سوال مهر ماه ۱۳۹۹ – دوره ششم

به نظر شما ذهن قدرتمند و موفق چه ویژگیهایی دارد؟ لطفا به ترتیب اولویت موارد و مشخصه های ذهن قدرتمند که به نظر شما مهم است را در پاسخ خود بگنجانید.

نحوه ارسال پاسخ سوال‌ها برای ما

شما دوست عزیزی که علاقه‌مند به شرکت در این مسابقه هستید میبایست پاسخ خود را به‌صورت متنی در پایین همین صفحه در بخش دیدگاه‌ها (کامنت) برای ما نوشته و ارسال کنید.

  1. شما حداکثر تا تاریخ ۹۹/۷/۲۷ برای ارسال پاسخ خود فرصت دارید. بعد از این تاریخ به هیچ عنوان به پاسخهای ارسالی ترتیب اثر داده نخواهد شد.
  2. بعد از نوشتن پاسخ خود در بخش دیدگاه‌ها و ارسال آن (دکمه فرستادن دیدگاه)، پاسخ شما تا روز اعلام پاسخ اصلی، در این صفحه برای دیگران غیرقایل مشاهده خواهد بود. ولی بعد از انتشار پاسخ اصلی همه پاسخهای ارسالی در این صفحه برای همه کاربران  قابل مشاهده خواهند شد. (بنابراین از اینکه بعد از ارسال پاسخ خود دیگران نمی توانند آن را در سایت مشاهده کنند نگران نباشید زیرا پاسخ شما به دست ما رسیده است.)
  3. لطفا حتما ابتدا خلاصه‌ای از پاسخ اصلی خود را ارسال کنید. سپس توضیحات لازم را بنویسید.
  4. در پاسخ شما حتما میبایست اسم و فامیل و ایمیل ذکر شده باشد. (درغیراین‌صورت حتی درصورت ارسال پاسخ صحیح شما به عنوان برنده اعلام نخواهید شد)

جایزه افراد برنده در مسابقه مهر ماه ۱۳۹۹

به بهترین پاسخ ارسالی که دربرگیرنده توضیحاتی کافی و جامع باشد جایزه نقدی ۵۰۰ هزار تومانی تعلق خواهد گرفت که مستقیما طبق روال مسابقه‌های ما به حساب شخص برنده واریز خواهد شد.

اگر تعداد افرادی که پاسخ صحیح را ارسال کرده‌اند زیاد باشد به همه آنها (به غیر از شخص برنده جایزه نقدی) کدهای تخفیف ۵۰۰ هزارتومانی خرید محصول‌های آموزشی سایت خود و خدا تعلق خواهد گرفت.

“فراموش نکنیم درواقع همه ما با بالا بردن آگاهی خود برنده هستیم و نتایج مثبت آن را در زندگی خود خواهیم دید.”

به زودی پاسخ اصلی سوال مطرح‌شده در این دوره در همین صفحه قرار خواهد گرفت.

در فایل صوتی زیر می توانید پاسخ سوال “ویژگیهای ذهن قدرتمند چیست” را از زبان سید سعید تقوی زاده گوش کنید.اسامی برندگان عزیز این دوره 

خانم ها:

فاطمه معزالدین

مژگان عبدالهی

مرضیه اسدی پور

مهسا کاویانی

مینا عطرچی

لی لا رضایی

آقایان:

سجاد سجادی

هادی گرمابی قرچگ

رضا خلیلی

جایزه این عزیزان کدهای تخفیف ۵۰۰ هزار تومانی خرید محصول های آموزشی از سایت خود و خداست که به ایمیلی که در پاسخ خود برای ما ارسال کرده اند فرستاده خواهد شد.

اشتراک در
اطلاع از
guest
31 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
Reza Khalili
Reza Khalili
10 ماه قبل

سلام به استاد عزیز جناب سعید خان
از شما بسیار سپاسگزارم
دقیق و واضح جواب سوال مهر ماه رو فرمودید.
از شما تقاضا دارم این فایل صوتی که جواب سوال مهرماه میشه را در کانال تلگرام گروه خود و خدا قرار بدید تا بتونیم دانلود کنیم و بیشتر استفاده کنیم، با بارها و بارها گوش کردن به اون.
ممنون
توفیقتان روز افزون باد
لطفتان مضاعف باد

محمدعلی
محمدعلی
10 ماه قبل

خیلی خلاصه از نظر من دوتاچیز لازم ذهن قویه‌.
۱.حفظ ایمان به خود و قدرت بالاتر خود
۲.مثبت گرایی و اجازه ندادن نفوذ انرژی های منفی.

فاطمه معزالدین
فاطمه معزالدین
10 ماه قبل

به نام خداوند داناییها
می خواهم توضیحاتم را با مقدمه ای در مورد تعریف ذهن آغاز کنم و در ادامه به توضیح در مورد ذهن قدرتمند بپردازم.
وقتی صحبت از ذهن می کنیم منظورمان چیست؟ ذهن ما یک قلمرو بی انتها و نامحدود است بدون هیچ فرم مشخص است و در همه جا و همه چیز هم قابل نفوذ می باشد و فارغ از محدودیت های دنیای فیزیکی است. دنیای ما نیز دنیای علت و معلول (cause and effect ) می باشد که تمام رخداد ها بر پایه علت هایی پدیدار می گردد یعنی تمام نتایجی که ما در زندگی با انها روبرو می شویم محصول علت هایی هستند که این علتها هم اغلب نامریی هستند. پس علتهای نامریی منجر به نتایجی مریی در دنیای مریی و فیزیکی می گردد. به عبارت دیگر تمام این آیتمها ی فیزیکی، خود در دنیای بزرگتر غیر فیزیکی قرار دارند که به آن ذهن می گوییم. ذهن ما در واقع همان خود واقعی ماست و تمام وقایعی که در حوزه های مختلف زندگی: سلامت، ثروت و روابط رخ می دهند به دنیای درون و ذهن ما وابسته اند.
پس از شناخت کلی ذهن، حالا به ویژگی های ذهن قدرتمند و موفق می رسیم.
مهمترین ویژگی ذهن قدرتمند داشتن باورهای موفق و ایمان رسیدن به هدف ها و خواسته ها می باشد. از انجا که خود درونی ما سازنده دنیای فیزیکی و بیرونی ماست و خود درونی ما یا همان ذهن ما از انرژی نامحدود تشکیل شده است این باورها و میزان ایمان ما برای رسیدن به خواسته هامون هست که اندازه و کیفیت این انرژی را تعیین میکند و می تواند ما را به موفقیت و یا عدم موفقیت برساند. باور چیست؟ باور یک ایده یا نظر است که بارها و بارها تکرار شده و در ذهن ما ریشه گرفته و محکم شده. سیستم این دنیا به این صورت است که واقعیتهای متناسب با باورها یمان را برای ما در این دنیا رقم می زند و باورها ی ذهنمان را در عمل به اثبات می رساند.
از دیگر ویژگی های ذهن قدرتمند، نظم ذهنی است. موفقیت به معنای توافق درونی است و ذهن ما همانند میزی است که دور ان افراد مختلفی نشسته اند و برای اینکه بتوانیم به هدفیی برسیم باید موافقت همه این افراد ( که همگی اجزای ذهن خودمان هستند) را جلب کنیم یعنی در عین حال که خودمان باید فرمانده باشیم اما نمی توانیم بودن رسیدن به توافق درونی به هدف خود دست یابیم.
ویژگی دیگر ذهن قدرتمند، تمرکز بر روی خواسته است. تمرکز به این شکل عمل می کند کهانرژی ذهن ما را منحصر می کند بر روی خواسته ما و از پخش کردن و هدر رفتن انرژی ذهن ما بر روی مسایل نامر تبط با خواسته ما جلوگیری می کند. برای رسیدن به تمرکز ذهن لازم است که تمرینات مستمر و جدی انجام دهیم و مدام توجه خود را از ناخواسته بر روی خواسته قرار دهیم. اما اکثر مردم به جای تمرکز بر رسیدن به خواسته خود به مقاومتها ی دورنی خود، به کمبودها به نداشتن خواسته و… تمرکز می کنند.
و ویژگی دیگر ذهن قدرتمند توانایی توجه به نکات مثبت و شدن و نتیجه نهایی مثبت است. ساختار ذهنی که روی شدن تنظیم شده روی مثبت ها و توانستن تنظیم شده به صورت یک نیروی نامریی شرایط را برای ما فراهم می کند که در اون کار به موفقیت برسیم.
با تشکر
فاطمه معزالدین

مژگان عبدالهی
مژگان عبدالهی
10 ماه قبل

بنام خدا
ویژگی های ذهن قدرتمند عبارتند از:
۱_هدفمند است و با برنامه ریزی و اولویت بندی کارهایش را پیش می برد.
۲_محدودیت ندارد، در مقابل تغییرات سماجت نمی کند، هر لحظه افکار خود را نو می کند، و در مقابل افکار متغایر با افکار خود واکنش تدافعی از خود بروز نمی دهد.
۳_واکنش هیجانی ندارد و کارهایش را بی عیب و نقص انجام می دهد و اقتدار دارد.
۴_وقتی ایده ای به ذهنش آمدسریع آن را عملی می نماید و از فرصتهای به دست آمده به درستی استفاده می کند.
۵_انعطاف پذیرو مصمم و با اشتیاق است و اعتماد به نفس دارد.
۶_ریسک پذیر است.
۷_مثبت اندیش و خلاق است.
۸_بر افکار خود کنترل دارد.
۹_در زمان حال زندگی می کند.
۱۰_پیرو دیدگاه دیگران نیست بلکه از دیدگاههای خود پیروی می کند.
۱۱_خود را با دیگران مقایسه نمی کند و همچنین رقابتش با خودش می باشد و همواره سعی می کند که پیشرفت کند.
۱۲_در مواقع لزوم از دیگران تقاضای کمک می کند.
۱۳_قدرت نه گفتن دارد.
۱۴_زمان برایش ارزشمند است و از وقت خود به درستی استفاده می کند.
۱۵_صلح درونی با خویشتن دارد و برای رسیدن به هدف خود هماهنگ و قاطع است.
۱۶_خود را در تجربه های گذشته محدود نمی کند بلکه همواره در پی کسب تجربه های جدید است.
۱۷_در مقابل بروز مشکل خود یا دیگران را سرزنش نمی کند بلکه مشکل خود را پذیرفته و به علت بروز مشکل و راهکار رفع آن می اندیشد.
۱۸_اشتباهات گذشته خود را دوباره تکرار نمی کند بلکه از اشتباهات خود تجربه کسب می کند.
۱۹_از درون حس ارزشمندی دارد حتی در مواقعی که ظاهرا موفق نیست.

مرضیه اسدی پور
مرضیه اسدی پور
11 ماه قبل

بنام یکتای بی همتا🧚‍♀
مسابقه مهر ۹۹

مرضیه اسدی پور

(در توضیحات زیر توجه من به آن بخش مهم و اساسی ذهن که همان ضمیر ناخودآگاه است میباشد)

بنظر من ذهن بذاته قدرتمند هست و ویژگی قدرتمندی با ذهن عجین شده، چه بسا که بخش اعظم یا بعبارتی تمام زندگی ما در دست ذهنمان هست همان (بچه غول بیشعور) یعنی ضمیر ناخود اگاه ذهن ما به مانند کودکی است که بسیار ساده و راحت همه چیز را باور میکند و هیچ خوب و بدی قائل نمیشود و به هر جهتی هدایت و کنترل شود همان را به واقعیت تبدیل میکند.(پس این نشانه قدرتمندی ذهن است)

✅اما اگر ما بخواهیم انرژی و قدرت آنرا (که در واقع خود ما هستیم در وجه نامریی و غیر متراکم)در جهت خواسته هایمان قوی کنیم و به حرکت آوریم بحثی دیگر است…و افرادی موفق هستند که بچه غول درون خود را بدرستی تربیت و پرورش داده باشند و دارای ذهنی قوی و متمرکز و منسجم باشند

🧠🔷 داشتن ذهن قوی یعنی : ذهنی رام شده ،منسجم و آرام و تحت کنترل و متمرکز ،ذهنی پرورش یافته است که بتواند بر آنچه ،خواسته ما هست متمرکز شود تا آنجا که بخش فیزیکی ما آنجا قرار گیرد و در واقعیت خواسته هایمان را لمس کنیم (نه نخواسته هایمان را) و هر چقدر این ذهن منسجمتر و متمرکز تر باشد زمان رسیدن ما به خواسته مد نظر مان کوتاهتر میشود ‌.

«میدانیم که واقعیت زندگی ما انعکاس همان افکار و باورهایی است که ما در ذهن خود پذیرفته ایم»

آنچه در این مسیر بسیار مهم است مدیریت ذهن و کنترل آن است و داشتن باورهای مرتبط و مناسب /عادتهایی همراستا با اهدافمان و خوراک ذهنی مناسب، چرا که هر آنچه را بطور پیوسته و غالب به ذهن مان بدهیم و بر آن تمرکز کنیم همان واقعیت زندگی ما میشود.

و این امر میسر نمیشود مگر به تلاش و تمرین پیوسته و دایم ، تا بتوانیم ذهن آشفته یا متلاطم و سرکش خودرا در جهت موفقیت و خواسته مان کنترل کنیم ‌و در مسیر و مدار خواسته مان متمرکز بمانیم ،در واقع از آن مراقبت و نگهداری کنیم.(که در این مرحله با ذهن هوشیار و آگاه خود بصورت هوشمندانه و آگاهانه میتوانیم به ذهنمان تمرین دهیم و بصورت پیوسته و مداوم به پرورش ذهن و ضمیر نا هشیارمان بپردازیم با خوراندن باورهای درست به ذهنمان و جایگزین کردن عادتهای مرتبط همچنین دادان برنامه ها و فرمانها درست به آن 🥰 )

سپاس فراوان از استاد تقوی زاده عزیز و دیگر اعضا گروه خود و خدا 🌸🌷🌸🙏🏼🙏🏼🙏🏼🌸🌷🌸

Seyedsajjad Sajjadi
Seyedsajjad Sajjadi
11 ماه قبل

با عرض سلام خدمت استاد تقوی زاده عزیز❤👊
.
نظر بنده به این صورته که وقتی ذهن انسان قدرتمند می شود انسان خدا را درک کرده است. چرا که تنها راه موفق شدن این است که انسان به هر شکل و از هر راهی به خدا و انرژی منبع وصل شود .
در این حالت انسان به آرامش میرسد. آرامشی که می داند هرکاری بخواهد ، بکند و هرچی بخواهد ، داشته باشد. این فرد بی نیاز شده است و در مدار کمبود ها نیست . پس هرگز دربرابر اتفاقات و شرایط واکنش گرا نیست چرا که ایمانی دارد که بالخره همه چیز به نفع من تمام میشود.
این ذهن درک بالاتری از حوادث و دنیا دارد. میداند که هر اتفاقی چه خوب و چه بد در پشت اون اتفاق قطعا اتفاق خوبی منتظره!
ذهن قدرتمند بسیار بسیار به صفت های خدا نزدیک است… جسارت بسیار بالایی دارد… رها است چرا که میداند میخواهد و میشود…صبور است چرا که اگاه است میشود آنچه میخواهد…بخشنده است چون میداند بازم به دست می آورد… و به همین صورت ادامه صفات الهی
……………
در مرحله بعدی ما میدانیم برای اینکه ذهن قدرتمند شود باید انرژی های قدرتمند کننده را مکررا دریافت کند. این انرژی به صورت احساس خوب، توجه درست، و باور های درست می باشد. حال خودش منبع خودش شده برای مدتی زیادی که روی خودش کار کرده و شتاب گرفته. می توانیم بگوئیم که از همه کنده شده. نتایج خود فرد، ورودی های قدرتمند این ذهن است.
………….
نتایج هم میتوانند نشانه کوچکی باشند اما خیلی دقیق نیستند چون نگاه های متفاوتی به آن ها وجود دارد. مثلا شنیدم که بعضی ها میگن اگر خدا قدرتمند بود خب دوازده تا امام خودشو که دوست داشت نمیکشتن و یا اینکه خود امام اگر قدرتمند بود به شهادت نمیرسید. این نتیجه میتونه دلیلی باشه که بگن ذهنیت قدرتمندی وجود نداره!!!! اما در اصل اینطوری نیست که به شهادت رسیدن نتیجه بدی باشد. برای کسی که اینطوری فکر میکنه شهادت هیچ عشق و ارزشی درش وجود نداره ولی از نظر امام ها و خدای ما که در قرآن شهدا را تحسین کرده اند شهادت نتیجه خوبی است!
از نظر بعضی ها خوب و از نظر بعضی ها بد است.
.
مچکرم از وقت گذاشتن شما استاد عزیز و فراهم کردن این فرصت ❤

مهسا کاویانی
مهسا کاویانی
11 ماه قبل

۱ -بین احساسات و منطق تعادل را حفظ می کند.
۲- زمان را به صورت موثر استفاده می‌کند و روی دانسته‌ها و خواسته هایش با اشتیاق تمرکز می کند.
۳- مشکلات را نوعی فرصت میداند.
۴- از تغییراتی که به نفعش است استقبال می کند.
۵- با ضعف و ترس های خود روبرو می شود. راه حل پیدا می کند، خلاق است.
۶- احساس ارزشمندی برای خودش دارد نه صرفاً برای آن چیزی که به دست آورده است.
۷- مسئولیت کارهایش را به عهده می گیرد و اعتماد به نفس دارد.
۸- قاطع و پایدار
۹- برای موفقیت دیگران خوشحال می شود.
۱۰- شکرگزار است.
۱۱- ورزش ، خواب کافی
۱۲- آرام- توانایی انتظار کشیدن برای خواسته یا هدف
۱۳- توانایی بازتاب، قدرت تصمیم گیری

مينا عطرچى
مينا عطرچى
11 ماه قبل

سوال مهرماه ١٣٩٩
در مورد یک ذهن قدرتمند میتونم بگم اولین مشخصه این افراد در رفتار و افکارشون پیداست
همیشه لبخند روى صورتشون و امید و ایمان به موفقیت در نگاهشون دیده میشه ، حال دلشون خوبه و نگران و مضطرب نمیشن ، به طور اتوماتیک همه اتفاقات زندگى رو به نفع خودشون میبینند و کلمه اى به اسم مشکل و یا شکست و یا سختى و استرس و تنبلى و یا نمیشود و راهى نیست را از دیکشنرى ذهن خود پاک کرده اند همیشه خودشون رو باور دارند
ذهنهاى قدرتمند در موقعیت خوبى از سلامتى و ثروت و روابط و شغل دارند کمتر کار میکنند و بیشتر درامد دارند ، شخصیت کاریزماتیک دارند و همه رو به خود با کلام و رفتارشون جذب میکنند
در مدارى قرار دارند که انگار دنیا به دستور انها عمل میکنه
شکایت نمیکنند بلکه در شرایط نامناسب جامعه به فکر راهکار عالى هستن و توجهشون روى خواسته ها و ارتقاء شرایط به نحو احسنت هستند
ذهن قدرتمند خلاق و عارى از افکار منفى است و پر از انگیزه و ایده است
میدونه که براى هر کارى هزاران راه و ایده هست و احساس خوب داره و ایمان به موفقیت و میدونه که میتونه بهترین ایده رو انتخاب کنه و انجام بده و هیچ شکى در وجودش رخنه نمیکنه
ذهنهاى قدرتمند مطالعه میکنند و ذهن اشتراکى بین خودشون و افراد موفق میسازند و همیشه کنار افراد موفق بهره هوشى میبرند و همیشه تمایل به دانش بیشتر دارند
عطش و اشتیاق فراوان براى زندگى و موفقیت دارند
لذت بردن از تمام لحظات زندگى رو بلدن و از دنیا و خودشون رضایت زیادى دارند
و در نهایت تصور میکنم ادمایى که ذهن قدرتمند دارند به این ثروت واقف و بیشتر از ثروت تمام دنیا براش ارزش قائلند و میدونن که ذهن ناخوداگاهشون همیشه در خدمتشونه و در جهانى زندگى میکنند که صحنه اى براى نمایش اراده و خواست و بازى اینهاست

من تجسمى از ذهن قدرتمند که باورش دارم رو توضیح دادم امیدوارم که نظر درستى داشته باشم

براى تمام انسانهاى روى زمین ذهنى قدرتمند از خداى بى نهایت قدرتمند ارزومندم 🙏❤️

هادی گرمابی (قرچگ)
هادی گرمابی (قرچگ)
11 ماه قبل

بنام خداوند وهاب
ویژگیهای ذهن قدرتمند وموفق چیست؟

خواوندراشکر گزارم ک من این مسیر تکامل وتدریجی طی کرده ودرحال طی کردن به آگاهی و موفقیت بالاتری هستم .برای همین این ویژگیها دروجود من است وخداروشکر گزارم خودم را انسان موفق میدانم.واین ویژگیها ذهن قدرتمند وموفق مشترک میباشد

۱ویژگیهای خیلی مهم انسانهای موفق اینست که از قلبشون تبعیت میکنند( البته بعد از تغییر وچیدمان صحیح ذهن ) وبخوبی ب این درک کامل رسیده اند که قلب جایگاه الهامات است.

۲ذهن منطق با ذهن نیمه هوشیار در توافق کامل هستند

۳مسولیت پذیر هستند
۴احساس ارزشمندی میکنند
۵درلحظ حال زندگی میکنند
۶همیشه درحال یادگیری مطالعه و تغییر هستند
۷ب راحتی وسهولت خود ودیگران را میبخشند

۸تشکر کردن از دیگران وشکر گزار یکی دیگراز نشانه های ذهن موفق است

۹ازقدرت تخیل وتصویر سازی بالایی برخوردار هستند

۱۰اگاهی کامل ازخلق کننده ذهن راداراست وذهن خودرو علت ونتایج رودردنیای بیرون معلول میداند

۱۱احساس ومنطق رو متعادل میکنند.
۱۲تسلیم هدایت پروردگار هستند
۱۳بخوبی میداند ک دنیا برطبق قوانین خود عمل میکند و( صبرهمراه باایمان راسخ )راداراهستند

۱۴ از احساس آرامش کامل برخوردار هستند
۱۴همیشه ودرهر لحظ ب انرژی اندیشمند (خداوند)متصل هستند
۱۵کاملا از دایره منفی ک نتایج منفی رو بدنبال دارد دور هستندواگر لحظ ای از مسیر خارج شوند احساس آنها ک راهنماست اخطار میدهد ک مسیر اشتباه است.

باتشکرفراوان از استاد عزیز سید سعید تقوی زاده

هادی گرمابی (قرچگ)از نیشابور روستای گرماب

مینا
مینا
11 ماه قبل

با سلام خدمت استاد عزبز
در مورد جواب سوال این ماه فکر می کنم بک ذهن قوی دارای ویژگی هایی به این ترتیب ااست .
۱٫بر روی یک مطلب تمرکز می کند که مبدا مقصد و هدف داشته باشد افکار با تفکر فرق دارد .افکار همه فکرهایی است که بدون این سه ویژگی فقط انرژی ما را به هدر می دهند .
۲٫در دو زمانی که وجود ندارد سیر نمی کند گذشته و اینده در زمان حال است که انرژی ها به کائنات ارسال می شود . گذشته و اینده دو زمانی هستند که الان موجود نیستند .
۳٫ ذهن قوی می داند که هرفکری ارتعاشی و فرکانسی دارد و ان فرکانس مداری دارد که با قرار گرفتن در ان مدار به ویژگیهای ان مدار برخورد می کند با فکر کردن به نداری و قبض در فرکانس فقر و نداری قرار می گیرد .پس با شکر گزاری و سپاس در مدار دریافت قرار می گیرد .

هدیه
هدیه
11 ماه قبل

به نظر من ی ذهن قدرتمند در هر حالی به فکر پیشرفت و بهبود شرایط خود یا دیگرانه و می‌دونه که خیلی چیزا هست که باید بدونه و این باعث میشه مدام دنبال یادگیری باشه ،از نظر من ی آدم موفق آدمیه که با همه مهربون و خوش اخلاقه و ارتباطات اجتماعی قوی داره اما در عین حال یادگرفته که چه زمانی باید نسبت به نظرات دیگران بی اهمیت باشه و نزاره چیزی انرژیشو کم کنه یا اگرم کرد اونقدر خودشو خوب بشناسه که بتونه دوباره بلند شه

ایلیا صنایع زیبا
ایلیا صنایع زیبا
11 ماه قبل

افکار منفی و از خودمون دور کنیم و به چیزای مثبت فکر کنیم

پری زارعیفر
پری زارعیفر
11 ماه قبل

۱- باور قوی و مثبت
۲- تجسم سازی مثبت رسیدن به هدف
۳-ایمان به خود و خدای بزرگ
۴- پشتکار و تلاش
۵- صبر و شکیبایی

Reza Khalili
Reza Khalili
11 ماه قبل

سلام به استاد عزیزم.
رضا خلیلی هستم و افتخارم این است که بنده پروردگار جهانیان هستم.
از اینکه میگویم استاد به این دلیل است که واقعا و در زندگی حقیقی شما را استاد میدانم.
بنظر من کسی که بتواند درون و بیرون خود را یکی کند ذهنی قدرتمند دارد.
کسی که سعی میکند افکار منفی و تضعیف کننده را به خود راه ندهد و در عوض مشتاق به شنیدن و دیدن و گفتن و رفتار آنچه که آن را خوبی و شادی و امید و سعادت میداند باشد ذهن قدرتمند دارد.
کسی که در زندگی اگر عملی را میخواهد انجام دهد ببیند اگر در حق خودش چنین کاری را روا دارند میپذیرد، را انجام دهد نشان از قدرتمند بودن ذهنش است. مثل انصاف، غیبت، معامله،… و هر چیز دیگری.
کسی که وقتی میگوید من موفقم، من خوشبختم، من میتوانم، من توان بدست آوردن فلان کار مهم را دارم….. و ندایی از درونش میگوید بله تو درست میگی یعنی قدرتمند و موفق است.
کسی که میتواند در زندگی به همسر و فرزندانش محبت و شادی و خوشبختی واقعی بدهد او ذهن قدرتمند دارد.
کسی که بتواند در مقابل سختی ها و مشکلات و بی پولی و….. ذهن خود را کنترل کند و نا امید نشود و درون خود را امیدوار نگه دارد ذهن قدرتمند دارد.
کسی که در زندگی متعهد به شکرگزاری با احساس خوب و شادی درونی باشد ذهن قدرتمندی دارد.
کسی که صبح بیدار میشود و میگوید سلام پروردگارم و صبح بخیر بگوید به آسمانها و زمین فارغ از اینکه ثروتمند و پولدار است یا نه و سپاسگزاری کند بابت اینکه خداوند یک روز دیگر به او هدیه کرده شاد شود او ذهن قدرتمند دارد.
کسی که شب سر بر بالین میگذارد و میگوید خدایا سپاسگزارم و فوری خوابش میبرد او ذهن قدرتمند دارد.
کسی که به گفتار شیطان در درون ذهنش گوش نمیدهد و همان موقع میگوید خدایا تو برتر و بالاتر و قوی تر و بهتر از هر چیزی هستی و من محتاجم به تو و تو مشتاق به من ذهن قدرتمند دارد.
کسی که خداوند را در درون خود حس میکند نه در جایی دوردست ذهنی قدرتمند دارد.
کسی که به گذشته نگاه زیادی ندارد و نگاه او به حال و آینده است و امیدوار، ذهن قدرتمندی دارد.
کسی که میتواند بخاطر اشتباهات گذشته و شاید اشتباهاتی از سر نادانی و جهالت و جوانی خود را منصفانه و واقعی ببخشد ذهن قدرتمندی دارد.
کسی که میتواند انتقام بگیرد و تلافی کند ولی انتقام نگیرد و ببخشد ذهن قدرتمندی دارد.
کسی که قبل از هر کس دیگری خود را دوست بدارد بسیار زیاد، ذهن قدرتمندی دارد.
کسی که با دوست داشتن خودش پروردگارش که او را خلق کرده عاشقانه بپرستد و با یاد او به شادی و امید و وجد درآید ذهن قدرتمندی دارد.
کسی که با درون خود دشمن نباشد و جنگ نکند ذهن قدرتمندی دارد.
کسی که بداند پروردگاری که او را خلق کرده صاحب تمام ثروتها و سلامتی ها و شادی ها و هر چیز دیگری است و بی نهایت است ذهن قدرتمندی دارد.
کسی که آرام است، مهربان است، شاد است، قابل اتکا است او دارای ذهن قدرتمند است.
کسی که توانسته با شکرگزاری درون خود را بزرگ کند ذهن قدرتمندی دارد.

استاد عزیزم میتوانم ده ها صفحه از این مطالب راجع به ذهن قدرتمند و موفق بنویسم و میدانم که درس پس دادن خدمت شما میباشد و بیشتر از این وقت گرانتان را نمیگیرم.
بسیار بسیار زیاد یاد میگیرم از شما و در زندگی استفاده میکنم.

ارادتمند رضا خلیلی.

لی لا رضایی
لی لا رضایی
11 ماه قبل

با سلام و درود و تشکر از شما استاد تقوی زاده عزیز و گرانقدر

به نظر من یک ذهن قدرتمند و موفق ، ذهنی هست که:
💠 اولا همراستا با اهداف ما باشد یعنی ما و ذهنمون درصد زیادی توافق با هم داشته باشیم.
💠 دوما در بیشتر اوقات متمرکز و متوجه بروی اهداف باشیم و به نوعی روی هدفمون قفل شده باشیم و اینکه اهدافی که تعیین میکنیم هر چقدر کمتر باشند این توجه بیشتر و متمرکزتر خواهد بود و در نتیجه سرعت رسیدن به هدف بالاتر خواهد رفت.
💠 سوما در مسیر اهداف تا رسیدن به نتیجه با اراده و قوی بمانیم. منتها انعظاف پذیر هم باشیم یعنی هم در انتخاب مسیر و هم در خود هدف هر لحظه هدایت جدیدی دریافت کردیم و نیاز دانستیم تغییر ایجاد کنیم.

🔷️ذهنهای قدرتمند دارای توافق، تمرکز بالا ، اراده و سماجت و در عین حال منعطف هستن.🔷️

🔶️ و نکته نهایی و اصلی اینکه افراد موفق ، دارای ذهنهایی با باورهای درست و منطبق بر اهداف هستن.🔶️

🔷️🔹️ لازم میدونم اضافه کنم ذهنهای قدرتمند ، بر پایه ی باورهای درست ، خود را محدود به چیزی نمیدانند و با پذیرش توانمندها و قدرت خلق کردن و توکل بخدا و گرفتن هدایت و اقدام و نهایتا مسولیت پذیر بودن در طول زندگی، رسیدن به آرزوها و خواسته هاشون رو محقق میکنند و قبل از رسیدن به خط پایان هر هدفی ، هدف بعدی را برای خودشان برنامه ریزی کرده و در نتیجه انگیزه و شور و اشتیاق و حس خوب رو در بیشتر اوقات زندگیشون حفظ میکنند.

💎 قدرتمندتر و موفق تر از همیشه 💎 آرزوی من هست برای خودم و شما عزیزان

mahdi
mahdi
11 ماه قبل

ذهن قدرتمند ذهنیتی است که بتواند ارتباط قوی با کلیه بخش های بدن داشته باشد به خصوص با قلب که جایگاه خداوند است و بتواند مثل خداوند فکر کند و عمل کند

مریم شریعتی
مریم شریعتی
11 ماه قبل

درود
از نظر من مهمترین ویژگی یک ذهن قدرتمند در زمان حال بودن است.

علی
علی
11 ماه قبل

ذهن قدرتمند ذهنی است که در وهله اول ایمان و ارامش دارد و در وهله دوم عمل به واسطه ایمان داردِ