تبدیل رویا به واقعیت

تبدیل رویا به واقعیت رازی بزرگ است که فقط عده کمی از آن به‌درستی خبر دارند و می‌توانند درست و کامل مسیرش را طی کنند تا به آن برسند. در واقع همه ما می‌خواهیم آن رویاهای قشنگ در ذهن خودمان را در واقعیت ببینیم. ولی بدون دانش، آن رویاها به احتمال زیاد همیشه صرفا رویا باقی خواهند ماند. ولی با شناخت خودمان و دنیا می‌توانیم راه تبدیل رویا به واقعیت را ببینیم و آن را اجرا کنیم.

در واقع اگر با دوربین‌های مخصوص از ما عکس گرفته شود (عکس‌برداری کرلیان؛ به انگلیسی: Kirlian photography) خواهیم دید بدن ما در هاله‌ای از نور و انرژی قرار دارد و می‌درخشد. بدن ما در سرعت‌های بسیار بالایی از انرژی و فرکانس قرار دارد که ظاهرا به نظر می‌رسد ثابت و بی‌حرکت است. درحالیکه همه آنچه که به ما مرتبط و متصل است در حال حرکت و جنب‌وجوش با سرعت‌هایی بسیار بالا است.

دیدن رویاها توسط سنسوری جدای از حواس پنج‌گانه

رویاهای ما فرمی از انرژی هستند که توسط حواس پنج‌گانه ما قابل تایید شدن نیستند. زیرا آنها بسیار رقیق‌تر و کم‌تراکم‌تر هستند و هنوز به مرحله‌ای نرسیده‌اند که حواس پنج‌گانه ما بتوانند حضور آنها را ببیند و تایید کنند. بنابراین برای تبدیل رویا به واقعیت ما باید دنیا را از دریچه رویای برآورده‌شده خود ببینیم. یعنی به‌نحوی رفتار کنیم که اگر خواسته ما الان برآورده شده بود رفتار می‌کردیم. همین‌طور درباره نحوه فکر کردن، احساس کردن، تصمیم گرفتن و… .

در این حالت دنیای ما شروع به تغییرات در اطراف ما خواهد کرد و شرایط و اتفاق‌های جدید که هر کدام ما را به مرحله بعدی وصل می‌کند می افتد تا درنهایت به همان جایی برسیم که قبلا فقط در ذهن خود می‌توانستیم آن را ببینیم. ما واقعا باید از دام و تله حواس پنج‌گانه خود خارج شویم. زیرا تبدیل رویا به واقعیت از طریق این حواس نیست و این کاملا دلیلی روشن دارد و آن این است که آن رویا هنوز در واقعیت متجلی نشده است که حواس پنج‌گانه ما بتواند بر آن مهر تایید بزند.

دریافت الهام‌های درونی برای تبدیل واقعیت به رویا

زمانی که ما اجازه می‌دهیم احساس ما هدایتگر ما باشد و دنیا را از دریچه آرزوی برآورده‌شده خود می‌بینیم و طوری رفتار می‌کنیم که انگار واقعا همین حالا آن آرزو به واقعیت رسیده است، آنگاه ما دریافت‌کننده الهام‌های درونی خواهیم بود. و این راهنمایی‌ها شاید در ابتدا به نظر بی‌ربط بیایند ولی زمانی‌که آنها را تا آخر دنبال می‌کنیم و از آنجا به عقب نگاه می‌کنیم متوجه می‌شویم آنها چقدر زیبا ما را به هدف‌مان رسانده‌اند. درحالی‌که اگر با خود ما بود هرگز نمی‌توانستیم به این زیبایی مسیر را پیدا و طی کنیم.

فراموش نکنیم هر آنچه را که ما آرزو می‌کنیم و رویای آن را در سر داریم از قبل در جایی وجود دارد و وظیفه ما برای دیدن آن در واقعیت هماهنگ کردن خودمان با آن است. و بعد راه به ما مرحله به مرحله نشان داده خواهد شد.

در ویدیوی زیر که در حساب اینستاگرام خود و خدا است می‌توانید به صحبت‌های باب پراکتور همراه با زیرنویس فارسی گوش دهید:

View this post on Instagram

“مراحل زیبای رسیدن به واقعیت رویاها از زبان #بابپراکتر ” ارسال سوالها از طریق بخش دیدگاههای وب سایت خود و خدا . . . ترجمه و زیر نویس از گروه #خود_و_خدا …مصطفی بابایی . . . . پیج اینستاگرام #خود_و_خدا منبعی با ارزش از آموزشهای اساتید مطرح دنیا در همه حوزه های موفقیت . . . @khodvakhoda @khodvakhoda @khodvakhoda . . . #باب_پراکتور #باب_پراکتر #خود_و_خدا #انگیزشی #تجسم_خلاق #قانون_جذب #موفقیت #موفقیت_فردی #تفکر_مثبت #قانون_موفقیت #هاله_انرژی #رسیدن_به_هدف #ارتعاش #فرکانس_ذهن #قانون_ذهن #قانون_ارتعاش #ذهن_میلیونر #تصویرسازی_ذهنی

A post shared by خود و خدا (@khodvakhoda) on

Subscribe
Notify of
guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
afsane
afsane
4 months ago

ممنون👌👏👏👏👏👏