برای مسابقه‌های ماهانه در سال ۱۴۰۰ برنامه‌ی جدیدی از طرف گروه آموزشی خودوخدا در نظر گرفته شده که به‌زودی از طربق وب‌سایت و کانال خودوخدا اعلام خواهد شد.

در اوایل هر ماه معمولا از طرف ما پرسشی مطح می‌شود. شما عزیزان حدود ۲۰ روز فرصت دارید به آن پاسخ دهید و آن را برای ما ارسال کنید. سپس در اواخر همان ماه شخص برنده اعلام خواهد شد و پاسخ کامل آن سوال هم برای همه اعضا منتشر می‌شود.

جوایز اشخاص برنده کد های تخفیف ۵۰۰ هزارتومانی تا یک میلیون تومانی خرید محصولهای آموزشی سایت خود و خدا خواهد بود. در ضمن یک نفر هم به قید قرعه جایزه نقدی ۵۰۰ هزار تومانی را دریافت خواهد کرد.( که البته امکان تبدیل آن به کد تخفیف یک میلیون تومانی هم وجود دارد )

نحوه ارسال پاسخ سوال‌ها 

علاقمندان به شرکت در مسابقه های ماهانه پاسخ خود را بصورت متنی در بخش دیدگاهها (کامنت) می نویسند و برای ما ارسال می کنند.( البته از دوره مرداد ماه ۹۹ روال ارسال پاسخها به این صورت تغییر پیدا کرده است) و این پاسخها تا پایان مهلت مقرر برای بقیه کاربران غیرقابل مشاهده خواهد بود و فقط گروه آموزشی خود و خدا پاسخها را دریافت خواهند کرد. و طبیعتا بعد از انتشار پاسخ اصلی از طرف ما همه کامنتهای ارسالی از شرکت کنندگان در مسابقه برای همه کاربران قابل مشاهده خواهد شد.

برای شرکت در مسابقه شما فقط میبایست گزینه ماهی که در حال حاضر در آن هستیم را انتخاب کنید و اگر زمان پاسخگویی به اتمام نرسیده بود پاسخ خود را برای ما ارسال کنید. در ضمن توجه داشته باشید مسابقه های مربوط به ماههای گذشته فقط جنبه آموزشی دارند و شما می توانید خودتان را با پاسخ اصلی موجود محک بزنید و همچنین از مطالب آموزشی درون  پاسخ سوال ها استفاده کنید.