قانون جذب تشریح، توضیح و نحوه استفاده از آن

قانون جذب یک قانون ثابت و قدرتمند در تمام جهان بوده و هست. این قانون زیر شاخه ای از قوانین انرژی است؛ که در علم امروز دانشمندان به این موضوع مهم رسیده اند که تمام دنیای ما از انرژی، جنب و جوش و حرکت تشکیل شده است و هیچ چیز ثابت نیست. و این انرژی همه گیر در عالم دارای قوانین زیبا و ثابتی است که قانون جذب قسمتی از آنهاست.

قانون جذب

در واقع هر آنچه که ما در دنیای خود داریم (چه مادی و چه غیر مادی) همگی از همین انرژی و حرکت درست شده اند. یعنی ثابت و بی حرکت نیستند (به نوعی می توان گفت که زنده هستند و هوشمندی دارند). و از آنجائیکه دنیای ما بر پایه قوانینی زیبا و مستحکم اداره می شود، این حرکت و جنب و جوش هم در همه چیز تابع قوانین است.

مفهوم و معنای قانون جذب چیست؟

قانون جذب به سادگی و با نهایت قدرت در همه جنبه های زندگی به ما می گوید که مشابه مشابه را جذب می کند. بصورت کاملتر یعنی از آنجائیکه همه چیز در دنیا از انرژی و حرکت درست شده است، یکی از قوانین انرژی این است که هم سرعتها و یا به نوعی هم فرکانسها (مشابه ها) به سمت یکدیگر کشیده می شوند و کنار هم قرار می گیرند. این یک خاصیت ذاتی در همه دنیاست که شما می توانید مثالهای بی شماری را برایش پیدا کنید. مثلا آب وقتی بخار می شود (جنب و جوش و حرکتش تغییر می کند و زیاد می شود) بصورت ذاتی به سمت آسمان کشیده می شود؛ جائیکه ابرها هم مشابه خودش هستند. و یا یک انسان با ادب و با شخصیت جذب کسانی می شود که مثل خود او هستند و یا در مثالی دیگر اگر شما بخواهید کلیه شخصی را به شخص دیگر پیوند بزنید باید گروه خونی مشابه هم داشته باشند و… .

دیگر قوانینی که از خانواده قانون جذب هستند کدامند؟

قوانین انرژی فقط در قانون جذب خلاصه نمی شوند. یعنی در ادامه این قانون ما به این موضوع مهم می رسیم که  متفاوتها هم یکدیگر را دفع می کنند (دقیقا مکمل قانون جذب). اگر در دنیای خود دقت کنیم همیشه این قانون را در عمل می بینیم که هیچ دو یا چند متفاوتی کنار هم دوام نمی آورند و به دنبال دور شدن از هم هستند. مثلا یک انسان ثروتمند کنار یک انسان فقیر نمی تواند بماند. و یا مثلا ما نمی توانیم در بدن خود قسمتی را پیوند بزنیم که همجنس و مشابه خودمان نیست و اگر این کار را انجام دهیم، بدن ما سریعا آن را پس می زند.

قانون بعدی در مورد انرژی این است که اگر دو متفاوت برای مدتی کنار هم بمانند شبیه همدیگر خواهند شد. البته زمان کنار هم بودن آنها برای همه چیز یکسان نیست و متفاوت است و همیشه لازم است نیرویی آنها را کنار هم نگه دارد. چون آنها بصورت ذاتی می خواهند از هم دور شوند. دوباره به عنوان مثال می توانید ببینید که شخصی که خیلی خجالتی است اگر برای مدتی در جمع کسانی قرار بگیرد که خیلی شلوغ هستند تغییر می کند و آرام آرام مثل آنها خواهد شد.

بزرگترها مشابه ها و هم جنس های کوچکتر خود را به سمت خود می کشند

اگر به کره زمین نگاه کنیم متوجه می شویم که کره زمین از جنس ماده است و بسیار بزرگ. بنابراین هرآنچه که از جنس ماده است (همجنس و مشابه خودش) را به سمت خود می کشاند. در حالیکه جهت این کشش طوری است که کوچکترها به سمت بزرگتر جذب می شوند. و به همین دلیل ما جاذبه زمین را همه جا در این کره خاکی می بینیم. و زمانی که از این دنیا می رویم جسم ما جذب این کره خاکی می شود ولی روح ما که جنس متفاوتی دارد به عالمی از جنس خودش جذب می شود و از کره زمین دور می شود. در نهایت به این می رسیم که هم جنسها به سمت هم کشیده می شوند و کوچکترها در پی رسیدن به بزرگترهای خود هستند. که این قانون مهم در مبحث روابط و جذاب بودن برای شخص مقابل بسیار مهم است که در محصول آموزشی دانش لذت از روابط تشریح شده است.

قانون جذب

همانطور که تا اینجا بصورت خلاصه دیدیم قانون جذب درون فیلم و کتاب راز فقط قسمتی از قوانین محکم و همیشگی قوانین انرژی است که همه دنیای ما را در بر گرفته است. دوباره یادآوری می کنیم که این قوانین همیشگی بوده و هستد و جدای از ظاهر رنگارنگ و گول زننده دنیا همیشه در بطن همه چیز می توانید آنها را ببینید. به همین علت به آنها قوانین ثابت عالم می گوییم.

راز یا همان جذب در زندگی روزمره و همیشگی ما کجا قرار دارد و چگونه است؟

راز

راز یا همان قانون جذب در زندگی روزمره ما به این صورت خود را نشان داده و می دهد که هر چه ما در خود احساس غالب بهتری داشته باشیم اتفاق ها، انسانها، ایده ها و شرایطی در سر راه ما قرار می گیرند و یا به نوعی جذب و کشیده می شوند که منعکس کننده همان حس خوب هستند. چون همیشه مشابه مشابه خود را جذب می کند. بصورت خلاصه یعنی قانون جذب بصورت یک تعادل و تساوی در زندگی ماست که هر چه در خود احساس خوب بیشتر و  وافعی تری داشته باشیم اتفاق ها و شرایط خوب بیشتری هم به سمت ما کشیده خواهد شد (و برعکس، هر چقدر احساس بد بیشتری در خود داشته باشیم شرایط بد بیشتر به سمت ما کشیده خواهد شد).

حالا درک این موضوع ممکن  است به شما این را بگوید که احساس بد یا خوب ما بخاطر شرایط بیرونی است. یعنی آن شخصی که حس خوبی دارد در شرایط خوب قرار دارد و اگر آن شرایط خوب را من هم داشتم حس خوبی در من ایجاد می شد. در پاسخ باید بگوییم که هرگز اینطور نیست.حس خوب شما فقط و فقط بستگی به انتخابها و نوع نگاه شما به مسائل دارد. شما اگر در بدترین شرایط از دید عموم مردم باشید ولی انتخاب و نگرش شما روی خوبی باشد، حس خوبی خواهید داشت و خیلی زود هم آن شرایط به خوبی به نفع شما تغییر خواهد کرد.

بخشهای متنوع دیگری که لازم است شما بدانید تا بتوانید به خوبی از قانون جذب استفاده کنید

برای درک موضوع و قانونی به این مهمی لازم است که شما قدم به قدم پیش بیایید و از جوانب مختلف آن را ببینید و بررسی کنید. گروه خود و خدا مفتخر است که توانسته تا حدود زیادی این بخشهای متنوع را هم در دانلودهای رایگان و هم در محصول های آموزشی  خود برای شما فراهم کند که بتوانید درستی و اطمینان موجود در این قانون را درک کنید و از آن برای رسیدن به خواسته های خود استفاده کنید. زیرا با یادگیری و اجرای صحیح این قانون، شما برای رسیدن به اهداف خود هیچ محدودیتی نخواهید داشت.

در همین راستا توصیه می کنیم حتما از بخشهای دیگر دانلودهای رایگان ما درباره باور، حس خوب، قانون توجه، تصویرسازی ذهنی و….استفاده کنید تا هر چه بهتر درک کنید و برایتان روشن شود که قانون جذب واقعی چیست و چگونه عمل می کند.

آگاه شدن از قدرت بیکران درونی برای خلق و جذب زندگی دلخواه

خبر خوش این است که همه می توانند با یادگیری این قوانین قدرتمند و همیشگی و حرکت در جهت مثبت آنها قدم به قدم به آرزوهای خود نزدیکتر شوند. زیرا که همه دنیای ما بر اساس قوانین اداره می شود و اصلا مهم نیست که شما در حال حاضر کجا هستید و چه شرایطی دارید. زیرا با درک عمیق قانون جذب در زندگی خود می توانید از همین جایی که اکنون هستید به سمت خواسته های خود حرکت کنید.

لطفا ویدئوی آموزشی قانون جذب را مشاهده کنید و همچنین حتما از بخشهای دیگری هم که اشاره شد غافل نمانید.

دانلود این فیلم با لینک مستقیم
حجم: ۶۳ مگا بایت

دانلود فایل صوتی این فیلم
حجم فایل” ۱۰ مگا بایت

تماشای این فیلم در یوتوب

همچنین در ویدیوی زیر پاسخ به یکی از سوال ها در مورد قانون جذب را میتوانید مشاهده کنید. سوال این است:

چطور شبیه خواسته خود باشیم تا آن را جذب کنیم؟