زمان باقی‌مانده تا شروع کلاس بعدی

کلاس آنلاین خداشناسی

0روز0ساعت0دقیقه0ثانیه

در تاریخ ۱۰ آذر ۹۹ پس از صفر شدن شمارش معکوس، کلاس شروع خواهد شد و لینک ورود به کلاس مربوطه در همین‌جا قرار خواهد گرفت.
اگر شمارش معکوس تمام شده و لینک را نمی‌بینید لطفا یک بار صفحه را refresh (بارگذاری مجدد) کنید.

کلاس‌های بعدی:
کلاس آنلاین پرسش و پاسخ قوانین جذب و کائنات: ۹۹/۹/۲۰
کلاس آنلاین پرسش و پاسخ قوانین روابط: ۹۹/۹/۳۰

کلاس‌های آنلاین پرسش و پاسخ به چه صورت برگزار می‌شوند

این کلاس‌ها هر ماه در سه جلسه و در سه مبحث مختلف برگزار می‌شوند. خداشناسی، قوانین جذب و کائنات، قوانین روابط موفق

هدف این کلاس‌ها کمک به همه همراهان عزیز است که بتوانند پاسخ سوال‌های خود را مستقیم و کامل دریافت کنند و همچنین فضایی برقرار است که می‌توانیم به راحتی به نقدها و مخالفت‌ها هم پاسخ دهیم و مسائل و ظرافت‌های موجود در آن را بهتر درک کنیم.

شرکت در این کلاس‌ها برای همه عزیزان با احترام به جمع و قوانین آزاد است و گروه آموزشی خود و خدا از مشارکت همه استقبال می‌کند.

کلاس‌های آنلاین از طریق اپلیکیشن گوگل میت برگزار می‌شود

این کلاسها همگی از طریق اپلیکیشن گوگل میت (Google Meet) برگزار می‌شوند که کار با آن بسیار ساده است. نحوه کار به این صورت است که در زمان مقرر کلاس لینک دعوت در سایت قرار می‌گیرد و شما با کلیک کردن روی لینک مورد نظر وارد محیط کلاس و جلسه آنلاین خواهید شد. و سپس صدا و تصویر مدرس (سید سعید تقوی زاده) را خواهید داشت. و این امکان برای همه شرکت‌کنندگان فراهم است که بتوانند صحبت کنند و سوال‌های خود را بپرسند.

 • برای گوشی‌های اندروید می‌توانید گوگل‌میت را از طریق دکمه زیر دانلود کنید (کسانی‌که گوشی آیفون دارند باید از اپ‌استور دانلود کنند):
 • اگر از طریق لپ‌تاپ یا دسکتاپ قصد شرکت کردن دارید نیاز به نصب اپلیکیشن نیست و فقط با کلیک کردن روی لینک مربوطه وارد کلاس خواهید شد.
 • ورود و استفاده از این کلاسها با استفاده از اپلیکیشن گوگل میت نیازی به فیلتر شکن ندارد.
 • همه کلاسها ضبط می شوند و فایل صوتی آنها روی سایت قرار خواهد گرفت.
 • از آنجایی که این کلاس‌ها به صورت گروهی و جمعی برگزار می‌شوند پس لازم است به حقوق جمع احترام گذاشته شود تا همگی بتوانیم بهترین استفاده را از باهم بودن ببریم. بنابراین از شما متقاضی عزیز شرکت در این کلاس‌ها می‌خواهیم موارد زیر را رعایت فرمایید.

  • لطفا سوال‌هایی را مطرح کنید که پاسخ آنها برای همه مفید است. پاسخ سوال‌های شخصی شما فقط برای خودتان مهم و ارزشمند است و دیگران علاقه‌ای به این ندارند که زمان‌شان را صرف شنیدن پاسخ‌های مسائل خصوصی شخصی خاص کنند. پس لطفا برای این نوع سوال‌ها از طریق مشاوره تلفنی اقدام کنید. و سوال‌هایی را مطرح کنید که می‌دانید پاسخ آن به دیگران هم کمک خواهد کرد.
  • از هرگونه صحبت متفرقه و غیرمرتبط با موضوع کلاس بپرهیزید. و اگر شخص دیگری صحبتی نامربوط داشت اجازه دهید این موضوع توسط آقای تقوی‌زاده اصلاح شود و شما واکنشی نداشته باشید.
  • در هنگام صحبت کردن بقیه دوستان حتما سکوت و نظم را رعایت کنید و طبیعتا دیگران هم هنگام صحبت‌های شما همین رفتار را خواهند داشت.
  • لطفا در صورت مشاهده نظری مخالف با عقاید شما به هیچ عنوان واکنشی نشان ندهید. این موارد همگی توسط آقای تقوی‌زاده و به صلاحدید خودشان پاسخ داده خواهد شد. (مخصوصا در مباحث خداشناسی)
  • لطفا حتما با نام واقعی خود وارد کلاس شوید. اسامی غیرمعمول و غیرواقعی در کلاس شرکت داده نخواهند شد.
  • فقط و فقط زمانی که قصد صحبت کردن دارید میکروفن خود را روشن کنید. زیرا در صورت روشن بودن میکروفن شما صدای محیط اطراف شما برای کل کلاس پخش خواهد شد که می‌تواند آزاردهنده باشد.
  • شما می‌توانید دوربین خود را روشن کنید تا تصویر شما برای دیگران قابل روئیت باشد ولی هیچ اجباری در این کار نیست. شما قبل از ورود به کلاس یا درحین کلاس می‌توانید دوربین و یا میکروفن خود را خاموش و یا روشن کنید. ( پیشنهاد می‌کنیم قبل از ورود به کلاس اصلی کمی با برنامه گوگل‌میت کار کنید تا با این موارد بهتر آشنا شوید )
  • اگر به هر دلیل در حین کلاس از برنامه و کلاس خارج شدید با کلیک کردن دوباره روی لینک دعوت کلاس به راحتی مجددا وارد کلاس خواهید شد. ( پیشنهاد می‌کنیم لینک کلاس را برای خود کپی کنید و تا انتهای کلاس برای خود نگه دارید. )
  • از آنجائی که ما فقط می‌توانیم پذیرای تعداد محدودی از عزیزان باشیم لطفا سر زمان مقرر وارد کلاس شوید و این کار را به تاخیر نیندازید زیراکه به احتمال زیاد ظرفیت کلاس تکمیل خواهد شد و شما قادر به شرکت کردن در آن نخواهید شد.
  • ما از انتقادها و مخالفت‌ها کاملا استقبال می‌کنیم ولی به شرط آنکه هدف و نیتی مثبت پشت آن باشد تا بتوانیم همگی به درک بهتری برسیم. بدیهی است که انتقادها و مخالفت‌های بی پایه و اساس جایی در کلاس‌های ما نخواهند داشت.
  • لطفا توجه داشته باشید که اشخاصی که موارد ذکرشده را رعایت نکنند به سادگی از کلاس حذف خواهند شد.

  تقسیم‌بندی کلاس‌ها و زمان برگزاری آنها

  به طور میانگین هر ۱۰ روز یک بار در هرماه یک کلاس آنلاین پرسش و پاسخ برگزار خواهد شد. این کلاس‌ها در سه دسته متفاوت هستند و شما دوست عزیز باید دقت کنید که کلاس مورد نظر خود را درست انتخاب کنید تا دقیقا مباحث کلاس با نیاز شما منطبق باشد. بنابراین لطفا به محتوای کلاس‌ها که در بخش پایین به آنها اشاره شده است دقت کنید و بعد کلاس خود را انتخاب کنید. (محدودیتی برای شرکت در هر سه کلاس برای شخصی وجود ندارد و شما می‌توانید در همه آنها شرکت کنید ولی باید سوال‌های شما مرتبط با کلاس مربوطه باشد )

  1. کلاس‌های آنلاین پرسش و پاسخ در زمینه خداشناسی : مباحث خداشناسی، وجود خداوند، هدایت الهی، مباحث مرتبط با گناه، ارتباط با خداوند، عدالت خداوند، عالم غیب، بهشت و جهنم، خداهای جعلی، باورهای اشتباه درباره خداوند، دعا و استجابت آن ، انتقادها و مخالفت‌ها و… همگی در این کلاس‌ها بررسی خواهند شد.
  2. کلاس‌های آنلاین پرسش و پاسخ در زمینه قوانین کائنات و جذب : همه مباحث قوانین کائنات و قوانین جذب، قوانین ذهن، تغییر باورها، هدف‌گذاری، تصویرسازی ذهنی و عبارات تاکیدی، قدرت ایمان و باور، قوانین جذب ثروت، قوانین موفقیت و… همگی در این کلاس‌ها بررسی خواهند شد.
  3. کلاس‌های آنلاین پرسش و پاسخ در زمینه روابط و سایر مباحث : مباحث مرتبط با روابط، رسیدن به رابطه دلخواه، هدف‌گذاری برای ازدواج، مباحث مرتبط با قوانین سلامتی و درمان بیماری‌ها و مواردی استثنایی و خاص در این کلاس‌ها بررسی خواهند شد.
  اعلان
  به من اعلان کن
  guest
  53 دیدگاه
  Inline Feedbacks
  View all comments
  بنفشه یعقوبی
  بنفشه یعقوبی
  4 روز پیش

  سلام جناب استاد!
  اول از همه ببخشید که حواسم نبود که این کلاس، مربوط به روابط بود.
  اما یک دنیا سپاسگزارم از مدارا و حوصله مندی تان که با این وجود هم، پاسخ مناسبی دادید.
  این پرسشی بود که اصلا هفته قبل به ذهنم رسید و چون اینترنت ما آن وقت ضعیف بود، نتوانستم صحبت کنم.

  پریسا
  پریسا
  5 روز پیش

  سلام خدمت شما دوستان عزیز خود و خدا
  خیلی ازتون ممنونم برای توضیحات واضحی که در موارد مختلف میدید!

  فایلهای آنلاین کلاس که لینکش گذاشته میشه اینجا ، مشکلی که داره اینکه برای کسی مثل من که تلفنم فضای خالی نداره برای دانلود و میخوام کارهای دیگه ام هم برسم و به این فایل هم گوش کنم با اینکه تو اپ تلگرامم نیستم امکانپذر نیست! حتما باید کلیک کنی رو‌پیج و نمیتونی هیج جای دیگه تو گوشیت بری !! قطع میشه !
  اگه امکانش باشه که صوتی برنامه انلاین و … هم گذاشته شه ، کسانی مثل منهم میتونن از فواید این درسهای استاد بهره ببرن!
  سوال هم دارم که ایا میشه سوالمون رو بذاریم اینجا و در کلاس انلاین پاسخ داده بشه؟ یا خیر!

  مهدی
  مهدی
  13 روز پیش

  سلام استاد عزیز، اگر باور و ایمان و تصویر سازی راه رسیدن به خواسته های ماست و این فایلها را رایگان در کانالتون و سایت میزارید و ما میبینیم، دورهایی که رایگان نیستن چی هستن? اگه باور قدرتمندترین راه رسیدن به خواسته ها است اینها را که ما رایگان گزاشتین میبینیم ممنون میشم

  مهدی سلامی
  مهدی سلامی
  15 روز پیش

  درود بر شما جناب آقای تقویزاده بزرگوار!
  با امید صحت و سلامت کامل شما، میخواستم موضوع جالبی را مطرح نمایم که اگر فرصت شد امشب در کلاس هم با شما به بحث خواهم پرداخت؛ اما اگر نشد، لطف نموده آن را در گوشه ای از بحثهای کلاس امشب مورد بررسی قرار دهید.
  بعضی آدمها در زندگی ما یافت میشوند که، اگر با آنها خوبی کنیم، با بی مهری و یا با بدی کردن، پاسخ خوبی را میدهند. عجیب این که هرچه خوبی ما به آنها بیشتر شود، ناسپاسی آنها و بیمحبتی شان به نظر بیشتر خواهد شد.
  حال آنکه همین آدمها در مقابل کسانی که به آنها بدی یا ظلم روا دارند، با سر به زیری و ملاطفت برخورد میکنند. لطفاً بحث کنید که چطور چنین وضعیتی پیش میآید؟

  se.vahdat@gmail.com
  se.vahdat@gmail.com
  16 روز پیش

  با سلام وقت شما بخیر. حتما در این کلاسهای پرسش و پاسخ شرکت خواهم کرد تا از جواب های راهگشای شما بهره مند شوم و این فرصت به خود رسیدن را از دست ندهم. با سپاس فراوان.

  HAMDOllAHI
  HAMDOllAHI
  25 روز پیش

  سلام استاد وقت بخیر اینجا کد رو میفرمایید

  مهدی سلامی
  مهدی سلامی
  25 روز پیش

  درود استاد بزرگوار!
  امروز کوشش خود را خواهم کرد تا در این دوره روی خطی پرسش و پاسخ شرکت نمایم.
  فقط پرسشی دارم که اگر از این طریق و یا در خود کلاس، پاسخ روشنی از شما خواهانم.
  من راستش به هیچ دینی باور ندارم؛ زیرا بسیار سؤالات بیپاسخ در خصوص تکوین آنان و نیز در رد ادعای آسمانی بودن شان یا کتاب های شان در ذهنم هست که عملاً مرا به این باور رسانیده که اینها ساخت دست بشر است و ملایان این ادیان، صرف برای کسب منافع، از این پدیده های فکری ساخت دست شان به عنوان پیام های آسمانی فرو فرستاده شده از جانب آسمان و خدای کائنات یاد میکنند تا هر نوع پرسش و پاسخ را منع نمایند تا مبادا منافع شان به خطر افتد.
  پرسش اساسی ام اینجاست:
  شما در یکی از فایلهای خداشناسی فرمودید که، اول باید با خدا ارتباط برقرار کنیم تا او را بیشتر بشناسیم. بلافاصله چند دقیقه بعدش گفتید که ما اول باید ویژگیهایش را بشناسیم تا بفهمیم با چه نوع خدایی میخواهیم رابطه برقرار کنیم.
  این ویژگیها را شما از کجا به دست آورده اید و یا بهتر بگوییم، این ویژگیها را مگر غیر از این است که از لا به لای این کتاب های مسئله دار (قرآن، انجیل و…) درآورده اید؟ اینها که ساخت دست بشر هستند و اصلا پیام آسمانی نیستند و حتی میتوانیم بگوییم دروغ هستند.
  پس این ویژگیهای خدا را به گونه حقیقی از کجا به دست آریم اگر به این نظام های فکری انسان ساخته، یعنی دین، باور نداشته باشیم؟
  امیدوارم وقت بیابم با شما مباحثه داشته باشم.
  در پناه خدای راستین باشید!

  عبدالرسول
  عبدالرسول
  1 month پیش

  سلام خدمت دوستان تمرینات که انجام میدم بعد ده روز یا دوهفته انرژیم پایین میاد نزدیک سه بار اینطور شدم از اول شروع میکنم نمیدونم مشکل از کجاست مرسی بابت زحمتهایی که میکشید

  Sepideh
  Sepideh
  2 months پیش

  سلام. وقتی گزینه شرکت در گروه رو توی گوگل میت میزنم شما باید تایید کنید تا وارد گروه بشم؟ هیچ تغییری نمیکنه و بعد کنسل میشه

  hamdollahi
  hamdollahi
  2 months پیش

  سلام استاد من نصب کردم ولی ذخیر برنامه های قبلی رو ندیدم چون این تایم دخترم کلاس انلاین دارن

  hamdollahi
  hamdollahi
  در پاسخ به  گروه خود و خدا
  1 month پیش

  سپاسگزارم بی نظیرین استاد هم تو فن بیان هم علم ودانش تو همه ی مباحث خداروشکر میکنم از این بابت 😍من تو بدترین شرایط روحی ورانی فقط با فایلهاتون آروم میشدم وشده بود توتو روز چندین بار پشت سرهم به صحبتهای شما گوش بدم چون حالم رو خوب میکرد نمیتونم وصفش کنم

  سميه
  سميه
  2 months پیش

  سلام من هم نمیتونم وارد کلاس بشم لطفا راهنمایی کنید

  رضا کاظمی
  رضا کاظمی
  2 months پیش

  بسیار ممنونم از لطف شما

  عبدالحق فاضل زاده
  عبدالحق فاضل زاده
  2 months پیش

  سلام به شما، چنانچه از برنامه های شما در موضوع مثبت اندیشی معلوم شد ، بقدر توان تلاش کردم که مثبت اندیش باشم ، اما یک اشکال در ذهنم می آید  اجازه دهید که برای واضح شدن سوال کمی برایتان از ترجمه ء حالم بیان کنم 
  من شخصی هستم از خانوادهء دیندار و به اصطلاح مردم پرهیزگار و  در بین فامیل و خانواده شخصا من پایبندتر به فقه و عقیده ء اسلامی بودم و مردم به این خاطر همچون یک شخص دیندار مرا شناخته و احترام و رعایت می کنند ، چنان به فقه و عقیدهء اسلامی معتقد بودم که مثلا ۲-۳ سال قبل شنیدن سخنانی چون سخنان شمارا، گمراهی و ضلالت می پنداشتم، 
  اما حالا شکر می کنم که از بسیاری از افکار مخرب نجات یافتم ، ولی هنوز همراهان و فامیل و دوستانم از این واقعه خبری ندارند و بسیاری ها فکر می کنند که من هنوز همان شخص دیندار آنچنانیم و به این خاطر به من احترام می گذارند و جاهایی مرا رعایت می کنند و  بخاطر شهرت دینی خود و خاندان ،جایی حقوقم را پایمال نمی کنند 
  سوال چنین است :
  هرچه گاهی که برای  من از دوستان و همراهانم معامله و برخورد خوب می شود، در فکر می افتم که آیا این نتیجهء -ای اف تی و مثبت اندیشیم است یا اینکه آنها هنوز مرا دیندار آنچنانی پنداشته با من برخورد نیک کره استفاده اند . و این فکر مرا اذیت می کند که گویا من یک شخص مکار و بیصداقت باشم و از نام دینی که به آن چنان باوریی ندارم، منفعت حاصل کرده استاده ام 
  شما برایم چه مشورت می دهید، آیا آشکارا برایشان افکار و دیدگاه های خود را بیان کنم و کسی که از دوستان و فامیل موافق باشند، با من بمانند و کسی که مخالفت کردنی باشد پس بگزار بکند یا سکوت را رعایت کنم و به تدریج در فکرها اصلاحات آوری کنم؟

  میثم
  میثم
  2 months پیش

  سلام من هر چقدر لینکو میزنم چیزی نمیاری دفعه بعد هم نیاورد نمیدونم چرا

  مرضیه
  مرضیه
  در پاسخ به  میثم
  2 months پیش

  گوشی من هم اینطور بود بردم کافی نت ازطریق کامپیوتر برام درستش کرد

  توسلی
  توسلی
  2 months پیش

  سلام خدا را هزاران مرتبه شکر که با استاد گرامی و برجسته و خالص ما را آشنا نمود و و از خدا میخواهم برسر استاد هرر وز اتفاقات خوب و شادی و گل و خیر و نیکی و برکت ببارد ممنون

  محسن
  محسن
  2 months پیش

  سلام ممنون بابت تمام زحماتی که میکشید
  فیلم و یا فایل صوتی قسمت اول گفتین تو کانال میزارید ولی هنوز خبری نشده

  ابراهیم مشفقی
  ابراهیم مشفقی
  در پاسخ به  گروه
  2 months پیش

  سلام چرا ضبط نشده برای من خیلی مهم بود

  ليلى
  ليلى
  2 months پیش

  سلام به همگى من meet رو نصب کردم از جند روز بیش و از دیروز باید وارد کلاس میشدم ولى لینکى نیست که بخوام وارد کلاس بشم لطفا راهنمایی کنید چطور میتونم وارد کلاس بشم 🌺🌺🌺

  HAMDllHI
  HAMDllHI
  2 months پیش

  سلام وعرض ادب خدمت استاد بزرگوارم چقدر خوشحالم از اینکه میتونم از این طریق با شما در ارتباط باشم وبسیار خدارو شاکرم که منو تو این موقعیت قرار داره و از شما آقای تقوی زاده سپاسگزارم وقت ارزشمندتون رو اینطور در اختیارهمه قرار میدین وامیدوارم وسعی میکنم از تک تک کلمه ونکته ای که در این کلاسها بیان میکنید به نحو احسنت استفاده کنم یک دنیا تشکر وآرزوی بهترین هارو براتون دارم که خداوند نصیبتون کنه😍

  Susn esmail
  Susn esmail
  2 months پیش

  سلامت باشید

  Hossein
  Hossein
  2 months پیش

  خیلی ممنونم ازینک زحمت میکشین تلاش میکنین تا کمکی بشه واسه بقیه

  میثم
  میثم
  2 months پیش

  سلام استاد عزیز
  واقعا ممنونیم که این فضا را بوجود اوردین که همه راحتتر بتونن به جواب سوالاتشون برسن ایده و فکر خیلی عالیه واقعا ممنونم

  مرضیه
  مرضیه
  2 months پیش

  شما بی نظریرین جناب تقوی و بابت اینهمه لطف و محبتی که به ما دارین سپاسگزارییییم خدا اجرتون بده که این کلاسها رو رایگان دراختیار قرار میدین..من خودم رو خیلی خوشبخت میدونم که باشما اشناشدم ومسیر درست هدایت و بوسیله ی شما دارم طی میکنم..

  مريم
  مريم
  2 months پیش

  با سلام و تشکر ایا کلاس ان لاین رایگانه
  متشکرم

  الهام
  الهام
  2 months پیش

  بیصبرانه منتظر شرکت در این کلاسها میباشم واز شما استاد عزیز بسیار سپاسگزارم که این شرایطرو برای ما فراهم نمودین

  حمید
  حمید
  2 months پیش

  بسیار عالی . خسته نباشید🙏🙏🌞🌞🌞🌟🌟🌟

  ليلى
  ليلى
  2 months پیش

  سلام استاد عزیز من با افتخار این کار رو انجام دادم نصب کردم حالا کجا باید شما را پیدا کرد در این برنامه ؟؟

  ليلى
  ليلى
  در پاسخ به  گروه
  2 months پیش

  سپاس فراوان 🙏

  maisam
  maisam
  2 months پیش

  Salam , I will be glad to attend this Q and A live meetings

  راحیل
  راحیل
  2 months پیش

  سلام خدمت گروه خود وخدا ومعلم عزیز آقای تقوی زاده.
  امکان داره فقط در کلاس آنلاین حضور داشته باشیم و فقط صحبتهای بقیه رو گوش بدیم وتوی بحث شرکت نکنیم؟

  احمد رضا
  احمد رضا
  2 months پیش

  سلام و عرض ارادت..
  بنده خدا را شکر میکنم که مرا به شما رساند چون احساس میکنم همراه شما میتونم به اون چیزی که سالهاست دنبالش میگردم برسم…..

  Mahde Rahanjam
  Mahde Rahanjam
  2 months پیش

  سلام استاد تقوی زاده من هم چند تا سوال داشتم ولی پول دوره رو نداشتم خیلی ممنون از لطفتون

  مهدی
  مهدی
  2 months پیش

  سلام آقای تقوی زاده
  خیی عالیه دستتون دردنکنه ازاینکه این امکان روگذاشتین که بتونیم سوالات خودمونو به صورت زنده ازشمابپرسیم مرسی

  مينا عطرچى
  مينا عطرچى
  2 months پیش

  سلام استاد تقوى زاده عزیزم 🌹
  چه ایده بسیار جالب و منحصر به فردى ، من با کمال میل شرکت میکنم و از این امکان و محبت شما صمیمانه سپاسگزارم و یقین دارم که نتایج بسیار شگفت انگیزى در زندگى همراهان عزیزم به همراه خواهد داشت .
  براى وجودتون و ذهن گسترده و ایده هاى عالیتون خدارو سپاسگزارم 🙏❤️
  به امید موفقیت روزافزون 🌹