زمان رسیدن به خواسته ما در قانون جذب که با باور و تصویرسازی ذهنی ایجاد و دنبال می شود چه زمانی است؟ این سوال بسیار مهمی است که عده بسیار زیادی آن را از خود می پرسند. سوال دیگر در همین باره اینکه از چه راهی قرار است من به خواسته ام برسم؟

این سوالها زمانی پیش می آیند که شما می بینید فقط در ذهن خود هدف را می بینید و حس می کنید و در واقعیت هیچ خبری نیست و انگار خبری هم نخواهد بود. بنابراین اگر پاسخ مناسب این سوالها را نداشته باشید به راحتی شک می کنید و به خواسته خود نمی رسید.

در این قسمت ما قصد داریم با فهم و درک مکانیزم و بطن قانون جذب و رسیدن به نتیجه، زمان رسیدن به خواسته و راه آن را مشخص کنیم تا خیال شما از بابت این دو سوال مهم راحت شود. بنابراین از یک مثال ساده اما مهم استفاده می کنیم.

مثالی ساده درباره زمان رسیدن به خواسته و راه آن

زمان رسیدن به خواسته

فرض بگیرید شما به شدت گرسنه هستید و تنها. شما ناراحت و نگران هستید از اینکه نکند غذایی برای خوردن پیدا نکنید. ولی ناگهان بوی خوش غذا به مشام شما می رسد. به محض افتادن این اتفاق تمام نگرانی شما از بابت نبودن غذا از بین می رود. چون می دانید بوی غذا از خود غذا بلند شده و این یعنی غذا هست. پس نگرانی شما از بین می رود و فقط متمرکز می شوید برای دنبال کردن بوی غذا تا به آن برسید.

حالا اگر اینجا از شما بپرسند کی به غذا خواهید رسید و یا از چه راهی شما چه جوابی خواهید داد؟ روشن است که شما هیچ جواب روشنی برای این سوالها ندارید و می گویید راه رسیدن من به غذا در دنبال کردن بوی آن است و از هر جا این بو بیاید راه من هم همان جاست. یعنی راه برای من شروع به مشخص شدن می کند زمانی که دنبال این بو حرکت می کنم. زمان رسیدن من به غذا هم مشخص نیست و من فقط می دانم هر چه بو قوی تر باشد من به خود غذا نزدیکتر هستم و زمان رسیدن من هم کمتر.

چیزی که شما در ذهن و تصویرسازی خود حس می کنید نشانگر اصلی است

همانطور که در مثال بالا دیدیم بوی غذا نشان دهنده وجود خود غذا بود و دنبال کردنش مساوی بود با رسیدن به خود غذا. در تصویرسازی ذهنی هم چیزی که ما در ذهن خود از نتیجه دلخواه نهایی حس می کنیم دقیقا همین معانی را دارد. یعنی اول از همه حس شما نشان می دهد منبعی واقعی برای آن موجود است در حالیکه فعلا بخاطر دوری شما از آن قادر به دیدنش نیستید. ولی حس درونی شما انرژی برخواسته از همان خواسته شماست که وقتی دنبالش می کنید به همان چیزی که دیده بودید می رسید.

حالا نکته این است که شما می بایست با تمرکز بالا فقط و فقط این حس را دنبال کنید و هر جا این حس قوی تر می شد به همان سمت حرکت کنید و هر جا (چه در فکر، چه در دیدن و شنیدن، چه در کاری که انجام می دهید، چه در کلامتان و یا هر چیز دیگر که شما با آن ارتباط برقرار می کنید) این حس ضعیفتر می شد از آن دوری کنید.

زمان رسیدن به خواسته، راه رسیدن به آن و هرآنچه که نیاز دارید در دل خود خواسته شماست

وقتی شما به هدف خود فکر می کنید آن را حس می کنید و این بنای اول باور شماست که می دانید واقعیتی هست که این حس را ایجاد کرده. سپس دنبالش می کنید و این حس هدایت کننده شما خواهد بود و به این صورت مسیر خواسته شما قدم به قدم روشن و باز خواهد شد. و زمان رسیدن به خواسته شما هم با بیشتر شدن حس خوب و باورتان مشخص می شود. یعنی هر جا حس شما شدیدتر می شد یعنی زمان رسیدن هم در حال کمتر شدن است. و هر جا حس خوب شما کمتر می شد یعنی شما در حال دورتر شدن هستید و طبیعتا دیرتر خواهید رسید.

لطفا ویدئوی آموزشی زمان رسیدن به خواسته و راه آن را تماشا کنید.

تماشایی این فیلم در یوتوب

اشتراک
اظلاع از
guest
10 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Anonymous
Anonymous
9 months ago

با سلام وتشکر از مطالب زیباتون من با گوش کردن قانون جذب سوالی برام پیش اومد شما فرموده بودید که انسان هر چیزی رو دوست داشته باشه وبخواد جذب می‌کنه به نظر من افراد زیادی مرگ رو دوست ندارن وگفته شده مرگ و زندگی دست خداوند هست آیا میشه با قانون جذب جلوی مرگ رو بگیریم ممنون میشم اگه توضیح بدید

Anonymous
Anonymous
9 months ago

سلام استاد عزیز
خداوند یک قوانین با نظم و دقیق در این دنیا قرار داده و هرگز نقض عوض نمیشه آیا ممکن هست خداوند از روی عالم بودنش باز دخالتی در قوانین داشته باشه مثل یک نیروی برتر از قوانین دنیا یا دخالتش در راستای همین قوانین هست؟ایا ممکن هست کسی مثلا یک بیماری دارد و با اینکه همه چیزو رعایت کرده چه روحی چه جسمی ولی باز بیمار باشد؟؟؟؟

Anonymous
Anonymous
Reply to  Anonymous
9 months ago

ادامه تکمیلی سوال
و این بیماری از روی صلاح شخص باشد؟

مهدی
مهدی
9 months ago

سلام
عزت نفس دقیقا چی هست ؟و اینکه عزت نفس چقدر میتونه در رسیدن به خواسته هامون موثر باشه به عبارت دیگه کمبود عزت نفس آیا یک مانع هست برای رسیدن به آرزوهامون و اگه کسی عزت نفس پایینی داشته باشه آیا میتونه فقط باتلقین وتکرار عبارات تاکیدی یاتصویرسازی ذهنی یا راههای دیگه به خواسته هاش برسه لطفا دراین مورد توضیح بدین ممنون

سحر
سحر
10 months ago

با سلام
استاد عزیز من ذهن بسیار فعال و افسار گسیخته دارم که مدام باید منظمش کنم تا تو مسیر ناخواسته هام ی قرار نگیره.با اینکه مدیتیشن میکنم ولی باز هم کار خودشو میکنه و شامل افکار خواسته و ناخواسته هست که لحظه ای هستند. این موضوع همیشه در زندگیم بوده و حالا هم هست. اما یک تفاوت که باقبل داره اینه که اگر فکری چندبار در ذهنم تکرار میشد بعد از چندماه خودشو نشون میداد اما الان اگه یک لحظه در صبح به ذهنم برسه همون روز بطور کاملا ناباورانه ای باهاش روبرو میشم و این خیلی منو نگران کرده . من همیشه از افکارم میترسیدم چون شامل ناخواسته ها هم هست و الان طوری شده که حتی تکرار هم نمیشه و با همون یکبار که توی ذهنم میاد من تو واقعیت به یک شکلی که اصلا فکرشو نمیکنم پدیدار میشه.
استاد عزیز چرا اینطور شده؟ این موضوع باعث نگرانیم شده. چون اصلا عمدی نیست و افکار لحظه ای از ضمیر ناخوداگاهم میاد و من اصلا بهشون فکر نمیکنم اما تو واقعیت می بینم.
ممنون میشم اگه دلیل و راهکارکنترلشو برام بگید.
با تشکر

سحر
سحر
1 year ago

سلام استاد عزیز و محترم
من همیشه فایلهاتون رو گوش میدم و مطالبتون رو میخونم.خیلی سودمند و هدایتگر هستند.
در حال حاضر من تو یک پروسه شکایت قانونی هستم بابت طلبی که که از شخصی که فکر میکردم امانتدار هستند ، دارم.
استاد عزیزم ، ایشون از من این قوانینو خیلی بهتر میدونن و رعایت میکنن و همیشه تو حس خوب هستند. من هم مدت ۳ ساله که با این قوانین آشنا شدم و رعایت
میکنمو سعی کردم که اکثرا دارای حس خوب باشم.
میخواستم بدونم اگر ایشون و من هردو مثبت و به نفع خودمون فکر کنیم و حس خوب داشته باشیم پس نتیجه درست چه خواهد بود؟! آیا حقدار به حقش خواهد رسید؟
سپاس از لطفتون اگر پاسخ سریع بدید.چون دادگاه من هفته آینده هست.

Anonymous
Anonymous
1 year ago

Visitor Rating: 0/100