پولدار شدن

مردم همیشه از من می‌پرسند پولدار شدن به چه صورت است؟ و من همیشه اینطور به آنها جواب می‌دهم که در سرتاسر این کره خاکی فقط یک موجود هست که از پول استفاده می‌کند و آن موجود کسی نیست جز انسان. بنابراین برای پولدار شدن باید به سراغ بقیه انسان‌ها بروید و ببینید چطور می‌شود که آن‌ها حاضر به دادن پول به شما شوند. زیرا هیچ راه دیگری برای پولدار شدن وجود ندارد و شما نمی‌توانید با خارج کردن بقیه مردم از معادله به پول و ثروت برسید.

دو عامل مهم و اصلی برای اینکه مردم پول خود را به شما بدهند

دو عامل وجود دارد که باعث می‌‌شود مردم پول خود را خرج کنند. یکی از این عوامل، خرج کردن پول برای لذت بردن است و دومی برای رهایی از درد و رنج. که اولین عامل در مقابل عامل دوم به مراتب ضعیف‌تر است. زیرا شخصی که گرسنه است خیلی راغب‌تر برای خرید یک ساندویچ است تا خرید بلیت سینما. بنابراین محرک اصلی برای پول خرج کردن مردم در نیازهای آن‌ها و رهایی از درد و رنج است. و اینجا همان راز پولدار شدن خودش را نشان می‌دهد.

برای پولدار شدن باید به دنبال این بود که مشکلات بقیه مردم را حل کرد و در مقابل این خدمتی که به آن‌ها ارائه می‌دهیم درآمد کسب می‌کنیم. دقت داشته باشید که شما به خاطر هوش بالایی که دارید، چهره زیبایی که دارید و یا مهارت بالا به پول نمی‌رسید. البته این‌ها می‌توانند ابزارهای قدرتمندی باشند ولی اصل ماجرا برای پولدار شدن در حل کردن مشکل‌ها و برطرف کردن نیازهای بقیه مردم است.

در کلیپ زیبا و آموزنده قسمت پایین از تی هارو اکر (به انگلیسی: T Harv Eker ) که در حساب اینستاگرام خود و خدا است شما می توانید بهتر این مطلب را درک کنید.

( مطالب مرتبط با جذب ثروت : شناخت مدار ثروت اینجا، دوره آموزشی ثروت بیکران اینجا )

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
4.7/5 - (13 امتیاز)