اهمیت داشتن حس خوب و فرکانس بالا

داشتن  حس خوب  یا  فرکانس  و ارتعاش بالا، تمام آن چیزی است که ما می بایست دنبالش باشیم. در واقع رسیدن به خواسته ها طبق یک مسیری اتفاق می افتد، که داشتن حس خوب مهمترین مشخصه آن است. زمانی که شما در این حالت هستید، فرکانس بالا دارید و طبق قانون جذب می بایست اتفاقاتی را به سمت خود بکشانید که آنها هم همگی خوب هستند. پس در واقع هدف اصلی ما همیشه داشتن حس خوب و یا ارتعاش و فرکانس بالاست.

چرا حس خوب و فرکانس بالا منجر به موفقیت ما می شود؟

حس خوب

وقتی در دنیا همه چیز از جنس انرژی است و مشابه مشابه را جذب میکند، پس ما نمی توانیم در حس و حال بدی باشیم و غالبا احساسات منفی را تجربه کنیم و از طرف دیگر خواهان چیزهایی باشیم که آرزویشان را داریم که به ما حس خوبی می دهند. زیرا در اینصورت این دو حالت (انرژی) با هم مشابه نیستند و همدیگر را دفع میکنند. به خاطر همین افراد زیادی را می بینیم که سالیان سال به دنبال خواسته هایشان با احساس غالب درونی بد هستند و هرگز به آنها نمی رسند. ما باید بدانیم که حس خوب یا همان ارتعاش و فرکانس بالا همگی انرژی هستند و قدرت جذب مشابه خودشان و دفع مخالفها را دارند.

چه قانونی درباره حس خوب و فرکانس و ارتعاش بالا وجود دارد؟

یادمان باشد که قانون این است: احساس غالب درونی ما، که احساسی پیوسته است، اگر خوب باشد، شرایط و اتفاقات خوب خود به خود خواهند آمد، و اگر این حس بد باشد، شرایط و اتفاقات بد، ما را پیدا خواهند کرد و درگیرمان می کنند. طبق این قانون، اگر ما مدام در حس خوب باشیم باید منتظر اتفاقات خوب هم باشیم، چون فرکانس و ارتعاش بالایی داریم. از طرفی دیگر، اگر ما بیشتر اوقات درگیر احساسات منفی و مخرب هستیم، چاره ای جز رو به رو شدن با اتفاقات منفی مشابه آنها در واقعیت نداریم.

چگونه همیشه در فرکانس بالا و حس خوب باشیم؟

اینکه ما در حال حاضر در چه حس و حالی هستیم مربوط به انتخابهایی بوده که ما از قبل داشته ایم. یعنی ما در هر لحظه با تغییر کانون توجه خود که انتخاب خودمان است، میتوانیم احساسمان را به سمت خوب یا بد هدایت کنیم. پس ما میتوانیم همیشه در فرکانس بالا بمانیم اگر همیشه به چیزهایی توجه کنیم و درگیرشان شویم که حس خوب به ما می دهند. به عنوان مثال، بودن در یک فضای سبز و آرام در مقابل تماشای یک فیلم غمگین یا خشونت آمیز، توجه و بازی با یک کودک در مقابل بودن در یک مکان پر از استرس و… .

حس خوب

  • بالا رفتن میزان اگاهی ما همیشه منجر به داشتن حس خوب میشود.
  • انتخابهای درست در توجه ما که همیشه ذهنمان را درگیر مسائل مثبت کنیم باعث بالا رفتن ارتعاش ما می شود.
  • بودن در کنار انسانهای خوشحال و موفق و دوری از انسانهای منفی و غمگین باعث بالا رفتن فرکانس ما و حس خوب می شود.
  • دست به عمل زدن با یک ذهنیت کاملا مثبت و قوی و دیدن نتایج دلخواه و مثبت آن باعث خوشحالی و فرکانس بالا خواهد شد.

حس خوب ، راهنمای قدرتمند درونی برای موفقیت

داشتن حس خوب و ارتعاش و فرکانس بالا، قابلیت بسیار مهم دیگری هم دارد که راهنما بودن آنها برای تصمیمهای درست ما می باشد. یعنی زمانی که ما بخاطر توجه ویژه به احساسمان، آن را غالبا خوب نگه می داریم، همین حس خوب کنونی به ما کمک میکند که تصمیمهایی را بگیریم و یا کارهایی را انجام دهیم که نتایج آنها هم به ما حس خوب می دهد. در ضمن، سیستم راهنمای قدرتمند درونی ما که کاملا بر اساس احساسات ما کار می کند، هر ایده و یا باوری که منفی و غلط باشد را با ایجاد حس بد در درون ما در همان لحظه اول برخورد با آن موضوع به ما هشدار می دهد و اگاه می کند. پس شما می توانید:

  1. هر ایده غلط و باور غلط را با توجه به احساس بد موجود در آن شناسایی کنید.
  2. هر مکان منفی و یا افراد منفی که در درونشان حس بد است را شناسایی کنید.
  3. هر تفکر غلط و یا تصمیم غلط که احساس بدی را به شما می دهد را بشناسید و از آنها دوری کنید.
  4. هر کاری که بصورت فیزیکی در حال انجامش هستید و به شما حس بدی می دهد را یا قطع کنید و یا تغییر دهید.

پس می بینیم که احساسات ما چه نعمت بزرگی برایمان هستند. و فقط کافی است ما از آنها برای رسیدن به خواسته ها با چشمی باز و اگاهانه استفاده کنیم و آنها راهنمایی مطمئن برای ما در این مسیر زیبا خواهند بود.

آیا حس خوب ، ارتعاش و فرکانس بالا ، مسری هستند؟

فرکانس

جواب این است که همیشه احساس خوب یا همان فرکانس بالا قابلیت انتقال به مجاورین خود را دارد؛ و همینطور هم احساس بد و فرکانس پایین. پس بسیار مهم است که ما در چه مکانی و در چه شرایطی حضور داریم. چون آنها همیشه به سرعت، انرژی و احساس ما را متناسب با خودشان تغییر می دهند. یعنی حس خوب یا بد همیشه قابلیت سرایت به ما از دیگران و همچنین از ما به دیگران را دارد. بخاطر همین شما باید بسیار دقت کنید که در مجاورت چه ارتعاش و فرکانسی هستید. زیرا محیط و انرژی اطراف شما در احساس شما تاثیر دارد، و احساس شما در نتایجتان.

آیا حس خوب و فرکانس بالا ماندگار هستند یا اینکه زود تمام می شوند؟

ارتعاش

همانطور که قبلا اشاره شد حس خوب نوعی انرژی است. مثل گرما که اگر ما در محیطی گرم قرار بگیریم گرما را دریافت می کنیم و اگر به یک محیط سرد برویم آن گرما را از دست خواهیم داد و سردمان می شود. فرکانس و ارتعاش بالا هم دقیقا همینطور هستند. یعنی شما آنها را بعد از دریافت کردن تا زمانی خواهید داشت که در مجاورت مخالف آنها نباشید، که شامل ارتعاش و فرکانس پایین مثل افکار، عقاید و انسانهای منفی و… می باشند. در حقیقت ما می بایست مدام در حال بیشتر کردن حس خوب خودمان باشیم. چون به محض توقف این کار، ما شروع به حرکت در جهت احساسات بد خواهیم کرد. و احساس خوب ما کمتر و کمتر می شود.

لطفا ویدئوی آموزشی حس خوب را تماشا کنید

دانلود این فیلم با لنک مستقیم

حجم فایل: ۷۷٫۴ MB

دانلود فایل صوتی این فیلم

حجم فایل: ۱۶ MB

تماشای این فیلم در یوتوب

مطالب مرتبط:

رابطه حس خوب و رسیدن به بهشت ( اینجا )

[wp-review]