در طبیعت بوده است که با تغییر فرم‌های مناسب به شکل خانه درآمده. این قاعده برای تمام خواسته‌های ما صدق می‌کند به گونه‌ای که هرآنچه ما می‌خواهیم مستقیم و یا غیرمستقیم در همین جهان حاضر بوده و هست. اما نکته بعدی این است که بدانیم جهان ما (کره زمین) سیستمی بسته است که نه چیزی از جهانی دیگر به آن اضافه می‌شود و نه از آن کم می‌شود و همانطور که اشاره شد هرآنچه هست از ابتدا بوده و همچنان هم خواهد بود. حال با دانستن این دو اصل به سراغ اثر انرژی و ارتعاش بر محیط با یک مثال زیبا می‌رویم.

اثر انرژی و ارتعاش بر محیط با مثالی از تبخیر آب

فرض بگیرید در یک اتاق دربسته (همانند جهان که در بالا اشاره شد) یک لیوان آب با بالارفتن دما تبخیر می‌شود. آب دیگر قابل دیدن نیست اما در آن اتاق دربسته محبوس است. حال اگر ما وارد اتاق شویم ممکن است کمی رطوبت را احساس کنیم اما نمی‌توانیم آن یک لیوان آبی که قبلا آنجا وجود داشت را ببینیم. حال اگر با جسمی سرد وارد اتاق شویم خواهیم دید که قطرات آب بر روی آن جسم سرد تشکیل می‌شوند زیراکه سرما بخار آب را به فرم مایع می‌رساند. و اگر جسم ما سرد باقی بماند و ما به اندازه کافی در آن اتاق بمانیم تمام یک لیوان آب تبخیر شده به صورت قطرات دوباره به فرم مایع برخواهند گشت.

اثر انرژی و ارتعاش بر محیط که با مفاهیم قانون جذب عنوان می‌شود هم همین‌گونه است. هرآنچه ما می‌خواهیم (یا حتی نمی‌خواهیم) در این جهان که در کل همانند یک سیستم در بسته است به فرم غالبا نامرئی موجود است. آن انرژی و احساسی که ما در خود داریم باعث می‌شود چه اتفاق‌ها و شرایطی در اطراف ما شکل بگیرد و یا نگیرد. مجددا به مثال قبل توجه کنید که اگر دمای جسم در دست ما بالا رود قطرات آب تشکیل شده مجددا تبخیر خواهند شد و اگر سرد شود همان قطرات تبخیر شده به فرم مایع بازخواهند گشت.
در جهان ما هم همین اصل حکم‌فرماست. هراحساسی که داشته باشیم متناسب با همان ایده‌ها، انسان‌ها و شرایط برایمان پیش می‌آیند و اگر آن احساس را از دست بدهیم تمامی آنچه برای ما متناسب با آن ایجاد شده بود نیز از بین خواهند رفت.

اثر انرژی و ارتعاش بر محیط

شما با فهم قانون جذب می‌توانید خواسته‌های خود را محقق کنید

هنگامی که متوجه اثر انرژی و ارتعاش بر محیط می‌شویم هم خیلی احساس قدرت خواهیم کرد و هم احساس مسئولیت زیراکه دلیل نرسیدن ما به خواسته‌هایمان هرگز آن بیرون نبوده و نیست. هرآنچه ما می‌خواهیم در این جهان همیشه بوده و هست و عامل اصلی فقط و فقط در انرژی و احساس مناسب نبودن خودمان است. اگر ما باور کنیم که می‌توانیم و احساس واقعی برآمده از این باور را پیوسته در خود زنده نگه داریم نشانه‌های پدیدار شدن خواسته‌هایمان همانند تشکیل قطرات آب بر روی جسم سرد خیلی زود در اطرافمان آغاز خواهند شد زیراکه این اساس و قوانین ثابت جهان است.

علاقمندان به این مباحث که بصورت منطقی و علمی قانون جذب و رسیدن به خواسته‌ها را تشریح می‌کند می‌توانند از دوره آموزشی استفاده از قدرت استفاده کنند (همین مطلب هم بخشی از درس‌های این دوره بود) که با شرایط ویژه‌اش آنان را کاملا مجهز به هرآنچه برای موفقیت لازم است می‌کند.

احتیاج به تایید آخرین نظر می باشد
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

5/5 - (3 امتیاز)