تمام اسرار جهان در درون ما

انسان برای دسترسی به پاسخ سوالات خود همه دنیا را جستجو می‌کند اما معمولا از درون خود غافل است. موضوع چشم سوم و تراوش مقدس از مواردی هستند که پرده از رازهایی بزرگ در درون ما برمی‌دارند. رازهایی که مردمان باستان آنها را می‌دانستند و با آنها شگفتی‌هایی را خلق کرده‌اند که هنوز برای انسان امروزی پر از پرسش و حیرت است.

سوال‌هایی متفاوت در ذهن انسان‌هایی که به اصل و اساس عالم توجه دارند ایجاد می‌شود. مثل اینکه واقعا عمر ما چقدر است؟ آیا ما می‌توانیم جاودانه باشیم؟ آیا میتوان حقیقت پشت پرده جهان را دید؟ ( چشم سوم ) آیا به راستی منجی از آسمان برای نجات انسان‌ها خواهد آمد؟ و… باید توجه داشته باشیم که پاسخ تمام این سوال‌ها مستقیم یا غیرمستقیم به درون خودمان بازمی‌گردد.

گردش گنجی عظیم در درونمان به اسم تراوش مقدس

ما در درون خود عالمی شبیه به این عالم بیرونی را داریم. و منجی در درون ما در هر دوره ( یکماه ) آمد و رفت دارد. و تمام ماجرا از مغز ما شروع می‌شود. در مغز ما (مغز بزرگ) مایعی ترشح می‌شود که یونانیان باستان آن را کریستوس یا کرایست می‌نامیدند. این مایع نوعی روغن است که هرماه یک‌بار از مغز ما ناحیه کلاستروم ترشح می‌شود و از ستون فقرات ما به سمت پایین حرکت می‌کند. ( توجه داشته باشید که کرایست نام حضرت مسیح است. )

و اگر این مایع ( تراوش مقدس ) بتواند دوباره به بالا بازگردد یکی از اتفاق‌هایی که رقم می‌زند باز کردن چشم سوم است. اما موضوع مهم این است که این روغن تحت شرایطی خاص می‌تواند به بالا بازگردد و در حالت عادی ( به علت سبک زندگی غلط و هدررفت آن روغن یعنی کرایست ) این اتفاق نخواهد افتاد.

چشم سوم

تراوش مقدس در یک فرآیند زیبا منجر به باز شدن چشم سوم می‌شود

تراوش مقدس یا همان روغنی که به اسم کرایست (christ نام حضرت مسیح و منجی) از یونان باستان نام‌گذاری شده ارزش بالای خود را زمانی نشان می‌دهد که دوباره به مغز باز‌گردد. و برای این منظور باید شرایط مناسبی در بدن وجود داشته باشد تا این اتفاق بتواند بی‌افتد. یعنی همه انسان‌ها قادر نیستند این روغن و تراوش مقدس را به مقصد خود برسانند و در طول راه آن را هدر می‌دهند.

وقتی این روغن به تالاموس بینایی می‌رسد باعث فعال شدن میلیون‌ها سلول مغزی می‌شود که تا آن زمان به نوعی در خواب بوده‌اند و این همان باز شدن چشم سوم است. زیرا باعث روشن‌بینی می‌شود و جالب است بدانید که توسط مردم باستان تالاموس بینایی به چراغ جهان مشهور بوده است. در اینجا فرد قادر خواهد بود با وضوح بیشتری حقایق جهان و خودش را ببیند درحالیکه قبل‌تر این امکان برایش فراهم نبوده است.

در ادامه اتفاق‌های زیبایی که رسیدن روغن (کرایست) به مغز رقم می‌زند میتوان به درمان و بهبودی در بدن اشاره کرد زیراکه خونی جدید و تازه ساخته و جریان میابد که باعث طول عمر بیشتر ما انسان‌ها می‌شود که این همان راز نوزایش و تولد دوباره است. که مصریان باستان با همین روش چند هزار سال عمر می‌کرده‌اند و البته لازم است اشاره کنیم که تولدی دوباره در روح انسان هم رخ می‌دهد و اینها همگی نشانه‌های ارزشمند بودن این روغن در بازگشت به مغز و یا خانه خود است. (همانجایی که نقطه تولدش بود)

موانع بازگشت تراوش مقدس به مغز چه هستند و چگونه میتوان این روغن را حفظ کرد؟

 • الکل باعث از بین رفتن روغن می‌شود و آن را در خود حل می‌کند بنابراین افرادی که مدام الکل مصرف می‌کنند قادر نخواهند بود این روغن را به مغز خود بازگردانند. ( بهتر است تعادل اسیدی – قلیایی بدن کمی به سمت قلیایی بودن باشد زیرا حالت اسیدی برای روغن مضر است )
 • رابطه جنسی و یا خودارضایی : این دو مورد هم در زمان رفت و برگشت روغن بسیار برای آن مضر هستند و باعث می‌شوند روغن در ستون فقرات تحلیل رفته و چیزی از آن باقی نماند که بتواند به بالا بازگردد و آن نتایج خارق‌العاده که باز شدن چشم سوم یکی از آنهاست را به بار آورد.
 • تغذیه نامناسب : پرخوری، غذاهای سرخ شده، غذاهای غیرارگانیک و….برای این روغن مضر هستند. زیرا این غذاها تامین کننده انرژی لازم بدن برای بازگرداندن روغن به بالا نیستند.
 • تنبلی و بی تحرکی : لازم است مخصوصا در زمانی که این روغن در هر ماه یکبار از ستون فقرات به سمت پایین حرکت می‌کند ما در حالتی فعال باشیم و ورزش کنیم زیرا ورزش و انرژی خوبی که از ان در بدن ایجاد می‌شود باعث تقویت روغن در مسیر بازگشتش می‌شود.
 • دوری از حالاتی مثل : خشم، حسادت، طمع، قدرت طلبی و احساسات بد و در عوض تمرین برای داشتن احساساتی خوب و همراه با آرامش. زیراکه این ارتعاشات مناسب هستند برای شارژ تراوش مقدس (روغن کرایست) برای بالا رفتن.

ویدئوی تراوش مقدس – بازگشایی چشم سوم 

در کانال یوتوب خود و خدا

چشم سوم

تراوش مقدس هر ماه چه زمانی در بدن ما شروع می‌شود؟

در هر ماه یک‌بار این تراوش مقدس در بدن شما ایجاد می‌شود و در این بازه که روغن (کرایست) در حال پایین آمدن از ستون فقرات شماست می‌بایست  مراقبت‌های لازم را داشته باشید تا این روغن بتواند به بالا بازگردد. اما لازم است زمان شروع این جریان را بدانیم زیراکه هر شخص زمان مخصوص خود را دارد.

زمان شروع حرکت کرایست و یا همان دانه مقدس هنگامی است که ماه در نشان تولد شما قرار می‌گیرد. زیراکه ماه در هر چرخه خود به طور تقریبی هر ۲ روز و نیم در یک خانه قرار می‌گیرد که همان خانه‌های دوازده ماه سال هستند. مثلا اگر شما متولد فروردین ماه هستید (که این یعنی هنگام تولد شما خورشید در خانه مخصوص فروردین ماه یا اریس بوده است) باید منتظر آن دو روز و نیم باشید که ماه در هر چرخه خود ( هر یک‌ماه ) در خانه اریس یا فروردین قرار می‌گیرد. زیرا برای شما آن زمان تشکیل دانه و یا روغن است.

بنابراین لازم است با توجه به اینکه در کدام روز ماه جاری ماه در نشان تولد شما قرار می‌گیرد زمان خود را محاسبه و مراقبت‌ها را شروع کنید تا در بازکردن چشم سوم و نوزایش فیزیکی به نتیجه دلخواه برسید.

شما دوست عزیز می‌توانید از بخش پایینی استفاده کنید ( یکبار صفحه را بارگزاری مجدد refresh کنید تا اطلاعات دقیق به شما نمایش داده شود )

 • ۲۹ می ۲۰۲۳ هشتم خرداد ماه ۱۴۰۲  ماه وارد نشان لیبرا – Libra ( متولدین مهر ماه ) می‌شود.
 • ۳۱ می ۲۰۲۳  دهم خرداد ماه ۱۴۰۲  ماه وارد نشان اسکورپیو – Scorpio ( متولدین آبان ماه ) می‌شود.
 • ۳ جون ۲۰۲۳ سیزدهم خرداد ماه ۱۴۰۲ ماه وارد نشان سجتریوس – Sagittarius ( متولدین آذر ماه ) می‌شود.
 • ۵ جون ۲۰۲۳ پانزدهم خرداد ماه ۱۴۰۲ ماه وارد نشان کپریکورن – Capricorn ( متولدین دی ماه ) می‌شود.
 • ۷ جون ۲۰۲۳ هفدهم خرداد ماه ۱۴۰۲ ماو وارد نشان آکواریوس – Aquarius ( متولدین بهمن ماه ) می‌شود.
 • ۹ جون ۲۰۲۳ نوزدهم خرداد ماه ۱۴۰۲ ماه وارد نشان پای‌سیز – Pisces ( متولدین اسفند ماه ) می‌شود.
 • ۱۱ جون ۲۰۲۳ بیست و یکم خرداد ماه ۱۴۰۲ ماه وارد نشان اریس ـ Aries ( متولدین فروردین ماه ) می‌شود.
 • ۱۳ جون ۲۰۲۳ بیست و سوم خرداد ماه ۱۴۰۲ ماه وارد نشان تورس – Taurus ( متولدین اردیبهشت ماه ) می‌شود.
 • ۱۶ جون ۲۰۲۳ بیست و ششم خرداد ماه ۱۴۰۲ ماه وارد نشان جمنای – Gemini ( متولدین خرداد ماه ) می‌شود.
 • ۱۸ جون ۲۰۲۳ بیست و هشتم خرداد ماه ۱۴۰۲ ماه وارد نشان کنسر – Cancer ( متولدین تیر ماه ) می‌شود.
 • ۲۰ جون ۲۰۲۳ سی‌ام خرداد ماه ۱۴۰۲ ماه وارد نشان لی‌او – Leo ( متولدین مرداد ماه ) می‌شود.
 • ۲۳ جون ۲۰۲۳ دوم تیر ماه ۱۴۰۲ ماه وارد نشان ورگو – Virgo ( متولدین شهریور ماه ) می‌شود.
 • ۲۵ جون ۲۰۲۳ چهارم تیر ماه ۱۴۰۲  ماه وارد نشان لیبرا – Libra ( متولدین مهر ماه ) می‌شود.
 • ۲۸ جون ۲۰۲۳  هفتم تیر ماه ۱۴۰۲  ماه وارد نشان اسکورپیو – Scorpio ( متولدین آبان ماه ) می‌شود.
 • ۳۰ جون ۲۰۲۳ نهم تیر ماه ۱۴۰۲ ماه وارد نشان سجتریوس – Sagittarius ( متولدین آذر ماه ) می‌شود.

توجه داشته باشید “متولد هر ماهی که هستید طبق  زمان‌بندی بالا از ۲ روز قبل از زمان اعلام شده می‌بایست مراقبت‌های لازم را در خود شروع کنید و به مدت ۷ روز ادامه دهید”

***این زمان‌بندی به طور تناوبی به روزرسانی خواهد شد*** 

چشم سوم

دکتر جورج دابلیو کری و کتاب او با نام : مرد خداگونه

ویدئوی زیبایی که در بالا تماشا کردید از کتاب دکتر جورج دابلیو کری با نام “مرد خداگونه – کلام به فرم تن درآمد”  بود که اطلاعاتی ارزشمند از این چرخه (تراوش مقدس) در بدن ما را ارائه می‌دهد. در پایین لینک اطلاعات بیشتر درباره این کتاب و نویسنده آن ( البته به زبان اصلی ) موجود است.

Dr. George W.Carey

God-Man the word made flesh

ما زبالاییم و بالا می‌رویم

هنگامی که این مطالب مهم ( در ویدئوی بالا ) را می‌بینیم متوجه مفاهیمی بسیار عمیق در خود و جهان‌مان خواهیم شد. مثلا مفهوم ما زبالاییم و یالا می‌رویم که اشاره به جایگاه رفیع ما دارد که به دلایلی از آن پایین آمدیم (به دلیل وجود منیّت) ولی دوباره با دریافت آگاهی به سمت بالا برمی‌گردیم

مفاهیم بسیار مهمی مثل خدا که یکی از معانی قابل تامل آن به خود آمده است. یعنی خدای بزرگ در درون خود ماست، او از ما کاملا آگاه است ولی ما ( انسان‌هایی که در خواب غفلت هستند ) هنوز متوجه نشدیم که او همین‌جاست. که در حقیقت نکته اصلی در باز کردن چشم سوم پیدا کردن و دیدن همین حقیقت ناب است.

به نظر شما اگر حقیقتا مطمئن شوید خدایی که همه و همه به فرمان اوست در درون خود شخص شماست چگونه به خود و دنیای خود نگاه خواهید کرد؟ آیا همچنان خود را ناقص و ضعیف خواهید دانست؟ آیا همچنان به انجام کارهایی که خودتان هم می‌دانید اشتباه هستند ادامه خواهید داد؟…اینها مسائلی بسیار ارزشمند و سودمند هستند که در برنامه‌های بعدی بیشتر راجع به آنها صحبت خواهیم کرد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
31 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Abrahamsun
Abrahamsun
26 روز قبل

ینی دیگه تمومه‌ها؟ میشم عین او عیسی؟😄
اون فیلمشون که ۳ میلیون خورده‌ای بازدید داشته که تسلا گفته خدا اینجاست رو ترجمه کن مرسی

سورنا
سورنا
1 ماه قبل

درود🙏
برای تقویت و بالا رفتن و رسیدن دانه ی روغن ب مغز از یک گیاه استفاده کنید …… پدرم درومد تا پیداش کردم و واقعا نمیگم چیه . فقط بزرگترین راهنمایی رو در حقتون انجام دادم …. بدرود❤

Abrahamsun
Abrahamsun
پاسخ به  سورنا
26 روز قبل

الان دقیقا باید بخندم یا چی😁😂🤣

روح الله
روح الله
3 ماه قبل

سلام وقت بخیر
ممنون از تلاش های فراوان شما در راستای آگاهی
خواستم بدونم جدول زمانی برای مراقبت آرامش مقدس رو هنوز اپدیت نکردید ، آخرین تاریخ ۲۶ فوریه بود که گذشت
لطفا اگر امکان دارد مرتب اپدیت بفرمایید که بتونیم به لطف شما استفاده کنیم
با تشکر فراوان

محمد
محمد
3 ماه قبل

ممنون از زحمات دلسوزانه و مطالب ارزشمند شما.

آزیتا
آزیتا
3 ماه قبل

سلام….حقیقتا من هنوز متحیر هستم در مورد این موضوع…. از روزی که آن کلیپ را دیدم بسیار برایم جالب بود و البته اشخاص زیادی نه این مسئله را شنیده بودند و نه می‌دانستند….ولی برای من خاص است و باز هم در حال تحقیق در مورد آن هستم….تشکر خیلی زیاد ، مخصوصا بابت اعلام روزها …بسیار زحمت کشیده آیید…🌺

مسعود۲۱
مسعود۲۱
3 ماه قبل

سپاسگزارم بابت زحماتتون در این سایت

مسعود
مسعود
4 ماه قبل

درود بر شما ؛ بسیار عالی بود

الهام
الهام
4 ماه قبل

درود برشما
درین بازه زمانی که مشخص شده باید دقیقا چه کار خاصی انجام بدیم ؟

غزل
غزل
4 ماه قبل

♥️🦋♥️چقدر شما بزرگوارید چقدر شما عزیزید که اینگونه زحمت کشیدید و برای هرماهِ ما برای آگاهی از روزِ موعود تاریخ ها رو درآوردید و بروز هم میشه… باورنکردنیه… کسی نیست مثل شما… خیلی عزیز و بزرگید… خیلی حالِ من خوبه… هرروز و هرلحظه معجزاتی میبینم توی کارم و زندگیم که در کلام نمیگنجه فقط در شگفتی ام…💛🦋💛
یک دنیا عشق و احترامم و یک دشتِ بزرگ از گل های رنگارنگ و زیبا و یک‌ آسمان ستاره و بارش های نورانیِ خداوند رو عاشقانه و خالصانه تقدیم میکنم به شما🌼🌺🌼

وحید
وحید
4 ماه قبل

استاد سلام
یه سؤال داشتم و اونم اینه که: مگه وقتی از این جهان میریم و میمیریم جسم ما این جا نمیمونه پس چرا گفتن اگه کار بد بکنید اون دنیا میندازیمتون تو آتش یا پوستتون رو جدا میکنن و دوباره پوستتون در میاد و این ها تو قرآن اومده و خیلی ها هم در موردش بحث میکنن.
ممنون میشم جواب بدید. با تشکر

وحید
وحید
4 ماه قبل

سلام استاد امیدوارم خوش و سلامت باشید
یعنی با توجه به این فایل و موضوعی که گفتید ازدواج کردن غلط میشه چون اون مایع دوباره باید برگرده بالا

صدف
صدف
4 ماه قبل

با سلام کسانی که ماه دقیق تولدشون مشخص نیست چکار کنن؟ چطور اون زمان مهم رو پیدا کنند؟

وفا اسعدی
وفا اسعدی
4 ماه قبل

با سپاس بیکران از استاد تقوی زاده عزیز بابت تهیه و اشتراک این مطلب گرانقدر و جدول زمانبندی.🙏🏻🌷

Ramin
Ramin
4 ماه قبل

درود برشما استاد. لطفا طریقه پیدا کردن خورشید در ماه کامل بیشتر توضیح بدین و اینکه چجوری باید ۲ و نیم روز رو پیدا کنم. باسپاس و تشکر از این ویدئو بسیار باارزش

بهروز
بهروز
4 ماه قبل

متفاوت ترین مطلبی که در این زمینه دیدم همین بود !
تشکر فراوان

Ramin
Ramin
4 ماه قبل

درود بر شما. لطفا در مورد چرخه ماه تولد که چجوری باید بفهمیم راهنمایی و توضیح بیشتری بدید با تشکر و سپاس

میلادرحمانی
میلادرحمانی
4 ماه قبل

بسیار ممنونم از مطالب عالی ومفیدشما.من‌خودم‌همیشه‌حس‌میکردم‌بااید رابطه‌ای‌بین‌زندگی‌متعالی‌ماانسانهاوقوانین‌طبیعت‌ باشه‌واین‌دست مطالب برام‌خیلی‌لذت‌بخش‌وامیدافرینه.ازشمامیخام‌ک‌ بیشتردرموردقوانین‌طبیعت‌ورابطه‌ان‌باجسم‌وبدن‌مابگذارید.

محمد خیرخواه
محمد خیرخواه
4 ماه قبل

درود بیکران متشکرم ازشما

ماهان نوروزیان
ماهان نوروزیان
4 ماه قبل

واقعا این خزعبلات و چرا و پرت ها چیه به خورد مردم می‌دین تک تک حرفاش صد در صد از لحاظ علمی غلطه گور پدر کلیسا

Kian
Kian
پاسخ به  ماهان نوروزیان
4 ماه قبل

نباید به هر چیزی که در موردش آگاهی نداریم برچسب چرت و پرت بزنیم! اولا که کاملا علمی توضیح داد، دوما شما علمی‌تر دوست دارید، کتابهای جو دیسپنزا رو بخونید. مخصوصا کتاب ماورای طبیعی شدن.

mehran
mehran
4 ماه قبل

سلام . وقتتون بخیر ممنون بابت اشتراک گزاری همچین مطالبی که باعث بالا رفتن سطح اگاهی میشود .. در ضمن در این مورد که چرخه ماه و زمان دقیق قرار گرفتن آن در ۱۲ نشان اگر امکانش هست سایتی رو معرفی کنید چون هر چی سرچ کردم نتونستم چیزی پیدا کنم

Kian
Kian
4 ماه قبل

لطفا ویدیوی تراوش مقدس رو در کانال تلگرامی هم آپلود کنید. ما در ایران، اصلا به یوتیوب دسترسی خوبی نداریم. سپاس

5/5 - (3 امتیاز)