تمام اسرار جهان در درون ما

انسان برای دسترسی به پاسخ سوالات خود همه دنیا را جستجو می‌کند اما معمولا از درون خود غافل است. موضوع چشم سوم و تراوش مقدس از مواردی هستند که پرده از رازهایی بزرگ در درون ما برمی‌دارند. رازهایی که مردمان باستان آنها را می‌دانستند و با آنها شگفتی‌هایی را خلق کرده‌اند که هنوز برای انسان امروزی پر از پرسش و حیرت است.

سوال‌هایی متفاوت در ذهن انسان‌هایی که به اصل و اساس عالم توجه دارند ایجاد می‌شود. مثل اینکه واقعا عمر ما چقدر است؟ آیا ما می‌توانیم جاودانه باشیم؟ آیا میتوان حقیقت پشت پرده جهان را دید؟ ( چشم سوم ) آیا به راستی منجی از آسمان برای نجات انسان‌ها خواهد آمد؟ و… باید توجه داشته باشیم که پاسخ تمام این سوال‌ها مستقیم یا غیرمستقیم به درون خودمان بازمی‌گردد.

گردش گنجی عظیم در درونمان به اسم تراوش مقدس

ما در درون خود عالمی شبیه به این عالم بیرونی را داریم. و منجی در درون ما در هر دوره ( یکماه ) آمد و رفت دارد. و تمام ماجرا از مغز ما شروع می‌شود. در مغز ما (مغز بزرگ) مایعی ترشح می‌شود که یونانیان باستان آن را کریستوس یا کرایست می‌نامیدند. این مایع نوعی روغن است که هرماه یک‌بار از مغز ما ناحیه کلاستروم ترشح می‌شود و از ستون فقرات ما به سمت پایین حرکت می‌کند. ( توجه داشته باشید که کرایست نام حضرت مسیح است. )

و اگر این مایع ( تراوش مقدس ) بتواند دوباره به بالا بازگردد یکی از اتفاق‌هایی که رقم می‌زند باز کردن چشم سوم است. اما موضوع مهم این است که این روغن تحت شرایطی خاص می‌تواند به بالا بازگردد و در حالت عادی ( به علت سبک زندگی غلط و هدررفت آن روغن یعنی کرایست ) این اتفاق نخواهد افتاد.

چشم سوم

تراوش مقدس در یک فرآیند زیبا منجر به باز شدن چشم سوم می‌شود

تراوش مقدس یا همان روغنی که به اسم کرایست (christ نام حضرت مسیح و منجی) از یونان باستان نام‌گذاری شده ارزش بالای خود را زمانی نشان می‌دهد که دوباره به مغز باز‌گردد. و برای این منظور باید شرایط مناسبی در بدن وجود داشته باشد تا این اتفاق بتواند بی‌افتد. یعنی همه انسان‌ها قادر نیستند این روغن و تراوش مقدس را به مقصد خود برسانند و در طول راه آن را هدر می‌دهند.

وقتی این روغن به تالاموس بینایی می‌رسد باعث فعال شدن میلیون‌ها سلول مغزی می‌شود که تا آن زمان به نوعی در خواب بوده‌اند و این همان باز شدن چشم سوم است. زیرا باعث روشن‌بینی می‌شود و جالب است بدانید که توسط مردم باستان تالاموس بینایی به چراغ جهان مشهور بوده است. در اینجا فرد قادر خواهد بود با وضوح بیشتری حقایق جهان و خودش را ببیند درحالیکه قبل‌تر این امکان برایش فراهم نبوده است.

در ادامه اتفاق‌های زیبایی که رسیدن روغن (کرایست) به مغز رقم می‌زند میتوان به درمان و بهبودی در بدن اشاره کرد زیراکه خونی جدید و تازه ساخته و جریان میابد که باعث طول عمر بیشتر ما انسان‌ها می‌شود که این همان راز نوزایش و تولد دوباره است. که مصریان باستان با همین روش چند هزار سال عمر می‌کرده‌اند و البته لازم است اشاره کنیم که تولدی دوباره در روح انسان هم رخ می‌دهد و اینها همگی نشانه‌های ارزشمند بودن این روغن در بازگشت به مغز و یا خانه خود است. (همانجایی که نقطه تولدش بود)

موانع بازگشت تراوش مقدس به مغز چه هستند و چگونه میتوان این روغن را حفظ کرد؟

 • الکل باعث از بین رفتن روغن می‌شود و آن را در خود حل می‌کند بنابراین افرادی که مدام الکل مصرف می‌کنند قادر نخواهند بود این روغن را به مغز خود بازگردانند. ( بهتر است تعادل اسیدی – قلیایی بدن کمی به سمت قلیایی بودن باشد زیرا حالت اسیدی برای روغن مضر است )
 • رابطه جنسی و یا خودارضایی : این دو مورد هم در زمان رفت و برگشت روغن بسیار برای آن مضر هستند و باعث می‌شوند روغن در ستون فقرات تحلیل رفته و چیزی از آن باقی نماند که بتواند به بالا بازگردد و آن نتایج خارق‌العاده که باز شدن چشم سوم یکی از آنهاست را به بار آورد.
 • تغذیه نامناسب : پرخوری، غذاهای سرخ شده، غذاهای غیرارگانیک و….برای این روغن مضر هستند. زیرا این غذاها تامین کننده انرژی لازم بدن برای بازگرداندن روغن به بالا نیستند.
 • تنبلی و بی تحرکی : لازم است مخصوصا در زمانی که این روغن در هر ماه یکبار از ستون فقرات به سمت پایین حرکت می‌کند ما در حالتی فعال باشیم و ورزش کنیم زیرا ورزش و انرژی خوبی که از ان در بدن ایجاد می‌شود باعث تقویت روغن در مسیر بازگشتش می‌شود.
 • دوری از حالاتی مثل : خشم، حسادت، طمع، قدرت طلبی و احساسات بد و در عوض تمرین برای داشتن احساساتی خوب و همراه با آرامش. زیراکه این ارتعاشات مناسب هستند برای شارژ تراوش مقدس (روغن کرایست) برای بالا رفتن.

چشم سوم

تراوش مقدس هر ماه چه زمانی در بدن ما شروع می‌شود؟

در هر ماه یک‌بار این تراوش مقدس در بدن شما ایجاد می‌شود و در این بازه که روغن (کرایست) در حال پایین آمدن از ستون فقرات شماست می‌بایست  مراقبت‌های لازم را داشته باشید تا این روغن بتواند به بالا بازگردد. اما لازم است زمان شروع این جریان را بدانیم زیراکه هر شخص زمان مخصوص خود را دارد.

زمان شروع حرکت کرایست و یا همان دانه مقدس هنگامی است که ماه در نشان تولد شما قرار می‌گیرد. زیراکه ماه در هر چرخه خود به طور تقریبی هر ۲ روز و نیم در یک خانه قرار می‌گیرد که همان خانه‌های دوازده ماه سال هستند. مثلا اگر شما متولد فروردین ماه هستید (که این یعنی هنگام تولد شما خورشید در خانه مخصوص فروردین ماه یا اریس بوده است) باید منتظر آن دو روز و نیم باشید که ماه در هر چرخه خود ( هر یک‌ماه ) در خانه اریس یا فروردین قرار می‌گیرد. زیرا برای شما آن زمان تشکیل دانه و یا روغن است.

بنابراین لازم است با توجه به اینکه در کدام روز ماه جاری ماه در نشان تولد شما قرار می‌گیرد زمان خود را محاسبه و مراقبت‌ها را شروع کنید تا در بازکردن چشم سوم و نوزایش فیزیکی به نتیجه دلخواه برسید.

شما دوست عزیز می‌توانید از بخش پایینی استفاده کنید ( یکبار صفحه را بارگزاری مجدد refresh کنید تا اطلاعات دقیق به شما نمایش داده شود )

 • ۰۹ مارس ۲۰۲۴ نوزدهم اسفند ماه ۱۴۰۲ (شنبه) ماه وارد نشان پای‌سیز – Pisces ( متولدین اسفند ماه ) می‌شود.
 • ۱۱ مارس ۲۰۲۴ بیست و یکم اسفند ماه ۱۴۰۲ (دوشنبه) ماه وارد نشان اریس ـ Aries ( متولدین فروردین ماه ) می‌شود.
 • ۱۳ مارس ۲۰۲۴ بیست و سوم اسفند ماه ۱۴۰۲ (چهارشنبه) ماه وارد نشان تورس – Taurus ( متولدین اردیبهشت ماه ) می‌شود.
 • ۱۵ مارس ۲۰۲۴ بیست و پنجم اسفند ماه ۱۴۰۲ (جمعه) ماه وارد نشان جمنای – Gemini ( متولدین خرداد ماه ) می‌شود.
 • ۱۷ مارس ۲۰۲۴ بیست و هفتم اسفند ماه ۱۴۰۲ (یک‌شنبه) ماه وارد نشان کنسر – Cancer ( متولدین تیر ماه ) می‌شود.
 • ۲۰ مارس ۲۰۲۴ یکم فرودین ماه ۱۴۰۳ (چهارشنبه) ماه وارد نشان لی‌او – Leo ( متولدین مرداد ماه ) می‌شود.
 • ۲۲ مارس ۲۰۲۴ سوم فروردین ماه ۱۴۰۳ (جمعه) ماه وارد نشان ورگو – Virgo ( متولدین شهریور ماه ) می‌شود.
 • ۲۵ مارس ۲۰۲۴ ششم فروردین ماه ۱۴۰۳ (دوشنبه) ماه وارد نشان لیبرا – Libra ( متولدین مهر ماه ) می‌شود.
 • ۲۷ مارس ۲۰۲۴ هشتم فروردین ماه ۱۴۰۳  (چهارشنبه) ماه وارد نشان اسکورپیو – Scorpio ( متولدین آبان ماه ) می‌شود.
 • ۳۰ مارس ۲۰۲۴ یازدهم فروردین ماه ۱۴۰۳ (شنبه) ماه وارد نشان سجتریوس – Sagittarius ( متولدین آذر ماه ) می‌شود.
 • ۰۱ آوریل ۲۰۲۴ سیزدهم فروردین ماه ۱۴۰۳ (دوشنبه) ماه وارد نشان کپریکرن – Capricorn ( متولدین دی ماه ) می‌شود.
 • ۰۳ آوریل ۲۰۲۴ پانزدهم فروردین ماه ۱۴۰۳(چهارشنبه) ماه وارد نشان آکواریس – Aquarius ( متولدین بهمن ماه ) می‌شود.
 • ۰۵ آوریل ۲۰۲۴ هفدهم فروردین ماه ۱۴۰۳ (جمعه) ماه وارد نشان پای‌سیز – Pisces ( متولدین اسفند ماه ) می‌شود.
 • ۰۷ آوریل ۲۰۲۴ نوزدهم فروردین ماه ۱۴۰۳ (یک‌شنبه) ماه وارد نشان اریس ـ Aries ( متولدین فروردین ماه ) می‌شود.
 • ۰۹ آوریل ۲۰۲۴ بیست و یکم فروردین ماه ۱۴۰۳ (سه‌شنبه) ماه وارد نشان تورس – Taurus ( متولدین اردیبهشت ماه ) می‌شود.
 • ۱۱ آوریل ۲۰۲۴ بیست و سوم فروردین ماه ۱۴۰۳ (پنج‌شنبه) ماه وارد نشان جمنای – Gemini ( متولدین خرداد ماه ) می‌شود.
 • ۱۴ آوریل ۲۰۲۴ بیست و ششم فروردین ماه ۱۴۰۳ (یک‌شنبه) ماه وارد نشان کنسر – Cancer ( متولدین تیر ماه ) می‌شود.
 • ۱۶ آوریل ۲۰۲۴ بیست و هشتم فرودین ماه ۱۴۰۳ (سه‌شنبه) ماه وارد نشان لی‌او – Leo ( متولدین مرداد ماه ) می‌شود.
 • ۱۹ آوریل ۲۰۲۴ سی و یکم فروردین ماه ۱۴۰۳ (جمعه) ماه وارد نشان ورگو – Virgo ( متولدین شهریور ماه ) می‌شود.
 • ۲۱ آوریل ۲۰۲۴ دوم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ (یک‌شنبه) ماه وارد نشان لیبرا – Libra ( متولدین مهر ماه ) می‌شود.
 • ۲۴ آوریل ۲۰۲۴ پنجم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳  (چهارشنبه) ماه وارد نشان اسکورپیو – Scorpio ( متولدین آبان ماه ) می‌شود.
 • ۲۶ آوریل ۲۰۲۴ هفتم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ (جمعه) ماه وارد نشان سجتریوس – Sagittarius ( متولدین آذر ماه ) می‌شود.
 • ۲۸ آوریل ۲۰۲۴ نهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ (یک‌شنبه) ماه وارد نشان کپریکرن – Capricorn ( متولدین دی ماه ) می‌شود.
 • ۰۱ می ۲۰۲۴ دوازدهم اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ (چهارشنبه) ماه وارد نشان آکواریس – Aquarius ( متولدین بهمن ماه ) می‌شود.

توجه داشته باشید “متولد هر ماهی که هستید طبق  زمان‌بندی بالا از ۲ روز قبل از زمان اعلام شده می‌بایست مراقبت‌های لازم را در خود شروع کنید و به مدت ۷ روز ادامه دهید”

***این زمان‌بندی به طور تناوبی به روزرسانی خواهد شد*** 

چشم سوم

دکتر جورج دابلیو کری و کتاب او با نام : مرد خداگونه

ویدئوی زیبایی که در بالا تماشا کردید از کتاب دکتر جورج دابلیو کری با نام “مرد خداگونه – کلام به فرم تن درآمد”  بود که اطلاعاتی ارزشمند از این چرخه (تراوش مقدس) در بدن ما را ارائه می‌دهد. در پایین لینک اطلاعات بیشتر درباره این کتاب و نویسنده آن ( البته به زبان اصلی ) موجود است.

Dr. George W.Carey

God-Man the word made flesh

ما زبالاییم و بالا می‌رویم

هنگامی که این مطالب مهم ( در ویدئوی بالا ) را می‌بینیم متوجه مفاهیمی بسیار عمیق در خود و جهان‌مان خواهیم شد. مثلا مفهوم ما زبالاییم و یالا می‌رویم که اشاره به جایگاه رفیع ما دارد که به دلایلی از آن پایین آمدیم (به دلیل وجود منیّت) ولی دوباره با دریافت آگاهی به سمت بالا برمی‌گردیم

مفاهیم بسیار مهمی مثل خدا که یکی از معانی قابل تامل آن به خود آمده است. یعنی خدای بزرگ در درون خود ماست، او از ما کاملا آگاه است ولی ما ( انسان‌هایی که در خواب غفلت هستند ) هنوز متوجه نشدیم که او همین‌جاست. که در حقیقت نکته اصلی در باز کردن چشم سوم پیدا کردن و دیدن همین حقیقت ناب است.

به نظر شما اگر حقیقتا مطمئن شوید خدایی که همه و همه به فرمان اوست در درون خود شخص شماست چگونه به خود و دنیای خود نگاه خواهید کرد؟ آیا همچنان خود را ناقص و ضعیف خواهید دانست؟ آیا همچنان به انجام کارهایی که خودتان هم می‌دانید اشتباه هستند ادامه خواهید داد؟…اینها مسائلی بسیار ارزشمند و سودمند هستند که در برنامه‌های بعدی بیشتر راجع به آنها صحبت خواهیم کرد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
55 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محمدرصا
محمدرصا
2 ماه قبل

در این مسیر هستم ….سوالی دارم ولی جوابش را نمیدونم …در مراقبه عمیق دو حالت ارتعاشی در چشم سوم پدید میاد بیرونی و عمقی …ارتعاش عمقی کندالینی را بیشتر درگیر و ارتعاش کلی بدن را بوجود میاره و ارتعاش بیرونی اینطور نیست …سوالم اینه پی کدام ارتعاش باشیم …و وقتی ایدا و پینگالا به مغز وغدد میرسه چطور و چه زمان متوجه بشیم که کرایست به مقصد رسید و منتطر چه باید باشیم؟با تشکر

علی کلهری
علی کلهری
6 ماه قبل

سلام ،وقت‌بخیر لطفا اگه زحمتی نیست به مدت یکسال برای متولدین هر ماه زمان تراوش قطره مقدس را اطلاع‌رسانی بفرمایید. در اینستاگرام یا همین‌جا . که بطور متوالی مدیتیشن انجام گردد

مهدی
مهدی
7 ماه قبل

من متولد ۲۰ شهریورم هر ماه باید کدام روز را خودمو نگه دارم

المیرا
المیرا
7 ماه قبل

سلام خدمت شما خسته نباشید برای دی ماهی ها ۵شهریور ثبت شده امروز ۴
میشه بفرمایید کی میزارید ممنون

المیرا
المیرا
8 ماه قبل

سلام خسته نباشید لطفا مراقبه دی ماه رو بگید
ممنون

المیرا
المیرا
پاسخ به  گروه خود و خدا
8 ماه قبل

برای دی ماه نوشتید ۵شهریور ۱۴۰۲٫٫
واینکه کدوم قسمت مراقبه‌ها نوشته شده؟
وسوال بعدی یکی از کاربرها نوشتن نوع گیاه برای بالا آوردن روغن و نگفتن شما می‌دونید با تشکر

المیرا
المیرا
پاسخ به  گروه خود و خدا
7 ماه قبل

بزرگوار مناظر فایل تصویری هستم فقط چه زمان ی نمیدونم
نظر کار بران سوال قبل بود

المیرا
المیرا
8 ماه قبل

سلام چه مراقبه‌ای باید انجام داد ممنون

ستاره
ستاره
8 ماه قبل

سلام و احترام وقت شما بخیر ببخشید متولدین بهمن ماه رو نفرمودید که از چه روزی اغاز میشه تولید دانه خیلی سپاسگزارم

وحید
وحید
9 ماه قبل

با سلام و وقت بخیر
تاریخ ماه‌های زمستان درج نشده‌اند . ممنون میشم تاریخ دی و بهمن و اسفند رو هم قرار بدید .
با سپاس

nasirzadeh
nasirzadeh
9 ماه قبل

سلام استاد. خسته نباشید.متاسفانه ویدیو دانلود نمیشه و میگه Not found. میشه لطفا دوباره بزارین.

Wolfish
Wolfish
9 ماه قبل

چرا دیگه تاریخ ها به روز نمیشه ؟!

سعیدنیک ذات
سعیدنیک ذات
10 ماه قبل

لطفادرصورت امکان اگر ترجمه کتاب رهنمودهای عیسی مسیح ،ع،که در بحث اعدادمتقارن بدان اشاره کردید،موجود است،فایل پی دی آف یالینک آنرادرسایت وکانال تلگرامتان قراردهید.ودرخواست دیگرم درموردهم فرکانسی عددنام و تاریخ تولدافراد،نیزاگرمواردی داریدعنایت بفرمایید،واینکه اصلااین مبحث صحت داردیاخیر…باسپاس.

سعیدنیک ذات
سعیدنیک ذات
10 ماه قبل

لطفااعمال مراقبتی توصیه شده درمدت
۷روزجهت بهره مندی ازتراوش مقدس رادرصورت امکان توضیح دهید.باسپاس.

Abrahamsun
Abrahamsun
11 ماه قبل

ینی دیگه تمومه‌ها؟ میشم عین او عیسی؟😄
اون فیلمشون که ۳ میلیون خورده‌ای بازدید داشته که تسلا گفته خدا اینجاست رو ترجمه کن مرسی

سورنا
سورنا
1 سال قبل

درود🙏
برای تقویت و بالا رفتن و رسیدن دانه ی روغن ب مغز از یک گیاه استفاده کنید …… پدرم درومد تا پیداش کردم و واقعا نمیگم چیه . فقط بزرگترین راهنمایی رو در حقتون انجام دادم …. بدرود❤

Abrahamsun
Abrahamsun
پاسخ به  سورنا
11 ماه قبل

الان دقیقا باید بخندم یا چی😁😂🤣

روح الله
روح الله
1 سال قبل

سلام وقت بخیر
ممنون از تلاش های فراوان شما در راستای آگاهی
خواستم بدونم جدول زمانی برای مراقبت آرامش مقدس رو هنوز اپدیت نکردید ، آخرین تاریخ ۲۶ فوریه بود که گذشت
لطفا اگر امکان دارد مرتب اپدیت بفرمایید که بتونیم به لطف شما استفاده کنیم
با تشکر فراوان

محمد
محمد
1 سال قبل

ممنون از زحمات دلسوزانه و مطالب ارزشمند شما.

آزیتا
آزیتا
1 سال قبل

سلام….حقیقتا من هنوز متحیر هستم در مورد این موضوع…. از روزی که آن کلیپ را دیدم بسیار برایم جالب بود و البته اشخاص زیادی نه این مسئله را شنیده بودند و نه می‌دانستند….ولی برای من خاص است و باز هم در حال تحقیق در مورد آن هستم….تشکر خیلی زیاد ، مخصوصا بابت اعلام روزها …بسیار زحمت کشیده آیید…🌺

مسعود۲۱
مسعود۲۱
1 سال قبل

سپاسگزارم بابت زحماتتون در این سایت

مسعود
مسعود
1 سال قبل

درود بر شما ؛ بسیار عالی بود

الهام
الهام
1 سال قبل

درود برشما
درین بازه زمانی که مشخص شده باید دقیقا چه کار خاصی انجام بدیم ؟

غزل
غزل
1 سال قبل

♥️🦋♥️چقدر شما بزرگوارید چقدر شما عزیزید که اینگونه زحمت کشیدید و برای هرماهِ ما برای آگاهی از روزِ موعود تاریخ ها رو درآوردید و بروز هم میشه… باورنکردنیه… کسی نیست مثل شما… خیلی عزیز و بزرگید… خیلی حالِ من خوبه… هرروز و هرلحظه معجزاتی میبینم توی کارم و زندگیم که در کلام نمیگنجه فقط در شگفتی ام…💛🦋💛
یک دنیا عشق و احترامم و یک دشتِ بزرگ از گل های رنگارنگ و زیبا و یک‌ آسمان ستاره و بارش های نورانیِ خداوند رو عاشقانه و خالصانه تقدیم میکنم به شما🌼🌺🌼

وحید
وحید
1 سال قبل

استاد سلام
یه سؤال داشتم و اونم اینه که: مگه وقتی از این جهان میریم و میمیریم جسم ما این جا نمیمونه پس چرا گفتن اگه کار بد بکنید اون دنیا میندازیمتون تو آتش یا پوستتون رو جدا میکنن و دوباره پوستتون در میاد و این ها تو قرآن اومده و خیلی ها هم در موردش بحث میکنن.
ممنون میشم جواب بدید. با تشکر

وحید
وحید
1 سال قبل

سلام استاد امیدوارم خوش و سلامت باشید
یعنی با توجه به این فایل و موضوعی که گفتید ازدواج کردن غلط میشه چون اون مایع دوباره باید برگرده بالا

صدف
صدف
1 سال قبل

با سلام کسانی که ماه دقیق تولدشون مشخص نیست چکار کنن؟ چطور اون زمان مهم رو پیدا کنند؟

وفا اسعدی
وفا اسعدی
1 سال قبل

با سپاس بیکران از استاد تقوی زاده عزیز بابت تهیه و اشتراک این مطلب گرانقدر و جدول زمانبندی.🙏🏻🌷

Ramin
Ramin
1 سال قبل

درود برشما استاد. لطفا طریقه پیدا کردن خورشید در ماه کامل بیشتر توضیح بدین و اینکه چجوری باید ۲ و نیم روز رو پیدا کنم. باسپاس و تشکر از این ویدئو بسیار باارزش

بهروز
بهروز
1 سال قبل

متفاوت ترین مطلبی که در این زمینه دیدم همین بود !
تشکر فراوان

Ramin
Ramin
1 سال قبل

درود بر شما. لطفا در مورد چرخه ماه تولد که چجوری باید بفهمیم راهنمایی و توضیح بیشتری بدید با تشکر و سپاس

میلادرحمانی
میلادرحمانی
1 سال قبل

بسیار ممنونم از مطالب عالی ومفیدشما.من‌خودم‌همیشه‌حس‌میکردم‌بااید رابطه‌ای‌بین‌زندگی‌متعالی‌ماانسانهاوقوانین‌طبیعت‌ باشه‌واین‌دست مطالب برام‌خیلی‌لذت‌بخش‌وامیدافرینه.ازشمامیخام‌ک‌ بیشتردرموردقوانین‌طبیعت‌ورابطه‌ان‌باجسم‌وبدن‌مابگذارید.

محمد خیرخواه
محمد خیرخواه
1 سال قبل

درود بیکران متشکرم ازشما

ماهان نوروزیان
ماهان نوروزیان
1 سال قبل

واقعا این خزعبلات و چرا و پرت ها چیه به خورد مردم می‌دین تک تک حرفاش صد در صد از لحاظ علمی غلطه گور پدر کلیسا

Kian
Kian
پاسخ به  ماهان نوروزیان
1 سال قبل

نباید به هر چیزی که در موردش آگاهی نداریم برچسب چرت و پرت بزنیم! اولا که کاملا علمی توضیح داد، دوما شما علمی‌تر دوست دارید، کتابهای جو دیسپنزا رو بخونید. مخصوصا کتاب ماورای طبیعی شدن.

mehran
mehran
1 سال قبل

سلام . وقتتون بخیر ممنون بابت اشتراک گزاری همچین مطالبی که باعث بالا رفتن سطح اگاهی میشود .. در ضمن در این مورد که چرخه ماه و زمان دقیق قرار گرفتن آن در ۱۲ نشان اگر امکانش هست سایتی رو معرفی کنید چون هر چی سرچ کردم نتونستم چیزی پیدا کنم

Kian
Kian
1 سال قبل

لطفا ویدیوی تراوش مقدس رو در کانال تلگرامی هم آپلود کنید. ما در ایران، اصلا به یوتیوب دسترسی خوبی نداریم. سپاس

4.4/5 - (8 امتیاز)