11:11

پدیده ای بسیار فراگیر در سرتاسر جهان در چند سال گذشته عده زیادی از انسانها را درگیر خود کرده است. این پدیده برخورد با اعداد تکرار شونده و یا تکرار اعداد متقارن مثل ۱۱:۱۱، ۱۲:۱۲، ۲۲:۲۲، ۱۳:۳۱، ۳۳۳۳ و … می باشد. این پدیده به قدری در دنیا شایع و پرتکرار است که افراد زیادی مدام خود را در برخورد با این اعداد در جاهای مختلف می بینند. و برای این افراد این سوال پیش می آید که چرا من مدام این اعداد تکرار شونده را میبینم؟ آنها چه پیامی برای من دارند؟

شاید شما بگویید دیدن این اعداد معنی خاصی نمی تواند داشته باشد. ولی وقتی مدام و پیوسته این اعداد خودشان را سر راه ما قرار می دهند، آنگاه می توان مطمئن بود که موضوع مهمی با این اعداد می خواهد به ما منتقل شود.

اعداد تکرار شونده و یا تکرار اعداد متقارن چه پیامی برای ما دارند؟

عده زیادی برای این اعداد تکرار شونده تفاسیر و معانی مختلفی گفته اند که خیلی از آن چیزی که این اعداد در حال فریاد زدنش هستند فاصله دارد. شما با کمی تامل در اعدادی مثل ۱۱:۱۱ و ۲۲۲۲ چه نکته ای را مشاهده می کنید؟ آیا غیر از این است که تمام این اعداد تکرار شونده متقارن هستند؟ و یک قسمت منعکس کننده قسمت دیگر است؟ آیا اینطور نیست که همه آنها میتوانند کاملا بر هم منطبق شوند؟ مثلا ۱۱:۱۱ به ۱۱، ۱۲:۱۲ به ۱۲، ۲۲۲۲ به ۲۲، ۱۳:۳۱ به ۳۱ یا ۱۳ ( بستگی به جهت نگاه ما دارد ) و….

وقتی به این ویژگی مهم در این اعداد توجه می کنیم به این نکته خواهیم رسید که حتما این اعداد به ما در مورد یکی شدن، هماهنگی و تقارن می خواهند بگویند. و این موضوع حتما باید خیلی مهم باشد که افراد بسیار بسیار زیادی در سرتاسر دنیا این اعداد تکرار شونده و تکرار اعداد متقارن را می بینند و به دنبال مفهوم آن هستند. ما در این قسمت از وب سایت خود و خدا   قصد این را داریم که معنی و مفهوم زیبای این اعداد را برایتان روشن کنیم.

حضرت مسیح (ع)، رسیدن به آرزو و خواسته ها و راز اعدادتکرار شونده مثل ۱۱:۱۱

در این بخش می خواهیم ارتباط بسیار زیبایی را بین تکرار اعداد متقارن و سخنان ارزشمند حضرت مسیح (ع) در مورد استفاده از قدرت الهی و نحوه صحیح درخواست کردن و دعا با هم بررسی و مشاهده کنیم. مطمئنا وقتی ریشه زیبای این موارد و ارتباط تنگاتنگ آنها با هم برایتان روشن شود بسیار خوشحال خواهید شد و دوباره آن قدرت عظیم همیشگی را در خودمان به یاد خواهیم آورد. که خالق تمام آرزوها و خواسته های ما در واقعیت زندگی است.

در کتاب Gospel of thomas که گفته می شود سخنان حضرت مسیح (ع) است که پس از حدود ۳۰۰ سال بعد از او جمع اوری شده و در این کتاب گنجانده شده، در چند بخش نکات بسیار مهمی وجود دارد که کاملا مرتبط با مبحث ما می باشد. همینطور که می دانیم حضرت مسیح (ع) در آموزشهای خود به اطرافیانش و مردم در کنار دعوت به پرستش خدای یگانه خبر از قدرتی عظیم داده است و اینکه چطور از این قدرت برای دستیابی به خواسته ها می شود استفاده کرد. و از این رو در این آموزشها پرده از رازهای بزرگی برداشته می شود که افراد هوشیار و آگاه را به سمت نیرویی بسیار حیرت آور هدایت می کند.

تشابه سخنان حضرت مسیح (ع) با اعداد تکرار شونده و تکرار اعداد متقارن مثل  ۱۱:۱۱

در این کتاب ( Gspel of thomas ) از زبان حضرت مسیح (ع) دو جمله مهم به صورت زیر نقل شده است :

  • وقتی شما آن دو را یکی می کنید، سپس اگر به کوه بگویید حرکت کن و برو، کوه حرکت خواهد کرد و می رود.
  • اگر در این خانه ( خانه منظور خود انسان است ) این دو با یکدیگر در صلح باشند، آنها به کوه خواهند گفت که جا به جا شو و برو و کوه هم خواهد رفت.
  • When you make the two one you will say to the mountain move away and the mountain will move away (106)
  • If the two make peace with each other in this house , they will say to the mountain move away and the mountain will move away. (48)

همانطور که میبینیم دو جمله بالا کاملا به یک مفهوم اشاره دارند. و در این کتاب حداقل در سه جای مختلف این مفهوم عنوان شده است. که نشان از اهمیت بالای آن دارد. در این جملات گفته شده قدرتی عظیم در دستان ما قرار خواهد گرفت که با آن حتی می توان کوه را جا به جا کرد. به شرطی که دو به یک برسد. و حالا موضوع اصلی این است که منظور چیست؟ کدام دو تا؟ منظور از یکی شدن چیست؟ کم کم در حال نزدیک شدن به راز اصلی هستیم…

راز تقارن در تکرار اعداد متقارن، یکی شدن و هماهنگی در درون برای دستیابی به قدرت عظیم

تکرار اعداد متقارن

برای رسیدن به هر خواسته و هدفی باید باور آن در ما موجود باشد. آیا تا به حال به این فکر کرده اید که این باور از کجا می اید؟ برای پاسخ به این سوال باید درون خودمان را بهتر بشناسیم و ببینیم چطور به مرحله باور می توان رسید.

مرحله باور، حاصل یک هماهنگی و تقارن بین قسمتهای زیر است :

  • ضمیر آگاه با ضمیر ناخود اگاه
  • خود و خود برتر و یا خود و خالق
  • اعمال ما با حرف هایی که در مورد اهداف و خواسته ها می زنیم
  • کلام درونی ما با کلام بیرونی

توافق، هماهنگی، یکی شدن و ایجاد تعادل درونی

در تمام بخشهای بالا اگر توافق و هماهنگی وجود نداشته باشد قدرت ما به شدت کاهش پیدا می کند و توان رسیدن به اهدافمان را نخواهیم داشت. مثلا زمانی که ما به جایی رسیدیم که کلام ما در مورد انجام کاری قدرتمند است و این قدرت برای این است که کلام درونی ما هم آن گفته را تایید می کند و مخالف آن چیزی نمی گوید، آنگاه این کلام سریعا در دنیای فیزیکی به واقعیت پیوند خواهد خورد. ولی زمانی که ما چیزی می گوییم که کلام درونی ما به شدت با آن مخالفت می کند، آنگاه تقارن و هماهنگی وجود ندارد و کلام ما توان واقعی شدن و به هدف رسیدن را نخواهد داشت.

این هماهنگی میتواند به شکل ارتباط ما با خالقمان باشد. خالق ما به بهترین شکل ممکن از نیاز ما و آنچه که واقعا ما را خوشحال می کند در هر مرحله ای آگاه است. ارتباط با او و هماهنگ شدن با راهنمایی های او به بهترین شکل ممکن در وجود ما ایجاد حس خوب می کند و قدرت عظیمی را ایجاد می کند که باعث خلق و جذب آرزوهای ما می شود. همین حالت می تواند خود را در انطباق و هماهنگی بین کلام و اعمال ما خودنمایی کند. افرادی که رابطه خوبی با خالق خود دارند بسیار گفته هایشان به اعمال و کارهایی که انجام میدهند نزدیک است.

پیام اعداد تکرار شونده و تکرار اعداد متقارن مثل ۱۱:۱۱ به ما ایجاد هماهنگی درونی است

اعداد تکرار شونده به ما می گویند که تعادل و هماهنگی را ایجاد کنید. اول از درون خودمان این هماهنگی و توافق، قدرت عظیمی را مرحله به مرحله در اختیارمان می گذارد. و ما دسترسی به قدرتهای بالاتر پیدا می کنیم و همینطور با آن میتوانیم تا جا به جایی کوه ها پیش برویم. و هم این که هماهنگی و تقارن در جمعی از انسانها به آنها نیرویی فناناپذیر می دهد که با آن قطعا بسیار برجسته خواهند شد.

لطفا ویدئوی آموزشی تکرار اعداد متقارن را تماشا کنید.

دانلود فایل صوتی این فیلم

حجم فایل: ۲۹ مگا بایت

تماشای این فیلم در یوتوب

مطالب مرتبط :

درک مفهوم فوق العاده زیبای خداوند، جهان پس از مرگ، عالم غیب و مفهوم اعداد تکراری متقارن با مثالی زیبا از فیلم کارتونی دکتر کوانتوم…لطفا ویدئوی زیر را تماشا کنید.

اعلان
به من اعلان کن
guest
49 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
علی

بسیار ممنونم از سر نخ های خوب شما.
من معتقدم این سر نخ ها خیلی بهتره تا روش استاد شاگردی.
به نظرم هیچ کس استاد نیست و هر کس با یه سری سر نخ ها که فقط مخصوص خودشه باید پله هارو بالا بره. اما در اشتراک گذاشتن تجربه ها خیلی واسه همه مفیده.
فراموش نکنیم که رب فقط خداست یعنی مربی خداست.

محمد

خیلی جالب بود ولی اون جوابی نیست ک بایدباشه….یجورایی مثل پاسخها و تفاسیر دیگه هست تفسیرشماباهمه خوبیهاش البته….بقول خودتون ده بیست درصد ارضا کنندس….درضمن من فقط ۱۱:۱۱رومیبینم و این شامل دیگرانم میشه…اعدادمتقارن دیگه هم شاید دیده میشن ولی ۱۱:۱۱هست ک مرموزه و دیدن و تکرار مرموزش بیشترازبقیه اعدادبرای دیگران هست….
من فکرمیکنم این یک کد ژنتیکی یا ی چیزی مثل ژنتیک هست ک در بعضی انسانها فعال شده….واحتمال خیلی زیادهم ازسال ۲۰۱۲ هستش یا همین حدودا….یه نوع اگاهی در فرکانس بالاتره….درواقع اگاهی از اتفاقات و حوادث گذشته و یااگاهی از معنویات و بهترشدن دیدگاه ها در اکثرمسائل درجهت بهبود کیفیت زندگی و همراهی و یکی شدن با کاینات و طبیعت ونجات زمین هستش….مثلا کسانیکه این کددرآنها فعال میشه بخاطراگاه شدنشون ازیسری مسایل ، دیگه به هرکاری نمیشه وادارشون کرد….اگر یک حکومت یاگروه ظالم برای مثال بخواد از آنها و از احساساتشون سواستفاده کنه دیگه نمیتونه مثلا اونهارو وادارکنه در رای گیری یا مراسماتشون که درجهت مخالف و ضرر زدن ب زمین طبیعت و خود انسانهاهستش سواستفاده کنه…. درواقع این انسانهای خاص همراه و هم فرکانس شدن با خرد کیهانی یا یه نیروی برتر و کلی ، درجهت بالاتررفتن و پیشرفیکه ب نفعشون هست….یجورایی میشه گفت که دراین دنیای مثلا دوبعدی گاهی نگاهشون سه یا چهار بعدی میشه و از مسایل آگاهی پیدامیکنن بدون تحقیق کلی….البته این نطربنده هم کاملا بدون تحقیق و دقیقا مثل اگاهی هستش ک این کد ب ارمغان میاره….هروقت من خودم بطرز عجیب و تکرار روزانه این کد رو میدیدم یک مسیله ای برای من حل میشد و دراون زمینه اگاه میشدم….میدونی این تکرار کد و آگاه شدن از مسیله ای بقدری تکرار میشه تا جمع این اگاهی ها ب یک اگاهی کلی برسه….این برای همه کسانیست ک این کدرو میبینن….فقط کد۱۱۱۱ رو نه اعداددیگه….این کد تکرارش مرموز و عجیبه و دیگران مدام میبیننش….یکی کردن کدهای متقارن دیگه با ۱۱۱۱ اشتباهه و ربطی ب مرموزی این کد ندارن اعداددیگه….چندسالی هست دانشگاها و اساتید ررجسته دراینزمینه دارن تحقیق و فعالیت میکنن و مقاله ها درموردش مینویسن….بازهم میگم ک درمورد ۱۱۱۱ تحقیق و مطالعه دارن نه اعداد متقارن دیگه….ولی هرچی ک هست درجهت خیره….دنیای عجیبیه….!!!!

گروه

ممنون از توجه و توضیحات شما دوست عزیز

امیر

دوست عزیز با توجه ب توضیحاتی ک دادید مشخصه ک شما فقط رو خونده ها نظریه صادر میکنید فصل،فصله ارتقاس و ارتقا از عوالم پایین ب عوالم بالا اتفاق میفته ک با توجه ب سطحه ارتعاشه هر انسان مشخص میشه.شما بیشتر اشاره ای ک داشتید ب مطالب کتب های دیگران بود چیزی از تجارب خودتون مطرح نکردید افرینش هر انسان هرچند در تکرر زندگیه مادی جای تفکر ب نوع خلقت و هذف خلقت داره.عشق زیباست اما برای ورود ب ابعاده دیگه اول باید بعد قبل رو تکمیل کرد در صحبت ها اشاره شد ب ابعاد اما شما فقط رو خونده ها صحبت میکنید در صورتی ک در همین بعد سوم خیلی از مطالب برای شما قابل درک نیست مثال حرکت یک ستاره در گستره ی اسمان ک شما اونو در حاله ثابت میبینید اول بعد قبل رو کامل برای خودتون مشخص کنید بعد سراغ ابعاده دیگه برید درسته وارد عصر طلایی شدیم اما این عصر هنوز برای خیلی از مردم ناشناختس و هنوز فکر میکنن این اتفاقات ب صورت کارمای جمعی و دارما نیست ک داره برای پاکسازیه این سیاره میفته و هنوز چالشی بزرگ براشونه اول مساىل رو با درک باید رو ب اگاهی سوق بدید بعد بزرگ نمایی از خود کنید این روش درست نیست ک شما بیای از کتب دیگران اسم بیاری بعد بیای بکی ارتقا گرفتم و چشم سومم رو باز کرد در صورتی ک چاکرای اجنا از سه بعد اطلاعاتی حسی و دیداری تشکیل شده شما از پله ی اول رفتید سراغ پله ی صدم.بیشتر سعی کنید ب جای خونده ها از تجربیات بگید ک دیپران از چکیده ی وجودیه خودتون درکی برای برداشت داشته باشن معرفیه کتبه دیگران برای اثباته حرفای خودتون یعنی کپی کردن ب نظرم.سایت جالبیه ولی بازم جا برای پیشرفت داره

گروه

با سلام و تشکر از شما
قسمت قابل توجهی از مواردی که اشاره کردید اصلا به حوزه کاری ما مربوط نمیشه…چشم سوم، چاکرا، اجنه و…
لطفا یکبار دیگه مطلب ما رو بدون بکگراند خودتون بخونید تا متوجه بشید منظور ما چی بوده. در ضمن هیچ بزرگنمایی از خودی هم در کار نبوده.
ممنونم

Shila Darvish

و درادامه پیام قبلی پیام هر عدد چیست مهم است ‘شما توصیحی که فرمودید انطباق برهم هست اما هرکدام از اینها یک پیام جدا گانه هم دارند ‘همه این اموزه هارا بنده رایگان میدهم برای معنویت نباید پول گرفت اقای تقوی زاده شما اگر به قدرتی رسیده اید بروید و دفینه بیرون بیارید ولی برای راهنمایی مردم پولی دریافت نکنید بنده چشم سومم را با اموزه های خودم به راحتی باز کردم و به همه اموزشهایی بسیار بالاتر از سطح شما میرم رایگان شما هنوز دربعد سوم گیر هستید و هنوز مرگ را باور دارید ”من الان در مرحله ای هستم که خورشید چاکراه قلبشو باز کرده و نور سبز در لایوم پخش میشه شما برای یک کمک ساده و راهنمایی تلفنی پول دریافت میکنید؟!!!!!!
بسیار متلسف و متاثر شدم مسیح بزرگ بابت اموزه هایش از هیچکس پول نگرفت شما مطالب بعد سوم را ب مردم میفروشید؟!!!
عزیزانی که این مطالب را میخونید برای علم اعداد و نجوم کتاب علائم ستاره ای لیندا گودمن را بخوانید ‘برای یکی شدن ذهن خوداگاه و ناخودآگاهتان به پیج فرمان نور بروید و آموزه هارا رایگان دریافت کنید ‘ماورا فروشی نیست کسی که هنوز به مرگ معتقد است جای تاسف داره ‘و برای هدایت مردم پول دریافت میکنه ‘برادر بزرگوار شما اگر به قدرتی دست پیداگرده بودی از مرگ مطلب نمیزاشتی و راه یکی شدن را یاد میدادی و خودتون از جای دیگه تامین ثروت میشدین ‘نه با فروش مذهب ‘شما لباستون با روحانیون فرق داره ”ولی هردو از راه نام خدا پول درمیارید ‘متاسفم

گروه

با سلام و تشکر از توجه شما
دوست عزیز مطمئنا شما از وجود عدالت در دنیا آگاه هستید
پس نیازی برای تاسف خوردن شما وجود نداره…ما اگر کارمون اشتباه باشه قطعا نتیجه منفی ازش خواهیم دید
موفق باشید

Anonymous

سلام، مدتی هست که به دنلال جواب چند سوالی که ذهنم مشغول کرده هستم اما طی این دو سال اخیر هر طور پرس و جو کردم یا دنبال پول بودن یا جوابی بهم ندادن.
اگر امکان داره من راهنمایی کنید ممنون میشم

گروه

با عرض سلام و تشکر از همراهی شما
لطفا سوال‌تون رو بفرماببد. اگر عمومی باشه و حالت مشاوره‌ای نداشته باشه توسط آفای تقوی‌زاه جواب داده می‌شه. اگر هم که مشاوره خصوصی باشه که باید به طریق دیگه‌ای عمل کتید.

نسیم

سلام اگه پیج اینستا دارین ممنون میشم بهم بدین اونجا سوالاتمو ازتون بپرسم

گروه

با عرض سلام و تشکر از همراهی شما
آدرس اینستاگرام خوو و خدا:
https://instagram.com/khodvakhoda
ولی سوال‌ها فقط باید از طریق همین بخش دیدگاه‌ها در وب‌سایت پرسیده بشه

پویا

خانم شیلا شما واقعا چشم سومتون رو باز کردین؟ یعنی اینکار واقعا شدنیه؟ میشه راهنمایی کنید که با چه آموزشهایی میشه این کار رو کرد و این آموزشها رو از کجا میتونم گیر بیارم

Shila Darvish

و درادامه پیام قبلی پیام هر عدد چیست مهم است ‘شما توصیحی که فرمودید انطباق برهم هست اما هرکدام از اینها یک پیام جدا گانه هم دارند ‘

Shila Darvish

با درود وتشکر بنده جزو افرادی هستم که براساس هدایتگر درونی حرکت میکنم تجارب من درمورد اعداد تکراری بسیار زباد است و هرچه به مراحل بالاتر رفتم پیامی بالاتر بهم داده شد ‘انسان برای یکی شدن و وحدت درونی باید با مراقبه بتونه به بعد انرژیها برسه که درواقع ما دربعد چهار وبعد انرژیها بدنیا اومدیم ‘بعد انرژیها ۳روز پس از عروج آسمانی عیسی مسیح اتقاق افتاد ‘دوران پایسیز اما درهزاره گذشته که دنیادردست عده ای افتاد و بخصوص در ۵۰۰سال گذشته که متوجه شدن داستان خدایان چیست برزمین خدایی کردن ‘مفهوم خدا و خالق در نوشتن و هم در تعریف کاملا متفاوت است ‘انسان بمقام خدایی میرسد اما خلق اصلی دردست خالق است
انسان میتواند خلق کند اما نه چیزی که در عدم هست بلکه میتواند در خلقت تعییرات بهتری درجهت بهترشدن زندگی انسانها حآدث کند’زمانی که ببعد آنرژی میرسیم باید دهن ناخود آگاه را از تمامی اموزه های غلط و محدود کننده پاک کند و بعد باتوجه به انچه میخواد برنامه ریزی کند ‘پس ابتدا دهن ناخود اگاه را با همه انرزیهای محدود کنندقطع کند ‘
و همچنین دوستان و عزیزان محترم سایت ‘ما وارد بعد جدیدی از زمین میشویم که بعد ۵ است در بعد ۵ مرگ وجود ندارد مرگ متعلق به ابعاد پایینتر بود بمنطور تکرارزندگی در جسمهای مختلف و ادامه داستان زندگی و رسیدن و کامل شدتن.
مرگ اصلا وجود نداره چون ما از جنس خالقیم و خالق در ابدیت هست ‘اشاره به موضوع کلیپ بعدیتون بود ‘ما ابدی هستیم چون جزئی از خالقیم میتونیم با همین بدن به ابدیت رسید باید بدنها را به بدنهای نوری تبدیل کنیم .

وزن درب آکاردئونی مورد قبول

بسیار مطلب جالب و عالی دارید

ممنون از توجه شما دوست عزیز

خرید بک لینک حرفه ای

اقا خیلی وبسایتتون عالیه

گروه

با سلام و تشکر از شما

داریوش

کلیپ کارتونی تونم بسیار مفید بود
اما بازهم همون مشکل آموزش مبتدییان در توضیحاتتون بود
نمی دونم چرا نه فقط شما که در کل هم همین جریان هست
یا مساءل بسیار سطحی بررسی میشن یا شبیه توضیحات دکارت پیرامون فلسفه از کلمات سنگین و سخت استفاده میشه
منظور من بسیار ساده هست
کتاب های آسمانی در اوج مفاهیم ژرف توضیحاتی واضح دارن
مشکل بعدی هم این هست که در هیچ عارف و صوفی و اهل فلسفه ای ما جریان معنوی رو در تلاشی برای به دست آوردن موفقیت های مادی نشنیدیم
اما در عصر معاصر همه چیز الوده شده به جریان های مادی
تمرکز کن پول به دست بیاری
مدیتیشن کن جذب کنی ثروت رو
تلاش کن حقوقت چند برابر بشه
این ها مایه تاسفه
که ما ب جای تلاش برای گسترده کردن فهم بشر از درک فراکل نگری توضیحات جهان معنوی رو هم در کادر مادیات تعریف کنیم
لطفا ب این نکات در ادامه توجه کنید:
که اگر ما رسالتی رو هدف رشد حقیقیمون می دونیم باید از پیامدهاش در دیگران آگاه باشیم.
مسیری ایجاد می کنیم که ملت حتی در مسیر عشق هم ذهنشون دنبال ارقام جهت دریافت دستمزدهای مادی باشه؟!
یا حقیقتا تلاش می کنیم که بودای درون رو فعال کنیم؟
—————-
هیچ پیامبری نمی تونه ملت رو به مادیات بی علاقه کنه, پس مشخصا نیازی نیست ما جهان معنوی رو هم با توضیحات مادی, دم دستی و خالی از بار معنایی ی اصیلش کنیم.
——–
اگر توضیحات طولانی شد, جهت این هست, که نمی خوام پس زمینه ی ذهنیم نسبت به شما هم تاریک بشه, مثل اکثر سایت های داخلی, که ماهیت نهایی ی تمام تشریحات و توضیحاتشون در نهایت کادری بسته بر روی موفقیت های مالی و بهتر شدن کیفیت ارتباطشون با معشوقه اس .
آیا نباید در مسیرعشق حقیقی, تفاوتی کنه سطوح نیازهامون, با اشخاص سطحی نگر جامعه و نه اینکه در نهایت همون ها باشیم با توجیهاتی معنوی.
غیر از اینه دیدگاه شما؟

گروه

با سلام و تشکر
مواردی که مطرح کردید نیاز به توضیح دارند که اینجا امکانش نیست.
به امید خدا به زودی قرار هست کلاسهای رایگان پرسش و پاسخ داشته باشیم ( بصورت آنلاین و زنده ) پیشنهاد میکنم اونجا این موارد رو مطرح کنید تا پاسخ کامل داده بشه.
ممنون.

داریوش

درود
بله,منم ذهنم بسیار تاریک شده به جریانات معنوی در فضای اینترنت
اما شما ظاهرا فراتر از این سطوح می اندیشید که قرار هست پاسخگو باشین
من در صورت دریافت اطلاعات از لینک این کلاس های پرسش پاسخ می تونم خدمت برسم
اما بعید می دونم فضای آنلاین مناسب جریاناتی که من مد نظرم هست باشه
چون بین ده ها کاراکتر که انگیزه هاشون سبب شده تا مطالب معاصر اکثر سایت های معنوی مسیری دم دستی و سطحی رو پشت سر بزاره تصور کنید من باشم موضوع مادیگرا نباشیم رو مطرح کنم.
از این جهت این اقدام رو مثبت نمی بینم چرا که این مضامین باعث دلخوری ی اعضاء سایت ممکنه بشه
پس ترجیح من فضایی آفلاین هست که در زمانبندی ی مناسب و کافی روی پاسخ ها فکر بشه و این بین ذهن کسی از مسائلی که مطرح میشه آشفته نشه.
چون من سال ها هست که در مسیرهای معنوی ی مختلف جریان داشتم و خیلی تفکراتم همراستای افکار عمومی نیست.
پس ترجیحا اگر تصمیم گرفتید فضایی آفلاین برای ایجاد پرسش و پاسخ رو تجربه کنیم لطف کنید و از طریق ایمیل یا در همین بخش در جریان قرارم بدین.
خاصیت فضای آفلاین امکان رجعت همیشگی به سوالات و پاسخ ها هست, جهت در ارتباط بودنی پایدار و بایگانی اطلاعات در قالبی دو طرفه
در پایان قدردان تک تک تلاش های مفیدتون هستم چه تقدیر چنین خواستی رو رقم بزنه چه آشنایی ما در همین سطور باقی بمونه

داریوش

شما بسیار صبور و آرام و متین همه چیز رو می شکافین
اما من پیشنهادم این هست که دو بخش ایجاد کنید
یک بخش به همین شکل ابتدایی برای نا آشنایان با جریان اعداد
یک بخش سریعتر و اصیل تر برای اشخاصی که صرفا گلچین نهایی رو منتظرن
چون بی شک در بخش دوم با اشخاصی نیز آشنا میشین که شمارو شگفت زده می کنن
و
این چرخه یک طرفه نمی مونه
———-
ممنون

گروه

با سلام
ممنون از پیشنهاد شما.

خرید بک لینک

تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت ها هستید.

پوکه ساختمانی

سلام میشه لینک داخل مطلبو چک کنید.برای من مشکل داشت.ممنون

buy-backlink.tebyan.net

وای خیلی خوبه ساییتون

Anonymous

مطالب و سایت بسیار عالی عالی

گروه

ممنونیم از لطف و توجه شما

خرید کتاب

تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین
سایت ها هستید.

گروه

ممنون از لطف شما

alaatv.com

اقا خیلی وبسایتتون عالیه

گروه

ممنون از توجه شما

where to buy fleck 5600 water softener

It is appropriate time to make some plans for the future and
it’s time to be happy. I have read this post and if I could I want
to suggest you some interesting things or suggestions.

Perhaps you could write next articles referring to this article.

I want to read even more things about it!

مریم مولایی

سلام .وقتتون بخیر باشه من ۳ روزه هر روز وقتی میخوام به ساعت نگاه کنم ویا اینکه کسی بهم بگه ساعت مثلا۱۲:۱۲ یا ۲۰:۲۰ یا۰۰:۰۰ یا… یه جایی خوندم فرشته ها میخوان چیزی به آدم بگن درسته؟ !
لطفا جواب بدین دارم نگران میشم.

trackback

[…] باشد، ما قطعا به خواسته خود خواهیم رسید. این مطلب در پدیده ۱۱:۱۱ و دیدن مکرر اعداد جفت و تکراری هم عنوان شده بود. و زمانی ما به خواسته خود نمی توانیم […]

trackback

[…] از اتحاد حاصل می شود. در ابتدا اتحاد بین خود و خدای خود ( اینجا ) و ( اینجا ) و در ادامه اتحاد و هماهنگی با دیگران. حالا در […]

trackback

[…] اگر در درون شما آن دو به توافق برسند و یکی شوند آنگاه اگر به کوه بگویید جابجا شو، کوه جابجا خواهد شد. ( سخنان حضرت مسیح (ع) که در بخش راز اعداد تکراری متقارن ۱۱:۱۱ توضیح داده ایم) […]

trackback

[…] این حس بد بین شما و خودتان است و نشان دهنده کمبود و عدم هماهنگی در درون شماست. و همین ضعف و عدم هماهنگی که متناسب با […]

امیر

سلام اقای تقوی زاده من تو طول روز خیلی اعداد متقارن میبینم کلا یک عدد نیست از همه ی اعداد میبینم ولی فقط بصورت ساعت گوشیم و یکمیم پلاک ماشینا ولی چرا نمیتونم جدی بگیرمشون همش حسمو بد میکنه؟؟؟

سعید

با سلام. در رابطه با اعداد تکرار شونده خیلی زیبا توضیح دادین فقط یه سوالی داشتم در مورد اعداد پشت سر هم این قانون وجود داره؟
مثلا ۰۱:۲۳ دقیقه. انطباق اعداد در این حالت چه جوری هست؟ چون من همیشه نظرم به اعداد پشت سر هم جلب میشه

armin

درود برشما. سپاسگزارم از سایت خوبتون
استاد تقوی زاده ایران تشریف دارند؟ آیا سمیناری برگزار میکنند؟

گروه

سلام و تشکر از لطف و توجه شما
بله آقای تقوی زاده ایران هستند ولی در حال حاضر سمینار یا کلاس حضوری ندارند

https://seoarzan.ir/seo-pricing/

امروز کلی سرچ کردم، مطلبی به جالبی مطلب شما پیدا نکردم.به نظرم اگه مطالب همه‌ی وبسایت‌ها مثل مطلب شما بود خیلی بهتر میشد.

فوق تخصص اورولوژي

عاشق این وبسایت شدم من.عالی هستید شما

گروه

سلام
خوشحال هستیم از همراه شدن شما با ما

آهنگ های آذربایجانی

سلام.وبسایت خیلی خوبی دارید.خیلی زحمت میکشید بابتش و ازین بابت کمال تشکر رو دارم

گروه

با سلام و احترام
ممنون از شما دوست و همراه گرامی

باکس گل

سلام میشه لینک داخل مطلبو
چک کنید.برای من مشکل داشت.ممنون

گروه

با سلام و احترام
کدام لینک برای شما مشکل دارد؟ لینک های دانلود همگی درست هستند و مشکلی ندارند.