راز اعداد تکرار شونده ( ۱۱:۱۱ ) در چیست و چرا ما آنها را زیاد می بینیم؟

پدیده ای بسیار فراگیر در سرتاسر جهان در چند سال گذشته عده زیادی از انسانها را درگیر خود کرده است. این پدیده برخورد با اعداد تکرار شونده و یا تکرار اعداد متقارن مثل ۱۱:۱۱، ۱۲:۱۲، ۲۲:۲۲، ۱۳:۳۱، ۳۳۳۳ و … می باشد. این پدیده به قدری در دنیا شایع و پرتکرار است که افراد زیادی مدام خود را در برخورد با این اعداد در جاهای مختلف می بینند. و برای این افراد این سوال پیش می آید که چرا من مدام این اعداد تکرار شونده را میبینم؟ آنها چه پیامی برای من دارند؟

شاید شما بگویید دیدن این اعداد معنی خاصی نمی تواند داشته باشد. ولی وقتی مدام و پیوسته این اعداد خودشان را سر راه ما قرار می دهند، آنگاه می توان مطمئن بود که موضوع مهمی با این اعداد می خواهد به ما منتقل شود.

11:11

اعداد تکرار شونده و یا تکرار اعداد متقارن چه پیامی برای ما دارند؟

عده زیادی برای این اعداد تکرار شونده تفاسیر و معانی مختلفی گفته اند که خیلی از آن چیزی که این اعداد در حال فریاد زدنش هستند فاصله دارد. شما با کمی تامل در اعدادی مثل ۱۱:۱۱ و ۲۲۲۲ چه نکته ای را مشاهده می کنید؟ آیا غیر از این است که تمام این اعداد تکرار شونده متقارن هستند؟ و یک قسمت منعکس کننده قسمت دیگر است؟ آیا اینطور نیست که همه آنها میتوانند کاملا بر هم منطبق شوند؟ مثلا ۱۱:۱۱ به ۱۱، ۱۲:۱۲ به ۱۲، ۲۲۲۲ به ۲۲، ۱۳:۳۱ به ۳۱ یا ۱۳ ( بستگی به جهت نگاه ما دارد ) و….

وقتی به این ویژگی مهم در این اعداد توجه می کنیم به این نکته خواهیم رسید که حتما این اعداد به ما در مورد یکی شدن، هماهنگی و تقارن می خواهند بگویند. و این موضوع حتما باید خیلی مهم باشد که افراد بسیار بسیار زیادی در سرتاسر دنیا این اعداد تکرار شونده و تکرار اعداد متقارن را می بینند و به دنبال مفهوم آن هستند. ما در این قسمت از وب سایت خود و خدا   قصد این را داریم که معنی و مفهوم زیبای این اعداد را برایتان روشن کنیم.

حضرت مسیح (ع)، رسیدن به آرزو و خواسته ها و راز اعدادتکرار شونده مثل ۱۱:۱۱

در این بخش می خواهیم ارتباط بسیار زیبایی را بین تکرار اعداد متقارن و سخنان ارزشمند حضرت مسیح (ع) در مورد استفاده از قدرت الهی و نحوه صحیح درخواست کردن و دعا با هم بررسی و مشاهده کنیم. مطمئنا وقتی ریشه زیبای این موارد و ارتباط تنگاتنگ آنها با هم برایتان روشن شود بسیار خوشحال خواهید شد و دوباره آن قدرت عظیم همیشگی را در خودمان به یاد خواهیم آورد. که خالق تمام آرزوها و خواسته های ما در واقعیت زندگی است.

در کتاب Gospel of thomas که گفته می شود سخنان حضرت مسیح (ع) است که پس از حدود ۳۰۰ سال بعد از او جمع اوری شده و در این کتاب گنجانده شده، در چند بخش نکات بسیار مهمی وجود دارد که کاملا مرتبط با مبحث ما می باشد. همینطور که می دانیم حضرت مسیح (ع) در آموزشهای خود به اطرافیانش و مردم در کنار دعوت به پرستش خدای یگانه خبر از قدرتی عظیم داده است و اینکه چطور از این قدرت برای دستیابی به خواسته ها می شود استفاده کرد. و از این رو در این آموزشها پرده از رازهای بزرگی برداشته می شود که افراد هوشیار و آگاه را به سمت نیرویی بسیار حیرت آور هدایت می کند.

تشابه سخنان حضرت مسیح (ع) با اعداد تکرار شونده و تکرار اعداد متقارن مثل  ۱۱:۱۱

در این کتاب ( Gspel of thomas ) از زبان حضرت مسیح (ع) دو جمله مهم به صورت زیر نقل شده است :

  • وقتی شما آن دو را یکی می کنید، سپس اگر به کوه بگویید حرکت کن و برو، کوه حرکت خواهد کرد و می رود.
  • اگر در این خانه ( خانه منظور خود انسان است ) این دو با یکدیگر در صلح باشند، آنها به کوه خواهند گفت که جا به جا شو و برو و کوه هم خواهد رفت.
  • When you make the two one you will say to the mountain move away and the mountain will move away (106)
  • If the two make peace with each other in this house , they will say to the mountain move away and the mountain will move away. (48)

همانطور که میبینیم دو جمله بالا کاملا به یک مفهوم اشاره دارند. و در این کتاب حداقل در سه جای مختلف این مفهوم عنوان شده است. که نشان از اهمیت بالای آن دارد. در این جملات گفته شده قدرتی عظیم در دستان ما قرار خواهد گرفت که با آن حتی می توان کوه را جا به جا کرد. به شرطی که دو به یک برسد. و حالا موضوع اصلی این است که منظور چیست؟ کدام دو تا؟ منظور از یکی شدن چیست؟ کم کم در حال نزدیک شدن به راز اصلی هستیم…

راز تقارن در تکرار اعداد متقارن، یکی شدن و هماهنگی در درون برای دستیابی به قدرت عظیم

تکرار اعداد متقارن

برای رسیدن به هر خواسته و هدفی باید باور آن در ما موجود باشد. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که این باور از کجا می اید؟ برای پاسخ به این سوال باید درون خودمان را بهتر بشناسیم و ببینیم چطور به مرحله باور می توان رسید.

مرحله باور، حاصل یک هماهنگی و تقارن بین قسمتهای زیر است :

  • ضمیر آگاه با ضمیر ناخود اگاه
  • خود و خود برتر و یا خود و خالق
  • اعمال ما با حرف هایی که در مورد اهداف و خواسته ها می زنیم
  • کلام درونی ما با کلام بیرونی

توافق، هماهنگی، یکی شدن و ایجاد تعادل درونی

در تمام بخشهای بالا اگر توافق و هماهنگی وجود نداشته باشد قدرت ما به شدت کاهش پیدا می کند و توان رسیدن به اهدافمان را نخواهیم داشت. مثلا زمانی که ما به جایی رسیدیم که کلام ما در مورد انجام کاری قدرتمند است و این قدرت برای این است که کلام درونی ما هم آن گفته را تایید می کند و مخالف آن چیزی نمی گوید، آنگاه این کلام سریعا در دنیای فیزیکی به واقعیت پیوند خواهد خورد. ولی زمانی که ما چیزی می گوییم که کلام درونی ما به شدت با آن مخالفت می کند، آنگاه تقارن و هماهنگی وجود ندارد و کلام ما توان واقعی شدن و به هدف رسیدن را نخواهد داشت.

این هماهنگی میتواند به شکل ارتباط ما با خالقمان باشد. خالق ما به بهترین شکل ممکن از نیاز ما و آنچه که واقعا ما را خوشحال می کند در هر مرحله ای آگاه است. ارتباط با او و هماهنگ شدن با راهنمایی های او به بهترین شکل ممکن در وجود ما ایجاد حس خوب می کند و قدرت عظیمی را ایجاد می کند که باعث خلق و جذب آرزوهای ما می شود. همین حالت می تواند خود را در انطباق و هماهنگی بین کلام و اعمال ما خودنمایی کند. افرادی که رابطه خوبی با خالق خود دارند بسیار گفته هایشان به اعمال و کارهایی که انجام میدهند نزدیک است.

پیام اعداد تکرار شونده و تکرار اعداد متقارن مثل ۱۱:۱۱ به ما ایجاد هماهنگی درونی است

اعداد تکرار شونده به ما می گویند که تعادل و هماهنگی را ایجاد کنید. اول از درون خودمان این هماهنگی و توافق، قدرت عظیمی را مرحله به مرحله در اختیارمان می گذارد. و ما دسترسی به قدرتهای بالاتر پیدا می کنیم و همینطور با آن میتوانیم تا جا به جایی کوه ها پیش برویم. و هم این که هماهنگی و تقارن در جمعی از انسانها به آنها نیرویی فناناپذیر می دهد که با آن قطعا بسیار برجسته خواهند شد.

لطفا ویدئوی آموزشی تکرار اعداد متقارن را تماشا کنید.

دانلود فایل صوتی این فیلم

حجم فایل: ۲۹ مگا بایت

تماشای این فیلم در یوتوب

مطالب مرتبط :

درک مفهوم فوق العاده زیبای خداوند، جهان پس از مرگ، عالم غیب و مفهوم اعداد تکراری متقارن با مثالی زیبا از فیلم کارتونی دکتر کوانتوم…لطفا ویدئوی زیر را تماشا کنید.