رسیدن به خواسته

رسیدن به خواسته ها آرزوی همه انسان‌هاست. و اطلاع از قوانین و استفاده صحیح از قدرت ذهن آن را واقعی می‌کند. در واقع شما می‌توانید آن خواسته را داشته باشید. با خود تکرار کنید که من می‌توانم آن را داشته باشم. و باز هم تکرارش کنید. تا این موضوع تبدیل به فرکانس غالب شما شود.

در واقع دنیای ما بر اساس قوانین فرکانس و ارتعاش کار می‌کند. هر آنچه که شما با فکر و توجه خود بصورت فرکانس می‌فرستید بصورت اتفاق‌ها و شرایط هماهنگ و متناسب به سمت شما برمیگردد. یعنی حتی با وجود این‌که خواسته خود را نمی‌بینید ولی درون خود یک باور قوی داشته باشید که به شما اطمینان می‌دهد آن خواسته مال شماست. آن وقت است که متوجه افتادن اتفاق‌ها و شرایطی در اطراف خود خواهید شد که منتهی به ظاهر شدن واقعیت همان آرزو در زندگی شما خواهد شد.

رسیدن به خواسته ها از طریق پیشامدهایی زیبا و جادویی ولی قانون‌مند

هر بار که ما باوری را در خود حفظ می‌کنیم و تحت هیچ شرایطی حاضر به قطع ارتباط و اتصال خود با آن نمی‌شویم آن‌گاه می‌بینیم دنیا چقدر زیبا ما را در مسیری زیبا قرار می‌دهد که کاملا خود به خود آن خواسته و آرزو برای ما واقعیت پیدا می‌کند. ولی شرط این است که باوری که ایجاد شد توسط ما کاملا محافظت شود و با شک و تردید از بین نرود.

یکی از این راه‌ها برای تقویت باور و رسیدن به خواسته خود استفاده  از تخته آرزوها است. به‌این‌صورت که وقتی عکسی از خواسته دلخواه خود را به تخته آرزوها می‌چسبانید و هر روز آن را نگاه می‌کنید. تا جایی‌که این‌قدر حس واقعی داشتن آن را را در خود تقویت کنید که درنهایت به همان خواسته برسید. و سپس آن موقع می‌توانید آن عکس را از تخته آرزوهای خود بردارید.

در کلیپ زیبای زیر که در حساب اینستاگرام خود و خدا است، کوین ترودو از داستان‌های واقعی خودش تعریف می‌کند. این‌که چطور با استفاده از همین قوانین توانسته رسیدن به خواسته های خود را تجربه کند. و دو اتومبیل فراری و بنتلی خود را که فقط به تعدادی محدودی در آمریکا تولید شده بودند ره خریداری کند.

View this post on Instagram

آموزشهای #کوین_ترودو درباره چگونگی رسیدن به واقعیت خواسته ها و داستانهای واقعی از خودش که چطور دو اتومبیل بنتلی و فراری خود را که فقط بیست عدد از آنها در آمریکا بود بدست آورد قسمتهایی از سمینارهای گلوبال اینفورمیشن نتورک GIN . . . . ترجمه و زیرنویس از گروه #خود_و_خدا ….مصطفی بابایی . . . . پیج اینستاگرام #خود_و_خدا منبعی با ارزش از آموزشهای اساتید مطرح دنیا در همه حوزه های موفقیت . . . @khodvakhoda @khodvakhoda @khodvakhoda . . . #کوین_ترودو #قوانین_موفقیت #انگیزشی_آموزشی #خود_و_خدا #موفقیت #تابلو_آرزوها #قانون_جذب #باور #داستانهای_واقعی_موفقیت #تمرکز_روی_خواسته #قدرت_فکر #تو_میتوانی

A post shared by خود و خدا (@khodvakhoda) on

اعلان
به من اعلان کن
guest
1 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
Goli
Goli
3 months پیش

سلام خسته نباشید میشه درباره سابسیمینال حرف بزنید و آیا از طریقه سابسیمینال انسان به خواسته خود میرسه؟؟؟