تغییر ژنتیک

تغییر ژنتیک با ذهن موضوع بسیار حیرت آور و شیرینی است که دکتر جو دیسپنزا درباره آن صحبت کرده است. بر اساس باورهای محدود بیشتر مردم، ژنتیک را نمی شود تغییر داد و اگر شخصی بصورت ژنتیکی مشکلی داشت باید برای همیشه با آن سر کند. درحالیکه تحقیقات جدید به خوبی نشان می دهند که ذهن و افکار ما به خوبی روی تمام بدن ما و همچنین ژنهای ما تاثیرگذار هستند. و این تغییرها در زمانهایی کوتاه در حد چند روز میتوانند اتفاق بی افتند.

برای درک این مسئله کافیست متوجه شویم ژنهای ما با توجه به احساس ما از خود واکنش نشان می دهند. اگر ما در احساس خوبی باشیم ژنها و پروتئین ها با کیفیت بالا در بدن ساخته می شوند. و اگر در احساس بد باشیم ژنهای خوب ما خاموش و پروتئینهای بد ساخته و در بدن رها خواهند شد. بنابراین احساسی که با توجه و افکار خودمان در خود ایجاد می کنیم کاملا تاثیر مستقیم دارند در نحوه فعالیت بدن ما که ژنها هم قسمتی از آن هستند.

ساختن یک شخصیت جدید منجر به تغییر ژنتیک خواهد شد

زمانی که یک فرد سالیان سال است که در کینه و نفرت از یک فرد دیگر زندگی میکند در اغلب اوقات آن حس بد را در بدن خود تقویت و تولید می کند. بنابراین آن احساس متناسب با خود ژنهای ضعیف را روشن و ژنهای قوی را خاموش می کند. و این روند منجر به تولید بیماریهای مختلف در بدن می شود. ولی زمانی که شخص شروع به تغییر و تحول در خود و کانون توجه خود می کند احساس جدیدی را تجربه خواهد کرد. این احساس جدید فرمان جدیدی به ژنها و ساخت پروتئینها در بدن می دهد. و این دقیقا همان مسیر درمان طبیعی است. و این برخلاف تبلیغاتی است که بیشتر مردم می شنوند که به داروهای گوناگون و یا عملهای متفاوت برای سلامتی نیاز دارند. که آنها را متکی به چیزی خارج از خودشان برای بهبود و سلامتی می کند.

سه مرحله مهم برای دستیابی به درمان و بهبودی

اول اینکه باید دانست یک هوش برتر در وجود ما است که با اتصال و حضور آن به راحتی همه چیز به حالت صحیح خودش برمیگردد و اصلاح می شود.

دوم اینکه مسئولیت این بیماری را بر عهده بگیریم که مثلا ده سال زندگی در استرس های خودم باعث ایجاد این بیماری در من شده است.

و سوم اینکه خودمان را دوباره بازآفرینی کنیم. بدون منتظر ماندن برای پدیدار شدن درمان و بهبودی برای حس خوب و خوشحالی. بلکه از همین لحظه حس خوب درمان را در خود ایجاد و باور کنیم.

در کلیپ زیبای زیر در حساب آپارات خود و خدا شما می توانید به صحبتهای کاملتری از دکتر جو دیسپنزا دسترسی داشته باشید. 

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments