از سال ۲۰۰۶ که فیلم راز منتشر شد، یک سوال بزرگ ذهن افراد زیادی را به خود مشغول کرده است. آن سوال این است که آیا با قانون جذب می‌شود فرد مورد نظر را جذب کرد؟ به‌عبارت‌دیگر،  آیا قانون جذب در مورد انسان‌ها هم جواب می‌دهد یا فقط با آن می‌توان اشیاء را جذب کرد؟

در پاسخ باید گفت که این کار صددرصد شدنی است. یعنی با قانون جذب می‌توان شخص مورد نظر را جذب کرد.

برای جذب فرد مورد نظر با قانون جذب چه باید کرد؟

یک ورق کاغذ یا یک کارت بردارید. و روی آن یک دایره بکشید. سپس روی این دایره بنویسید: “مرد من” یا “خانم من”. یعنی همان شخص مورد نظر که قصد دارید او را جذب کنید. سپس مانند شکل زیر، چند خط اطراف این دایره بکشید و جلوی هر کدام از این خطوط، یک ویژگی یا خصوصیت شخص مورد نظر خود را بنویسید.

جذب فرد مورد نظر

به‌طور مثال، اولین خصوصیتی که این فرد باید داشته باشد این است که آزاد باشد. چون اگر او آزاد نباشد شما هم آزاد نخواهید بود. خصوصیت دیگر خوشحال بودن است. هیچکس نمی‌خواهد همیشه در کنار یک فرد ناراحت باشد. خصوصیات دیگر مهربان بودن و دلسوز بودن است. مطمئنا این فرد مورد نظر که می‌خواهید او را جذب کنید باید شخصی باشد که به شما اهمیت می‌دهد. شما همچنین می‌خواهید این فرد از نظر مالی مستقل باشد تا شما مجبور نباشید هزینه‌های او را بدهید. همه این خصوصیات و خصوصیات دیگری که مد نظرتان است را جلوی این خطوط بنویسید.

آیا باید این فرد را با صورت ظاهری‌اش تصور کرد؟

وقتی دارید به خصوصیات فرد مورد نظر خود که قصد جذب او را دارید فکر می‌کنید، باید از خود بپرسید: “این شخصی که می‌خواهم جذب‌اش کنم چه شکلی است؟” . ولی باید این موضوع را درک کنید که نباید این شخص را با صورت ظاهری‌اش تصور کنید. چراکه اگر این شخص را با صورت ظاهری‌اش تصور کنید، با این کار، تصاویر را به او ارسال می‌کنید و به‌این‌ترتیب ذهن او را به هم می‌ریزید. درحالی‌که شما حق چنین کاری را ندارید. شما فقط باید این را به کائنات ارسال کنید.

نقش قانون ارتعاش در جذب فرد مورد نظر

همه ما تجلی یک نیروی واحد هستیم. و این نیرو دقیقا مطابق قانون عمل می‌کند. یکی از این قوانین، قانون ارتعاش است. ارتعاش قانون اولیه است و جذب ، قانون ثانویه. شما فقط چیزی را می‌توانید به خودتان جذب کنید که در یک هارمونی و هماهنگی ارتعاشی با شما باشد.

قدم آخر در جذب فرد مورد نظر

بعد از این‌که تمام این خصوصیات را مشخص کردید، شما باید شروع به زندگی کردن با آن شخص در ذهن خود بکنید. با شخص مورد نظر خود به پیاده‌روی و شام بروید و با او گفتگو کنید. شما باید این تصویرسازی‌ها و گفتگوهای درونی را به‌طور منظم انجام دهید.

وقتی شخصی با آن مشخصات را تصور می‌کنید و در ذهن خود با او زندگی می‌کنید، شما با این کار درواقع دارید خودتان را در آن ارتعاش قرار می‌دهید. کائنات دقیقا چیزی را برای شما می‌فرستد که با آن در هارمونی و هماهنگی باشید. اگر درحال حاضر دارید چیزی را جذب می‌کنید که نمی‌خواهید، بهتر است یک نگاهی به خودتان بی‌اندازید. چون شما فقط می‌توانید خودتان را عوض کنید. شما نمی‌توانید یک شخص دیگر را عوض کنید. درنهایت خواهید دید که جذب فرد مورد نظر انجام شده و آن شخص وارد زندگی‌تان می‌شود.

در ویدیوی زیر که از حساب آپارات خود و خدا است می‌توانید به صحبت‌های باب پراکتور همراه با زیرنویس فارسی گوش دهید:

Subscribe
Notify of
guest
2 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
راحیل
راحیل
9 months ago

وای عالی بود این کلیپ دستتون درد نکنه واقعا