بسیاری از افراد مشهور و سلبریتی ها از قانون جذب برای رسیدن به موفقیت استفاده کرده‌اند.  در این قسمت با نظرات چند تن از این سلبریتی ها آشنا می‌شویم.

ویل اسمیت و قانون جذب

تصمیم گرفتن، یک قدرت رستگاری و رهایی‌بخشی در درون خود دارد. به‌جای این‌که احساس کنی تحت‌تاثیر همه‌ی اتفاقات اطراف‌ات هستی، یک تصمیم بگیر. فقط تصمیم بگیر چه اتفاقی قرار است بی‌افتد، قرار است چه‌کسی باشی و چه‌طور می‌خواهی این کار را انجام دهی. فقط تصمیم بگیر. بعد از این‌که تصمیم گرفتی، کائنات، موانع را از سر راه‌ات برمی‌دارد.

من باور دارم که انسان می‌تواند هر‌‌آنچه که می‌خواهد را خلق کند. فقط باید به‌درستی روی آن فکر کند، درمورد آن تحقیق کند و الگوها را یاد بگیرد. من شدیداً معتقد هستم که ما همان کسی هستیم که خودمان انتخاب می‌کنیم باشیم.

استیو هاروی و قانون جذب

من می‌خواهم بعضی از مفاهیمی که به من کمک کرده‌اند تا به کار خودم ادامه دهم را با شما به اشتراک بگذارم.

اولین آن‌ها این است: مشابه مشابه را جذب می‌کند. باید درک کنید که شما یک آهن‌ربا هستید. هرچه باشید همان را به خودتان جذب می‌کنید. اگر منفی باشید چیزهای منفی را جذب می‌کنید و اگر مثبت باشید چیزهای مثبت. اگر مهربان باشید افراد بیشتری با شما مهربان هستند.

درمورد این‌که مشابه مشابه را جذب می‌کند باید یک موضوع را درک کنید. اگر چیزی را در ذهن‌تان ببینید می‌توانید آن را در دستان‌تان نگه دارید. باید تابلوی آرزوها داشته باشید. باید عکس ماشین جدیدی که می‌خواهید به آن برسید را بزنید روی آینه. عدد وزن دلخواه‌تان را بزنید روی یخچال. اگر بتوانید آن را در ذهن‌تان ببینید می‌توانید آن را در دستان‌تان نگه دارید.

درخواست کن، باور کن،‌ دریافت کن. افراد زیادی هستند که این مسئله‌ی خیلی ساده را نادیده می‌گیرند. نیازی نیست راه رسیدن به آن را کشف کنید. این کار، شما را سرد می‌کند. وقتی سعی می‌کنید تمام زندگی‌تان را تا انتها کشف کنید و وقتی نمی‌توانید این کار را انجام دهید، این شما را از تلاش کردن متوقف می‌کند. چون در این‌صورت خواهید گفت: من نمی‌توانم به آن‌جا بروم، چون نمی‌دانم چه‌طور باید این کار را انجام دهم.

شما مجبور نیستید طریقه‌ی رفتن به آن‌جا را بدانید. تمام کاری که باید انجام دهید این است: درخواست کنید، باور کنید، دریافت کنید. به همین راحتی!

علم می‌گوید: به من نشان بده و من باور می‌کنم. ایمان می‌گوید: باور کن و من به تو نشان خواهم داد.

دنزل واشنگتن و قانون جذب

مثبت و منفی … تو فقط چیزی که از آن می‌ترسی را جذب نمی‌کنی. بلکه چیزی که آن را احساس می‌کنی را جذب می‌کنی. چیزی که هستی و در ذهن‌ات هست را جذب می‌کنی. این قانون فیزیک است.

جیم کری و قانون جذب

من کاملا به خلق کردن و جذب کردن اعتقاد و باور دارم. من به فرستادن موشک خواسته‌ها به کائنات و این‌که هرچیز را باور کنی به دست‌اش می‌آوری اعتقاد دارم. اگر باور کنی که آن را داری، به دست‌اش می‌آوری.

مردم معمولاً یک جا می‌نشینند و می‌گویند: کِی به خواسته‌ام می‌رسم؟ کِی به خواسته‌ام می‌رسم؟ کِی به خواسته‌ام می‌رسم؟ …

این کار اشتباه است. جهت حرکت آن‌ها اشتباه است و دارند از خواسته‌ی خود دور می‌شوند. آن‌ها باید بگویند: آن این‌جاست. آن این‌جاست. آن این‌جاست …

قصد و نیت ما همه‌چیز است. بدون آن هیچ اتفاقی در این کائنات نمی‌افتد. هیچ‌چیزی تابه‌حال بدون قصد و نیت به‌دست نیامده.

این باوری که من دارم کاملاً جنون‌آمیز است. ولی من باور دارم که ما خالق هستیم. و هرلحظه از زندگی، لحظه‌ی بعدی را در بر دارد.

وین دایر و قانون جذب

برای جذب یا ظاهر کردن هرچیزی باید با منبع خود، با خدا، با کائنات، با ایمان‌ات هماهنگ باشی. باید اتصال خود با اقیانوس را حفظ کنی. نمی‌توانی صرفاً یک جا بنشینی و آرزو کنی.

همه‌ی ما در درون خود این ظرفیت بی‌نظیر را برای ظاهر کردن و جذب هرچیزی که می‌خواهیم به درون زندگی‌مان داریم.

پائولو کوئیلو و قانون جذب

چیزی که در زندگی تجربه کرده‌ام این است که هرموقع واقعاً خواهان چیزی بوده‌ام، آن را به‌دست آورده‌ام؛ چه مثبت و چه منفی. چون کائنات فکر نمی‌کند. این فقط ذهن ناخودآگاه خود انسان است که اتفاقات بد را جذب می‌کند. چون انسان می‌خواهد یک قربانی باشد. چراکه قربانی بودن، تعداد زیادی از سرخوردگی‌ها و شکست‌ها در زندگی او را توجیه می‌کند.

کائنات دارد به شما کمک می‌کند. اگر می‌خواهید موفق باشید، کائنات درحال کمک کردن به شماست.

در ویدیوی زیر که از حساب آپارات خود و خدا است می‌توانید به صحبت‌های افراد مشهور و سلبریتی درمورد قانون جذب همراه با زیرنویس فارسی گوش کنید.

دانلود این فیلم - حجم: ۳۱ Mb
اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
مهران مهرآور
مهران مهرآور
1 ماه قبل

سلام درود به استاد عزیز
خداوند به غیر از تمام نعمتهایی که به انسان اعطا کرده نعمت خلاقیت را هم تنها به انسان داده واین امر باعث این میشه که ما هر چیزی را که بخواهیم و باور داشته باشیم در زندگی خود خلق کنیم و اگر به دور بر خود نگاه کنیم چیزهایی که درحال حاضر در اختیار ماهست شامل همین قانون خداوند می‌شود شاد موفق باشید.

4.3/5 - (6 امتیاز)