قانون جذب

قانون جذب یک قانون ثابت و قدرتمند در تمام جهان بوده و هست. این قانون زیر شاخه ای از قوانین انرژی است؛ که در علم امروز دانشمندان به این موضوع مهم رسیده اند که تمام دنیای ما از انرژی، جنب و جوش و حرکت تشکیل شده است و هیچ چیز ثابت نیست. و این انرژی همه گیر در عالم دارای قوانین زیبا و ثابتی است که قانون جذب قسمتی از آنهاست.

در واقع هر آنچه که ما در دنیای خود داریم (چه مادی و چه غیر مادی) همگی از همین انرژی و حرکت درست شده اند. یعنی ثابت و بی حرکت نیستند (به نوعی می توان گفت که زنده هستند و هوشمندی دارند). و از آنجائیکه دنیای ما بر پایه قوانینی زیبا و مستحکم اداره می شود، این حرکت و جنب و جوش هم در همه چیز تابع قوانین است.

مفهوم و معنای قانون جذب چیست؟

قانون جذب به سادگی و با نهایت قدرت در همه جنبه های زندگی به ما می گوید که مشابه مشابه را جذب می کند. بصورت کاملتر یعنی از آنجائیکه همه چیز در دنیا از انرژی و حرکت درست شده است، یکی از قوانین انرژی این است که هم سرعتها و یا به نوعی هم فرکانسها (مشابه ها) به سمت یکدیگر کشیده می شوند و کنار هم قرار می گیرند. این یک خاصیت ذاتی در همه دنیاست که شما می توانید مثالهای بی شماری را برایش پیدا کنید. مثلا آب وقتی بخار می شود (جنب و جوش و حرکتش تغییر می کند و زیاد می شود) بصورت ذاتی به سمت آسمان کشیده می شود؛ جائیکه ابرها هم مشابه خودش هستند. و یا یک انسان با ادب و با شخصیت جذب کسانی می شود که مثل خود او هستند و یا در مثالی دیگر اگر شما بخواهید کلیه شخصی را به شخص دیگر پیوند بزنید باید گروه خونی مشابه هم داشته باشند و… .

دیگر قوانینی که از خانواده قانون جذب هستند کدامند؟

قوانین انرژی فقط در قانون جذب خلاصه نمی شوند. یعنی در ادامه این قانون ما به این موضوع مهم می رسیم که  متفاوتها هم یکدیگر را دفع می کنند (دقیقا مکمل قانون جذب). اگر در دنیای خود دقت کنیم همیشه این قانون را در عمل می بینیم که هیچ دو یا چند متفاوتی کنار هم دوام نمی آورند و به دنبال دور شدن از هم هستند. مثلا یک انسان ثروتمند کنار یک انسان فقیر نمی تواند بماند. و یا مثلا ما نمی توانیم در بدن خود قسمتی را پیوند بزنیم که همجنس و مشابه خودمان نیست و اگر این کار را انجام دهیم، بدن ما سریعا آن را پس می زند.

قانون بعدی در مورد انرژی این است که اگر دو متفاوت برای مدتی کنار هم بمانند شبیه همدیگر خواهند شد. البته زمان کنار هم بودن آنها برای همه چیز یکسان نیست و متفاوت است و همیشه لازم است نیرویی آنها را کنار هم نگه دارد. چون آنها بصورت ذاتی می خواهند از هم دور شوند. دوباره به عنوان مثال می توانید ببینید که شخصی که خیلی خجالتی است اگر برای مدتی در جمع کسانی قرار بگیرد که خیلی شلوغ هستند تغییر می کند و آرام آرام مثل آنها خواهد شد.

بزرگترها مشابه ها و هم جنس های کوچکتر خود را به سمت خود می کشند

اگر به کره زمین نگاه کنیم متوجه می شویم که کره زمین از جنس ماده است و بسیار بزرگ. بنابراین هرآنچه که از جنس ماده است (همجنس و مشابه خودش) را به سمت خود می کشاند. در حالیکه جهت این کشش طوری است که کوچکترها به سمت بزرگتر جذب می شوند. و به همین دلیل ما جاذبه زمین را همه جا در این کره خاکی می بینیم. و زمانی که از این دنیا می رویم جسم ما جذب این کره خاکی می شود ولی روح ما که جنس متفاوتی دارد به عالمی از جنس خودش جذب می شود و از کره زمین دور می شود. در نهایت به این می رسیم که هم جنسها به سمت هم کشیده می شوند و کوچکترها در پی رسیدن به بزرگترهای خود هستند. که این قانون مهم در مبحث روابط و جذاب بودن برای شخص مقابل بسیار مهم است که در محصول آموزشی دانش لذت از روابط تشریح شده است.

قانون جذب

همانطور که تا اینجا بصورت خلاصه دیدیم قانون جذب درون فیلم و کتاب راز فقط قسمتی از قوانین محکم و همیشگی قوانین انرژی است که همه دنیای ما را در بر گرفته است. دوباره یادآوری می کنیم که این قوانین همیشگی بوده و هستد و جدای از ظاهر رنگارنگ و گول زننده دنیا همیشه در بطن همه چیز می توانید آنها را ببینید. به همین علت به آنها قوانین ثابت عالم می گوییم.

راز یا همان جذب در زندگی روزمره و همیشگی ما کجا قرار دارد و چگونه است؟

راز

راز یا همان قانون جذب در زندگی روزمره ما به این صورت خود را نشان داده و می دهد که هر چه ما در خود احساس غالب بهتری داشته باشیم اتفاق ها، انسانها، ایده ها و شرایطی در سر راه ما قرار می گیرند و یا به نوعی جذب و کشیده می شوند که منعکس کننده همان حس خوب هستند. چون همیشه مشابه مشابه خود را جذب می کند. بصورت خلاصه یعنی قانون جذب بصورت یک تعادل و تساوی در زندگی ماست که هر چه در خود احساس خوب بیشتر و  وافعی تری داشته باشیم اتفاق ها و شرایط خوب بیشتری هم به سمت ما کشیده خواهد شد (و برعکس، هر چقدر احساس بد بیشتری در خود داشته باشیم شرایط بد بیشتر به سمت ما کشیده خواهد شد).

حالا درک این موضوع ممکن  است به شما این را بگوید که احساس بد یا خوب ما بخاطر شرایط بیرونی است. یعنی آن شخصی که حس خوبی دارد در شرایط خوب قرار دارد و اگر آن شرایط خوب را من هم داشتم حس خوبی در من ایجاد می شد. در پاسخ باید بگوییم که هرگز اینطور نیست.حس خوب شما فقط و فقط بستگی به انتخابها و نوع نگاه شما به مسائل دارد. شما اگر در بدترین شرایط از دید عموم مردم باشید ولی انتخاب و نگرش شما روی خوبی باشد، حس خوبی خواهید داشت و خیلی زود هم آن شرایط به خوبی به نفع شما تغییر خواهد کرد.

بخشهای متنوع دیگری که لازم است شما بدانید تا بتوانید به خوبی از قانون جذب استفاده کنید

برای درک موضوع و قانونی به این مهمی لازم است که شما قدم به قدم پیش بیایید و از جوانب مختلف آن را ببینید و بررسی کنید. گروه خود و خدا مفتخر است که توانسته تا حدود زیادی این بخشهای متنوع را هم در دانلودهای رایگان و هم در محصول های آموزشی  خود برای شما فراهم کند که بتوانید درستی و اطمینان موجود در این قانون را درک کنید و از آن برای رسیدن به خواسته های خود استفاده کنید. زیرا با یادگیری و اجرای صحیح این قانون، شما برای رسیدن به اهداف خود هیچ محدودیتی نخواهید داشت.

در همین راستا توصیه می کنیم حتما از بخشهای دیگر دانلودهای رایگان ما درباره باور، حس خوب، قانون توجه، تصویرسازی ذهنی و….استفاده کنید تا هر چه بهتر درک کنید و برایتان روشن شود که قانون جذب واقعی چیست و چگونه عمل می کند.

آگاه شدن از قدرت بیکران درونی برای خلق و جذب زندگی دلخواه

خبر خوش این است که همه می توانند با یادگیری این قوانین قدرتمند و همیشگی و حرکت در جهت مثبت آنها قدم به قدم به آرزوهای خود نزدیکتر شوند. زیرا که همه دنیای ما بر اساس قوانین اداره می شود و اصلا مهم نیست که شما در حال حاضر کجا هستید و چه شرایطی دارید. زیرا با درک عمیق قانون جذب در زندگی خود می توانید از همین جایی که اکنون هستید به سمت خواسته های خود حرکت کنید.

لطفا ویدئوی آموزشی قانون جذب را مشاهده کنید و همچنین حتما از بخشهای دیگری هم که اشاره شد غافل نمانید.

دانلود این فیلم با لینک مستقیم
حجم: ۶۳ مگا بایت

دانلود فایل صوتی این فیلم
حجم فایل” ۱۰ مگا بایت

تماشای این فیلم در یوتوب

همچنین در ویدیوی زیر پاسخ به یکی از سوال ها در مورد قانون جذب را میتوانید مشاهده کنید. سوال این است:

چطور شبیه خواسته خود باشیم تا آن را جذب کنیم؟

اعلان
به من اعلان کن
guest
71 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
الهه

با سلام ، لطفا من رو در این زمینه راهنمایی کنید چون این سوال مانع مطالعه ام در راستای قانون جذب میشه ، چرا با قانون باورها نمیتوان جلوی مرگ را گرفت؟ بالاخره کسانی هستند که در این زمینه بسیار ماهرند و این را امتحان کرده اند؟

گروه

سلام به شما همراه عزیز
“ما انسانها نمیمیریم، ما خودمون خودمون رو میکشیم” یعنی ما در حالت عادی جاودانه هستیم ولی باور اینکه قراره نابود بشیم ما رو نابود میکنه. یعنی چیزی از جنس خودمون.
از طرف دیگه اگر منظور شما موندن در همین دنیای فیزیکی هست باید بگیم که زمانی برای هممون میرسه که متوجه میشیم چیزهایی که ما میخوایم توی این دنیا پیدا نمیشه، چون اینجا کوچیکه و خواسته های ما هم مدام در حال بزرگتر شدن هستن و اینجاست که بطور طبیعی از این دنیا میریم و وارد دنیای جدیدی میشیم که از دید اشتباه خیلی ها این مرگ و نابودی هست ولی در واقع خود زندگیه.

حمیدی

بسیار توضیحات خوبی بود. ممنون

trackback

[…] طبق قانون جذب همیشه مشابه‌ها و یا متناسب‌ها جذب همدیگر می‌شوند و کنار هم می‌مانند. اینجا قوه جذب یک قوه طبیعی و پایدار است و نه یک قوه سطحی و مصنوعی. بنابراین روشن است که شرط پایداری وجود این “قوه جذب” است. حالا آیا می‌دانستید بین انسان‌ها هم این قانون وجود دارد؟ یعنی متناسب‌ها و مشابه‌ها به‌صورت ذاتی جذب هم می‌شوند و کنار هم می‌مانند. درحالی‌که متفاوت‌ها می‌خواهند از هم فاصله بگیرند. اکنون لطفا به این سوال پاسخ دهید: اگر دو نفر که مشابه و متناسب هم نیستند را بخواهیم با هر وسیله و ابزاری که داریم کنار هم نگه داریم آیا موفق خواهیم شد؟ […]

درسا

سلام وقت تون بخیر ، ممنون میشم اگر در رابطه با باور از جنس عالم غیب که در قسمت باورها بهش اشاره کردید ، توضیحی کامل تر لطف بفرمائید .

گروه

با سلام و تشکر
به امید خدا در برنامه های بعدی به این موضوع زیبا بیشتر خواهیم پرداخت.

trackback

[…] این قوانین، قانون ارتعاش است. ارتعاش قانون اولیه است و جذب ، قانون ثانویه. شما فقط چیزی را می‌توانید به خودتان […]

ماهور

سلام
خدمت استاد ارجمند
من یه مشکلی که دارم و خواهش میکنم
که پاسخ بدهید
من صبح ها با هجوم افکار منفی مواجهه هستم
و باعث میشه فلج بشم و عملا هیچ کاری ازم بر نمیاد
خواهش میکنم
راهنمایی ام کنید

گروه

با سلام و تشکر
پیشنهاد میکنم از تکنیک ای اف تی استفاده کنید، در بخش قوانین سلامتی فایلش موجود هست (اینجا). برای شروع بهتون کمک خوبی میکنه.

trackback

[…] جهانی که گوشه گوشه آن قوانین ثابت و مستحکم حکمرانی می کنند و هیچ اتفاقی خود به خود نمی […]

trackback

[…] مبحث قانون جذب و رسیدن به خواسته ها همانطور که قبلا در مورد آنها گفته […]

trackback

[…] است، هم کاملا به خود ما مرتبط است. بصورت خیلی ساده و طبق قانون جذب که می گوید مشابه مشابه را جذب می کند یعنی اگر من به […]

trackback

[…] ایجاد حس خوب می کند و قدرت عظیمی را ایجاد می کند که باعث خلق و جذب آرزوهای ما می شود. همین حالت می تواند خود را در انطباق […]

trackback

[…] در ذهن بینهایت کانال مختلف وجود دارد (این کانالها طبق قانون جذب که مشابه ها کنار هم قرار می گیرند در درون  ما هم هستند و […]

مهرداد

سلام به همه عزیزانی برای این همه مطالب با ارزش وقت گذاشتن وبرای ما تهیه کردن
سوال بنده این هستش که چه طور میشه ما مثلا خوشحالی رو میخوایم نباید بریم سمتش با بزاریم خودش وارد
پس اینجا قانون جذب چی میشه قانون جذب میگه باید احساس داشتنشو داشته باشی تا بدستش بیاری من تو این موضوع ذهنم خیلی درگیره ممنونم میشم پاسخ سوال منو بدید
امروز ۱۳۹۹/۰۱/۰۲

گروه

با سلام و تشکر از شما دوست عزیز
چه کسی گفته دنبال خوشحالی نباید برید؟
اگر خوشحالی بخواد به سمت شما بیاد در حالتی که سوال کردید باید شما توجهت به چیزی بالاتر از خوشحالیهای کوچک و موقت باشه، در اون موقع خوشحالی دنبال شما خواهد بود. مثل زمانی که شما به سایه پشت میکنی و به دنبال نور میری و بعد سایه دنبال شماست.

trackback

[…] خود به خود در حال بی توجهی کردن به سردرد هستید؛ که طبق قانون جذب یا قانون توجه آن موضوع منفی در زندگی شما کمرنگ خواهد […]

trackback

[…] به این صورت است که همیشه مشابه مشابه خود را جذب می کند ( قانون جذب ) این یعنی شیطان هرگز نمی تواند بدی را در زندگی ما وارد […]

trackback

[…] به وجود خواهند آمد. یعنی خود مظلوم ها تولید کننده و جذب کننده ظلم و ستم  به سمت خود هستند. و ما اگر بخواهیم با ظالمها […]

trackback

[…] مباحث قانون جذب اشاره کردیم که احساس غالب ما شرایط مشابه آن را در زندگی […]

trackback

[…] می دانید طبق قانون جذب فقط مشابه مشابه خود را جذب می کند ( اینجا ) و متفاوتها همدیگر را دفع می کنند؟ و این یعنی اگر شما […]

trackback

[…] چیزی روبه رو می شویم که خودمان ساخته ایم.  که مفهوم عمیق قانون زیبای جذب هم همین […]

trackback

[…] رسیدن به خواسته ما در قانون جذب که با باور و تصویرسازی ذهنی ایجاد و دنبال می شود چه […]

سعید

سلام .خدمت استاد گرامی ،درکانال تلگرامتون یک سوالی رو در مورد اشخاصی که چندین هدف دارند دادید که روی حس خوب تمرکز کنند.باتوجه به قدرت بالای تصویرسازی ذهنی این اشخاص که همزمان چندین خواسته دارند، نمیتونند با داشتن چندین خواسته تصویرسازی کنند؟مثال :شخصی که هم سلامتی و هم ارتقا شغلی و هم ازدواج رو میخواد چطور میتونه تصویرسازی کنه و برای این اشخاص تصویرسازی کردن در این جایگاه اشتباه؟

گروه

با سلام و تشکر
زمانی که چندین هدف مختلف وجود داره تمرکز کم خواهد شد. ولی زمانی که تمرکز روی حس خوب هست قدرت توجه ما بیشتر میشه و سریعتر به سمت منبع اون خوبیها حرکت می کنیم. که در واقع همون خواسته های ما هستند.
در واقع با هدفگذاری در تعداد زیاد ما قدرت توجه خودمون رو کم میکنیم و همینطور خودمون رو هم محدود میکنیم.

trackback

[…] قانون زیبا و قدرتمند الهی جذب انتقاد های متفاوتی شده است. ما تا به حال به دو مورد […]

استاد سلام و خسته نباشید به شما.ممنون از بابت مطالب مفیدتون.
این تکنیک ضربه برای هر دردی خوبه ؟ حتی برای من که الآن پنج سال هست که عمل نخاع گردن انجام دادم و درد و اسپاسم بدنم زیاده.لطفا راهنمایی کنید.

گروه

با سلام و تشکر
بله در همه موارد مفیده
و نیازی به پرسیدن هم نیست…فقط با حوصله شروع کنید به انجام درستش.

سلام استاد من تو زمینه جذب خیلی قوی هستم و یکی دوبار هم موارد معجزه آسایی تو زندگیم جذب کردم الان یه چیزی میخوام که جز با تعیین راهش نمیتونم به باورش برسم خیلی هم حیاتیه میتونم روی همون راه که باور دارم تمرکز کنم و جذبش کنم ؟ با تشکر از زحمات شما

گروه

سلام
اینکه فکر می کنید این موضوع حیاتی هست و حتما باید از طریق راهش به باورش برسید فقط و فقط محدودیت ذهن خود شماست. اگر به گذشتتون نگاه کنید متوجه خواهید شد که موارد مشابه وجود داشتن که بعدا شما متوجه طرز فکر اشتباه خودتون شدید.

اینجا هم به همین صورته، اگر باور اینکه این موضوع خیلی حیاتیه و راهش هم فقط یک راه خاصی هست به شما احساس بدی میده پس شما کلا در حال دور شدن از خواستتون هستید. چون خواسته های ما حس خوب هستن و حس بد ما رو از اونها دور میکنه.

trackback

[…] طبق اصول درمان بیماری که در بخش قبل توضیح داده شد، بیماریها فقط در جسمی میتوانند بمانند که ذهنی ضعیف دارد؛ و این قانون شامل همه موارد میشود. یعنی بیماری های ژنتیکی و ارثی هم با ذهنی ضعیف ارتباط دارند که اگر ما این ارتباط را قطع کنیم، آن بیماری هم ضعیف و قطع خواهد شد. قانون سلامتی این را به ما می گوید که شما نمی توانید بدنی سالم داشته باشید زمانی که ذهن شما ضعیف و بیمار است. و اگر ذهنی قوی داشته باشید بدن بیمار شما به سرعت بهبود پیدا خواهد کرد. این یک قانون است که همیشه مشابه مشابه خود را جذب کند. […]

trackback

[…] که شما در این حالت هستید، فرکانس بالا دارید و طبق قانون جذب می بایست اتفاقاتی را به سمت خود بکشانید که آنها هم همگی […]

trackback

[…] و بررسی قانون جذب همیشه یک قسمت مهم برای درک بهتر این قانون قدرتمند الهی بوده است. اشکالات قانون جذب و رد قانون جذب به عناوین […]

trackback

[…] مبحث قانون جذب ، موضوع اصلی، بودن در یک حس و حال معین (فرکانس) است که […]

trackback

[…] وقتی همه چیز انرژی است و انرژی‌های مشابه همدیگر را جذب می کنند، یعنی اگر ما در حس و حال واقعی موفقیت باشیم […]

trackback

[…] قسمت بعدی: اهمیت داشتن حس خوب قسمت قبلی: توضیح قانون انرژی و جذب […]

trackback

[…] کنید خواهید دید که روشی که توضیح داده شد دقیقا همان روش قانون جذب و قسمتهای مرتبط با آن […]

trackback

[…] از سوالات مهم در مورد قانون جذب و انتقاد شدید از آن درباره نقش تلاش و کوشش در رسیدن به […]

معصومه ملایی

دوستی از من سوالی کرده که پاسخش رو شما می تونین بدید و اما سوال آن دوست :
🌲سلام بر همگی.
وقتی والدین در این دنیا جنین رو تشکیل میدن بعد مدتی نفسی از دنیای ماقبل لازم میشه.
ونفس یک نهادی رو با خودش داره که از ماحصل دنیای قبلی اون هست.
سوال؟ حالا سوال اینه که نیاز به تعداد نفس های لازم در این دنیا چطوری از طرف اون دنیا تامین میشه.
اون دنیاشرط وجود نفس قبولی و متعالی شدنه.
این دنیا شرط وجود جنین اختیار والدین هست.
ببینید فرض کنیم امروز در این دنیا مثلا ۱۰۰۰ جنین داریم.که زمانشون رسیده که یک نفس رو پذیرا باشند.پس ۱۰۰۰ نفس لازم داریم.
حالا سوال داره میگه آیا این تعداد نفس آماده هست؟
اگر بگیم که آماده هستن.
اینجا سوال میشه.اگر دو دنیا از هم جدا هستند.چطوری میتونن این تعداد آماده باشند.در حالی که هیچ رابطه ای ندارند.
فرض کنید دو تا جعبه داریم یکی مهره های زرد داره و پس از یک پروسه از جعبه میتونن آماده خروج بشن.
و یک جعبه قرمز با مهره های قرمز داریم.
حالا این مهره های قرمز در یک پروسه دیگه.به مهره های زرد نیازمند هستند.
حالا دو حالت پیش میاد که همه مهره های قرمز بتونن با مهره های زرد مچ بشن.
۱-یا باید تعداد مهره های زرد همیشه بیش از مهره های قرمز و میزان درخواست باشه.
۲-یا باید یک رابطه ای بین این دو جعبه زرد و قرمز باشه.که مثلا یکجور سفارش دادن یا درخواست باشه که اونها بتونن به درخواست جواب بدن.
در حالیکه ما میگیم این دو جعبه قانون خودشون رو دارن.یعنی باید متعالی های دوره قبل باشند.که به اینور میتونن پاسخ بدن.
و سوال داره این چالش رو مطرح می‌کنه که طرح چطوری انجام میشه.

بنده اصلا نمی فهمم این مدل دیدگاه چیه و متوجه میشم طرح سوال ایشون اشکال داره ولی واقعا سواد و توانایی پاسخ رو ندارم و به همین دلیل مزاحم شما شدم تا کمکم کنید تا شاید شبه ای که این سوال در دل دوستم انداخته ، حل بشه …
امیدوار و منتظر پاسخ شما🙏

گروه

با سلام و تشکر
چند نکته اینجا وجود داره:
اول اینکه آیا واقعا پاسخ این طور سوالها زندگی فعلی شما رو بهتر میکنه و باعث اتفاقهای بهتر و شرایط بهتر براتون میشه؟ اگر نمیشه بنظرتون آیا کار بیهوده و اشتباهی نیست که به جای گشتن دنبال جوابهایی که زندگی ما رو بهتر میکنن به دنبال جواب اینطور سوال ها بگردیم؟
دوم اینکه با فرض مفید بودن جواب سوال برای شخصی که سوال رو پرسیده باید بگیم چه کسی گفته این دو تا دنیا به هم هیچ ارتباطی ندارند؟
و سومین نکته و جواب: تمام این عالم در زیر چتر یک آگاهی و یک خالق وجود داره که همه چیز توسط اون داره مدیریت میشه. و این تقسیم بندیهای این دنیا و اون دنیا فقط برای ماست. و در اصل همه چیز یک چیزه.

Amir

با سلام و درود فراوان
ممنونم از مطالب اموزنده ای که در اختیار ما قرار دادید
سوال بنده از این قراره که وقتی بلایی طبیعی بر سر افراد زیادی نازل می شود یعنی اینکه همه اون افراد این رویداد رو جذب کردند ؟
به نظر کاملا غیر منطقی میاد .
لطفا راجع به این مسئله کمی توضیح دهید
با سپاس

گروه

با سلام و تشکر
قبلا مشابه سوال شما پاسخ داده شده.

ابراهیم

باسلام خدمت شما میخواستم بپرسم که هنگام تصویر سازی ذهنی چشمامونو ببندیم یا باز نگه داریم؟

گروه

با سلام
فرقی نمیکنه، هر کدوم که به تمرکز شما بهتر کمک میکنه

trackback

[…] قانون قدرتمند جذب هیچ دو متفاوتی نمی توانند کنار هم قرار بگیرند زیرا بین […]

trackback

[…] هم اثر می گذاریم و آنها هم بر روی ما. طبق قانون زیبای جذب ( اینجا ) مشابه ها به سمت هم می روند و کنار هم قرار می گیرند و […]

پریا

سلام
من فایل رها سازی رو از کانال گوش کردم
الان برام سوال شده که چیزی که میخوام جذبش کنم رو رها کنم یا تصویر سازی کنم، من قبل از آشنایی با این مسائل به طور غریزی از رها سازی استفاده میکردم و جواب میداد الان دچار تناقض شدم
ممنون میشم راهنمایی کنید

گروه

سلام
لطفا دوباره فایل مربوطه رو با دقت گوش کنید … جواب شما داخلش هست
احساسی که در شما ایجاد میشه وقتی به خواستتون فکر می کنید نشانگر اصلی هست که آیا باید دنبالش کنید یا خیر

الهه

سلام ، با توجه به شنیدن اخبارهای متفاوت از داخل و خارج از کجا بفهمیم کدام راست و کدام دروغ است؟

گروه

سلام
اگر فرض کنیم تمام خبرهای راست فقط پخش بشن شما بفرمایید شنیدن این خبرهای متفاوت از شرق و غرب چه کمکی به زندگی شما خواهد کرد؟
فقط درصد کمی از این اخبار ممکنه به درد شما بخوره و بقیه همگی ذهن شما رو بیخودی اشغال میکنه. بنابراین درستش اینه که کلا از توجه گذاشتن روی چیزهایی که به اهداف شما ارتباطی ندارند دست بکشید.
در ضمن تقریبا همه اخبار با نیتی مخابره میشن که روی مخاطب ها تاثیر مورد نظر افراد پشت پرده رو بگذاره. به نوعی هیپنوتیزم هست در جهت منفی و برای مقاصد عده ای خاص و انحصاری.

علیپور

ممنون از شما . واقعا همونی بود که می خواستم،کامل و بدون نقص

گروه

ما هم از توجه شما ممنونیم

کوتن

تو این زمینه بهترین هستین
لذت بردم
سایتتون هم خیلی زیباست

Saeed

سلام‌ در رابطه با قانون جذب که میگین باید مدام تصویر سازی کرد ولی عموما میگویند اصلی ترین اصل آن رها سازی است توضیح دهید که مدام تصویر سازی با رها کردن تناقض دارد و منظور از رها سازی چیست خواهشا کامل توضیح دهید رها سازی در قانون جذب یعنی چی؟

گروه

سلام
دوست عزیز پاسخ سوال شما در تاریخ ۹۸/۸/۲۰ در کانال تلگرام خود و خدا قرار گرفت

سعیده

سلام وقتتون بخیر.ممنون از مطالب عالیتون
من یه سوالی دارم ازتون اینکه من دوره های قانون جذب رو گذروندم و کلی کتاب هم خوندم و توی زندگیم هم ازش استفاده میکنم و خیلی هم توی کارم جواب میده بخصوص تجسم. ولی مشکل من اینکه در مورد ازدواجم همیشه برعکس جواب داده من اینو بارها روی افراد مختلف امتحان کردم و هرکسی رو که خواستم برای ازدواج جذب کنم کلی روش انرژی گذاشتم کلی تجسم کردم و اون ادم بعد از چند روز ازدواج کرده ولی با یکی دیگه!این خیلی برای من دغدغه شده و نمیدونم چجوری حلش کنم و نگرانم که از کسی خوشم بیاد نباید بهش فک کنم چون از دستش میدم. لطفا در مورد این موضوع راهنماییم کنید. مچکرم ازتون

گروه

سلام و ممنون از توجه و لطف شما
احتمالا یکی علت در همون خواسته شماست؟ واقعا علت اینکه می خواین ازدواج کنید چی هست؟ لطفا مبحثی که در مورد این بود که “کاری که می کنیم مهم نیست بلکه ریشه و هسته درونی اون مهمه” رو داخل کانال گوش کنید

مریم

سلام وقت بخیر
ممنون از کانال عالی تون . خیلی خیلی خیلی درزندگی من و خواهرم اثرگذاربوده درس هاتون و همه چیزmakes sense میکنه در تجزیه تحلیلاتون.
فقط یه مورد !
اون هم حتما آقای تقوی زاده میتونن توضیح بدن ولی برای من جای سوال بود .
راستش آخرین پاسخ به سوالتون با تجربیات من نمیخونه . دوستی پرسیده اند که آیا خداوند اول نباید کمکی نشون بده به من که سراسر در سختی بودم تا بعد من به هدایتش …ایمان بیارم ؟؟؟
آقای تقوی زاده جواب دادند که خدا بی حساب کتاب کمکی نمیکنه و… بقیه توضیحات.
من میخوام بگم خدا گاهی هم بی حساب و کتاب کمک میکنه .معنی این آیه رو من در زندگی خودم ((( دیدم)))
والله ترزق من تشا ّبغیر حساب
من این آیه رو بارها در قرآن و ادعیه اسلامی و جالبه حتی در مسیحیت دیدم.
و اگرروزی خواستین شهادت میدم ۳ مورد از اتفاقات باورنکردنی که از ته دل خدارو صداکردم وقتی هیچ هیچ هیچ راهی نبود برام و کاملا مشخص بود که آخر خطم. با همین صفت خدا، خدا رو صدا کردم و جواب گرفتم.
گفتم خدایا من دیگه عقلم قد نمیده هرکاری هم تونستم کردم ولی ته خطم، هیشکیم ندارم میدونی، همه مدارک برعلیه من هست ، اگه بخوای میتونی بی هیچ حساب کتابی نتیجه رو به نفع من تموم کنی. …. و کرد.

گروه

سلام خیلی ممنون هستیم از لطف و توجه شما دوست عزیز
لطفا پیگیر کانال تلگرام خود و خدا باشید… اونجا پاسخ داده خواهد شد

masood paydar

سلامتی بر استاد بزرگ
چرا قانون جذب بر همه چیز جواب نمیده مثلا جن ها ، جاذبه زمین براشون تاثیری نداره . در زمان سفر کنن
یعنی جن هن در یک بعد برتر هستند و این بعد برتر چرا مال اشرف مخلوقات نباشه
شاید جانون جذب فقط توی بعد انسان است
پس انسان چرا انسان نمیتونه نوی بعد جن ها برود در حالی که عکسش میشود

چون توی ولایت ما جنوب شرقی بلوچستان(امکانات و علم و… کم است) جن ها میان مردم زندگی میکنن و مردم بعدن بیاد میارن که با جن ها ارتباط داشتن …

ممنونم از توجه استاد
سپاسگزارم

گروه

سلام
دوست عزیز پاسخ سوال شما نیاز به توضیح وتشریح مطالب پیشرفته ای داره که توی بعضی از محصولات ما عنوان شده

سحر

با سلام و تشکر از ارائه مطالب بسیار مفیدتون
من یه سوال دارم و اون اینه که اگه قانون جذب مشابه در این دنیا حاکمه پس چرا این همه زوجهایی که مشابه هم نیستن بهم میرسن و جدا میشن؟! آدم صادق و سالم گیر یه آدم دروغگو میفته. ادم دست و دلباز گیر آدم خسیس میفته. آدم مهربون گیر آدم شیاد میفته. ….
هم در معامله و هم در ازدواج. چرا ؟؟!
خواهش میکنم جواب این سوال منو حتما بدید.
با تشکر فراوان

گروه

با سلام و درود به شما دوست گرامی
سوال شما در کانال تلگرام خود و خدا به زودی پاسخ داده خواهد شد

عروسک شاد شاد

وقت گرامی تون بخیر و شادی باد و بسیار سپاسگزارم از مطالب مفید و آموزنده تون. اینجانب مدت هفت سال که در خارج از ایران زندگی میکنم و هر هفته شاهد این بودم که عده ای یک شب راه صد ساله رو طی میکنن و یا یک شبه پول دار میشن. هر هفته چند بار این اتفاق میفتد که شما میتونید تعدادی شماره رو خریداری کنید و در اخر شب تعیین شده ، شماره های برنده رو اعلان میکنن و حالا کیه این برنده خوش شانس فقط خدا عالم. خیلی از هفته ها اتفاق میفته که رقم جایزه انقدر زیاده مثلا ١١٠ میلیون دلار بخاطر اینه که در هفته های گذشته کسی شماره برنده رو نیاورده و همین مبلغ پول گنده میرسه به یه خانومی که از همسرشون جدا شده و داری دو فرزند هست. حالا سوال من اینه که آیا این خانوم و بسیاری از عزیزانی که از این مبالغ کمتر و بیشتر برنده شدن هر هفته ….اعتقاد ، باور ، تصویر سازی ذهنی، ایمان، تمرکز، داشتن حس خوب، دنبال کردن حس خوب شاد و امیدوارم بودن، منفی گرا نبودن و…. خیلی حس های خوب دیگه … آیا واقعا این حس ها رو باور دارن ؟ آیا روز و شب در فکر و تصویر سازی ذهنی بودن که یکی از برنده های بزرگ این Lotto, Jackpot, Lotteries یه روزی خواهند شد؟ من کاری به این ندارم که این آدمهای برنده ممکنه به سال نرسیده همه پول شون رو از دست داده باشن، و من خیلی ها رو توی این مدت دیدم که با همین پول هااا زندگی شون از صفر به صد تغییر مثبت کرده. میخوام بدونم طرز فکر این آدمها چه جوریه؟ چند هفته پیش آقایی قبل از سر کار به مغازه فروش بلیط رفت و یک سری بلیط خرید و عصری هنگام برگشت از سر کار دوباره یک سری شماره از فروشگاهی که کنار پمپ بنزین بوده خریده، سوار ماشین که میشه یادش میفته که صبح هم از یه فروشگاه دیگه یه سری شماره خریده، در کل یک سری شماره از دو جای مختلف خریده، شب که میرسه خونه شماره های برنده رو از توی سایت چک میکنه و متوجه میشه که شماره برنده شده در هر دو تا بلیطهای خریداری شده چه صبح و چه عصر وجود داره این یعنی آخر خوش شانسی آیا ؟؟؟؟ آیا کاینات خواستن این حتما برنده اون شب باشه ؟؟؟؟من خودم الان یک سال و نیم که تابلو آروزها مو درست کردم، هر روز با جملات تاکییدی مثبت از خواب بلند میشم، کلا آدم بسیار مثبت گرایی هستم، تمرکز، تصویر سازی ذهنی، باور ، ایمان ….. همه و همه رو بند بند سلول های من قبول دارن…. ولی هنوز برنده نشدم 🙁 کجای پروژه من ایراد داره؟ ببخشید که خیلی طولانی شد. ممنون از توجه و پاسخ تون. ارادتمند…

گروه

سلام
ممنونیم از شما دوست عزیز
به زودی یک فایل مخصوص در مورد پولهای بزرگ یک شبه و لاتاری در کانالمون خواهیم داشت
جواب شما داخل اون فایل هست.

عروسک شاد شاد

بسیار عالی متشکرم

armin

درود بر شما. دقیقا این پرسش من هم هست

امیر

سلام استاد نظرتون درمورد اینکه قانون جذبو در مرحله ی اول از خواسته های کوچک شروع کنیم چیه به نظرتون اینجوری میشه سریعتر جذب کرد یعنی اول خواسته های کوچکی رو واسه خودمون تعریف کنیم مثل یک غذا و بعد خواسته های به مراتب بزرگتری رو شروع کنیم نظرتون چیه؟

گروه

سلام
بله کاملا درسته، در دوره آموزشی آگاهی از قدرت این مبحث مهم کاملا تشریح شده و نحوه هدفگذاری صحیح مشخص شده

ابراهیم

باسلام خدمت شما سوال بنده اینه که هنگام تصویر سازی چشمامونو ببندیم یا باز نگه داریم ؟

mohsen20

سلام استاد . خدا قوت
بسیار سپاسگزارم از زحمات شما