کلمات ارتعاش و سرعت یا به نوعی همان فرکانس، در مبحث قانون جذب زیاد استفاده می شوند. و احتمالا شما هم شنیده اید که گفته می شود باید ارتعاش و فرکانس خود را بالا ببرید تا به خواسته خود برسید. ولی واقعا سوال این است که مفهوم اصلی این کلمات چه هستند؟ در زندگی روزمره ما ارتعاش و سرعت کجای کار هستند؟ یعنی چه اگر من سرعت خود را بالا ببرم به اهدافم خواهم رسید؟

در اینجا قرار است شما منظور را کامل متوجه شوید و ببینیم چطور با بالا رفتن ارتعاش و سرعت ، ما در مداری جدید قرار می گیریم که خواسته ما هم در همان مدار قرار دارد.

نگاهی به یک مثال ساده برای درک مفهوم سرعت

ارتعاش و سرعت

خیابانی را در نظر می گیریم که در کنار آن چندین اتومبیل پارک هستند. در پیاده رو چندین نفر در حال پیاده روی، دوچرخه سواری در حال حرکت با سرعتی معمولی و اتومبیل های دیگر هم با سرعتی بیشتر در حال حرکت هستند و جهت حرکت همه آنها هم یکی است.

حال زمانی که شما کنار خیابان ایستاده اید اتومبیلی که کنار شما پارک شده است همیشه بصورت ثابت با شماست. چون سرعت آن و سرعت شما هر دو صفر است. اگر شروع به پیاده حرکت کردن کنید دیگران که مثل شما پیاده روی می کنند برایتان ثابت خواهند بود چون شما با آنها هم سرعت هستید. و همینطور اگر با یک دوچرخه مثل آن دوچرخه سوار حرکت کنید آن دوچرخه سوار برای شما ثابت خواهد بود تا زمانی که شما و او هم سرعت و هم جهت هستید.

حال زمانی که مثلا شما در حال پیاده حرکت کردن هستید اتومبیلی که کنار خیابان پارک است برای مدتی در معرض دید شماست تا از آن عبور کنید. و قتی که شروع به دویدن می کنید همان اتومبیل پارک شده برای مدت کمتری در دید شما خواهد بود و همچنین از دیگر افرادی که پیاده حرکت می کردند هم جدا می شوید. این یعنی وقتی شما سرعت خود را تغییر می دهید همه چیز در اطراف شما هم به همان نسبت تغییر می کند.

ارتباط مفهوم سرعت و ارتعاش با مثال بالا

در دنیای ما همانطور که در بخش قانون جذب توضیح دادیم همه چیز دارای انرژی و جنب و جوش است. و آنهایی که هم انرژی یا به نوعی هم سرعت باشند جذب همدیگر می شوند. درحالیکه در مثال بالا دیدیم وقتی سرعت دو چیز مثل هم باشد آنها کنار همدیگر ثابت خواهند ماند. مثلا اتفاقات خوب و بد، ایده های خوب و بد، شرایط خوب و بد همگی دارای میزان انرژی و یا به نوعی همان سرعت مخصوص خودشان هستند. حال اگر شما همیشه در شرایط بدی هستید این یعنی میزان ارتعاش و سرعت شما همانند همان اتفاقات بد است که آنها تقریبا تجربیات ثابت زندگی شما هستند. مثل حالتی که شما پیاده راه می رفتید و همیشه کنار دیگرانی بودید که آنها هم پیاده حرکت می کردند.

زمانی که شما ارتعاش و سرعت خود را افزایش می دهید دیگر سرعت شما و آن شرایط بد مثل هم نیست. پس آرام آرام از آنها جدا می شوید و آنها از دید شما ناپدید می شوند. و از طرف دیگر شرایط بهتر که در ارتعاش و سرعت بالاتری بودند برای شما واقعی می شوند چون با افزایش سرعت خود در حال نزدیک شدن به آنها هستید. و اینجا مثل حالتی است که شما شروع به دویدن می کنید و به سرعت آن دوچرخه سوار نزدیک می شوید و او حالا در کنار شما خواهد بود در حالیکه از بقیه جدا شده اید.

چرا فقط برای مدت کمی انگیزه و حس خوب داریم و بعد آن ناپدید می شود؟

فرض می گیریم آن حس خوب و انگیزه مثل اتومبیلی است که با سرعت۱۰۰ کیلومتر بر ساعت از پشت به سمت شما می آید. و شما در حال پیاده حرکت کردن هستید. بدیهی است که برای فقط چند ثانیه در کنار شماست و بعد به سرعت از شما فاصله می گیرد. حالا اینطور نگاه کنیم که شما در حال دویدن با آخرین سرعت خود هستید. اینجا همان اتومبیل برای زمان بیشتری در کنار شما خواهد بود چون شما هم دارای سرعت بیشتری هستید. اگر شما سوار اتومبیل دیگری شوید که سرعت آن مثلا ۷۰ کیلومتر بر ساعت است دیگر آن اتومبیل خیلی سریع از شما دور نمی شود و برای مدت بیشتری در اطراف شما خواهد بود. و این روند ادامه دارد تا جایی که شما هم به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت برسید و بودن شما کنار آن اتومبیل ثابت شود.

در مورد بودن انگیزه و حس خوب هم جریان دقیقا به همین صورت است. یعنی شما اگر دارای ارتعاش و سرعت پایینی باشید آن حس خوب مقطعی و سطحی خواهد بود. چون سرعت آن از شما بیشتر است و همان حالتی اتفاق می افتد که مثلا فقط برای چند روز یا چند ساعت انگیزه دارید و بعد از بین می رود. و در عوض احساس تکراری بودن زندگی که ارتعاش پایینتری دارد بیشتر اوقات با شماست. ولی وقتی ارتعاش خود را بالا می برید آن انگیزه هم مدت زمان بیشتری با شما خواهد بود تا جاییکه برایتان ثابت شود.

نقش توجه و تمرکز در تغییر ارتعاش و سرعت

ارتعاش و سرعت

ما روی هر موضوعی که تمرکز کنیم و توجه خود را معطوف آن کنیم شروع به نزدیک کردن سرعت خود به سرعت آن می کنیم. تا جاییکه وقتی ارتعاش و سرعت ما خیلی به هم نزدیک شود، توجه و تمرکز ما بدون هیچ زحمتی دائما روی آنها خواهد بود و آنها ثابت زندگی ما می شوند. این قانونی است که چه بخواهیم و چه نخواهیم همیشه وجود داشته و دارد.

هرچقدر شما تمرکز و توجه خود را روی هدف و خواسته خود قرار دهید و بیشتر به آن توجه کنید ( کنترل توجه ) سرعت شما به سرعت چیزی که می خواهید نزدیکتر می شود و کم کم وارد واقعیت زندگی شما خواهد شد. از طرف دیگر هرچقدر توجه خود را روی مسائلی که خواسته شما نیستند کمتر قرار دهید و زودتر توجه خود را که پل ارتباطی بین شما و آنها است را قطع کنید آنها از زندگی شما دورتر می شوند و یا بسیار موقت خواهند بود. چون طبق قانون، سرعت شما اصلا با آنها یکی نیست.

هدف ما فقط و فقط بالا بردن ارتعاش و سرعت است که به محض اینکه این اتفاق بیفتد، آن آرزوهای ما خود به خود شروع به ظاهر شدن در اطرافمان می کنند. منظور از بالا بردن ارتعاش و سرعت حالتی است که شما باور و اطمینان بیشتر، حس خوب بیشتر، عشق بیشتر، آرامش بیشتر، قدرت بیشتر و از آن طرف ترس کمتری دارید. وقتی در این راه حرکت می کنید ارتعاش و سرعت شما در حال بالا رفتن است و طبق قانون مجبورید با اتفاقات و شرایط خوب رو به رو شوید.

این مبحث قسمتهایی از دوره آموزشی ۹۰ روزه استفاده از قدرت بود که علاقمندان برای دریافت آموزش ها و اطلاعات بیشتر می توانند این محصول را از بخش محصولات وب سایت خود و خدا تهیه کنند.

لطفا ویدئوی آموزشی ارتعاش و سرعت را تماشا کنید.

تماشای این فیلم در یوتوب

مطالب مرتبط:

مدارها و قوانین مربوط به آن ( اینجا )

Subscribe
Notify of
guest
6 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Mahde Rahanjam
Mahde Rahanjam
8 months ago

سلام استاد تقوی زاده عالی بود همچین فایل هایی در سایت های ایرانی پیدا نمیشه

امیر
امیر
1 year ago

سلام آقا سعید من وخانومم مدتی است که با کانال شما آشنا شدیم بسیار استفاده کردیم چند سوال دارم سوال اول خانوم من کمی دپرسیون داره افکار منفی وسواس …… من فکر می کنم هر کاری می کنه از دست ای افکار نمی تواند خلاص بشه البته کمی از قبل بهتره یعنی بعد از شنیدن فایلهای صوتی و تصویری شما میخواستم ببینم نا امیدی و منفی گرای همسرم می تواند جلوی ارتعاشات منار بگیرد یا ضعیف کند

موسائی پور
موسائی پور
1 year ago

سلام و عرض ادب

لطفا درمورد افزایش قدرت ارتعاشی زمین از ۷ هرتز به ۴۵ هرتز و بیشتر که در برخی کانالها عنوان شده نظر استاد تقوی زاده رو در کانال بذارید

اینکه قبلا قدرت احساسات بالا هم بخاطر قدرت پایین زمین محدود به هفت هرتز بود ولی الان موقعیت بهتر شده و زمین از اسارت ماتریکس آزاد شده واقعیت داره؟؟

ممنون میشیم توضیح بدین مطلب خیلی مهمی هست

دهقانی شورکی
دهقانی شورکی
Reply to  موسائی پور
10 months ago

آقای موسائی پور اینکه شما گفتید مربوط به فیلم ماتریکس یک نیست؟

پریسا
پریسا
1 year ago

سلام استاد بزرگوار.سوال من در رابطه با قدرت ارتعاشه.من خیلی وقت نیس که تصویرسازی ذهنی انجام میدم ولی سعی میکنم هر دفعه بهتر و بهترش کنم و خوب حسش کنم.اخیرا وقتی به اهدافم فکر میکنم و تصویرسازی میکنم ضربان قلبم هم خیلی سریع میره بالا انگار که قلبم میخواد از جاش دربیاد.میخواستم بدونم این معنیش اینه که من به هدفم نزدیکتر شدم و این عکس العمل ضمیر ناخوداگاه منه؟چون یه جا فرمودین ضمیر ناخوداگاه کنترل اعمال غیرارادی رو به دست داره مثل فشار خون ضربان قلب و …

با تشکر از گروه خود و خدا