زمان رسیدن به خواسته طبق قانون جذب و راه رسیدن به چه صورت است؟

زمان رسیدن به خواسته ما در قانون جذب که با باور و تصویرسازی ذهنی ایجاد و دنبال می شود چه زمانی است؟ این سوال بسیار مهمی است که عده بسیار زیادی آن را از خود می پرسند. سوال دیگر در همین باره اینکه از چه راهی قرار است من به خواسته ام برسم؟

این سوالها زمانی پیش می آیند که شما می بینید فقط در ذهن خود هدف را می بینید و حس می کنید و در واقعیت هیچ خبری نیست و انگار خبری هم نخواهد بود. بنابراین اگر پاسخ مناسب این سوالها را نداشته باشید به راحتی شک می کنید و به خواسته خود نمی رسید.

در این قسمت ما قصد داریم با فهم و درک مکانیزم و بطن قانون جذب و رسیدن به نتیجه، زمان رسیدن به خواسته و راه آن را مشخص کنیم تا خیال شما از بابت این دو سوال مهم راحت شود. بنابراین از یک مثال ساده اما مهم استفاده می کنیم.

مثالی ساده درباره زمان رسیدن به خواسته و راه آن

زمان رسیدن به خواسته

فرض بگیرید شما به شدت گرسنه هستید و تنها. شما ناراحت و نگران هستید از اینکه نکند غذایی برای خوردن پیدا نکنید. ولی ناگهان بوی خوش غذا به مشام شما می رسد. به محض افتادن این اتفاق تمام نگرانی شما از بابت نبودن غذا از بین می رود. چون می دانید بوی غذا از خود غذا بلند شده و این یعنی غذا هست. پس نگرانی شما از بین می رود و فقط متمرکز می شوید برای دنبال کردن بوی غذا تا به آن برسید.

حالا اگر اینجا از شما بپرسند کی به غذا خواهید رسید و یا از چه راهی شما چه جوابی خواهید داد؟ روشن است که شما هیچ جواب روشنی برای این سوالها ندارید و می گویید راه رسیدن من به غذا در دنبال کردن بوی آن است و از هر جا این بو بیاید راه من هم همان جاست. یعنی راه برای من شروع به مشخص شدن می کند زمانی که دنبال این بو حرکت می کنم. زمان رسیدن من به غذا هم مشخص نیست و من فقط می دانم هر چه بو قوی تر باشد من به خود غذا نزدیکتر هستم و زمان رسیدن من هم کمتر.

چیزی که شما در ذهن و تصویرسازی خود حس می کنید نشانگر اصلی است

همانطور که در مثال بالا دیدیم بوی غذا نشان دهنده وجود خود غذا بود و دنبال کردنش مساوی بود با رسیدن به خود غذا. در تصویرسازی ذهنی هم چیزی که ما در ذهن خود از نتیجه دلخواه نهایی حس می کنیم دقیقا همین معانی را دارد. یعنی اول از همه حس شما نشان می دهد منبعی واقعی برای آن موجود است در حالیکه فعلا بخاطر دوری شما از آن قادر به دیدنش نیستید. ولی حس درونی شما انرژی برخواسته از همان خواسته شماست که وقتی دنبالش می کنید به همان چیزی که دیده بودید می رسید.

حالا نکته این است که شما می بایست با تمرکز بالا فقط و فقط این حس را دنبال کنید و هر جا این حس قوی تر می شد به همان سمت حرکت کنید و هر جا (چه در فکر، چه در دیدن و شنیدن، چه در کاری که انجام می دهید، چه در کلامتان و یا هر چیز دیگر که شما با آن ارتباط برقرار می کنید) این حس ضعیفتر می شد از آن دوری کنید.

زمان رسیدن به خواسته، راه رسیدن به آن و هرآنچه که نیاز دارید در دل خود خواسته شماست

وقتی شما به هدف خود فکر می کنید آن را حس می کنید و این بنای اول باور شماست که می دانید واقعیتی هست که این حس را ایجاد کرده. سپس دنبالش می کنید و این حس هدایت کننده شما خواهد بود و به این صورت مسیر خواسته شما قدم به قدم روشن و باز خواهد شد. و زمان رسیدن به خواسته شما هم با بیشتر شدن حس خوب و باورتان مشخص می شود. یعنی هر جا حس شما شدیدتر می شد یعنی زمان رسیدن هم در حال کمتر شدن است. و هر جا حس خوب شما کمتر می شد یعنی شما در حال دورتر شدن هستید و طبیعتا دیرتر خواهید رسید.

لطفا ویدئوی آموزشی زمان رسیدن به خواسته و راه آن را تماشا کنید.

دانلود فایل صوتی این فیلم

حجم فایل: ۵ مگا بایت

تماشایی این فیلم در یوتوب