وجود یک باور غلط مثل اینکه بپذیریم زندگی سخت است و همیشه باید در آن سختی کشید کافیست تا مانع جذب خوبی و خوشی در زندگی ما شود. فرمول موفقیت در رسیدن به همه اهداف فقط و فقط در یک کلمه خلاصه میشود و آن هم باور است. یعنی شما اگر باور داشته باشید که به خواسته خود می رسید، خود به خود احساس، افکار و کارهای شما همگی تغییر خواهند کرد و هم جهت با رسیدن به خواسته شما می شوند که در این حالت نتیجه نهایی همیشه مثبت است.

آیا همه می توانند به راحتی به مرحله باور برسند؟

جواب این است که مسلما خیر. چون همه ما از لحاظ  ساختار و چیدمان ذهنی متفاوت هستیم. مثلا ممکن است شما در یادگیری و درک هنر بسیار قوی باشید ولی برادر و یا خواهر شما بسیار ضعیف باشد؛ در حالیکه هر دوی شما از یک پدر و مادر متولد شده اید. همه انسانها هم به همین صورت هستند، یعنی مثلا افرادی در ساختن باورهای سلامتی بسیار قوی هستند و سریع عمل می کنند و نتیجه می گیرند ولی افرادی دیگر در این مورد بسیار ضعیفتر هستند و موانعی برایشان بصورت حل نشده وجود دارد که نمی توانند به مرحله باور برسند و در نهایت به هیچ جواب مثبتی هم نمیرسند. این یک واقعیت است که همه با باور کردن این موضوع که به خواسته خود خواهند رسید به آن قطعا خواهند رسید ولی در بعضی موارد بخاطر وجود موانع ( مانع در جذب ) ما نمی توانیم به مرحله باور برسیم.

باور غلط

آیا من بخاطر داشتن باور غلط یا مانع در جذب هرگز نمی توانم به مرحله باور مثبت برسم؟

اگر شما واقعا خواهان رسیدن به خواسته خود باشید اراده حرکت و تغییر در وجود شما هست که در کنار یک راهنمای خوب که آشنا به مسائل است شما قطعا به مرحله باور خواهید رسید. دقیقا مثل دانش آموزی که در ریاضیات ضعیف است و می خواهد بهتر شود و با استفاده از یک استاد توانا به خواسته خود میرسد. پس اصلا جای نگرانی نیست اگر شما نتوانسته اید با دنبال کردن مطالبی مشابه اینجا در گذشته به موفقیت برسید. چون هر مسئله ای راه حل خود را دارد و ما هم اینجا هستیم تا در این مسیر زیبا، راهنما و همراه شما باشیم.

چگونه باور غلط من و موانع برای من در سایت خود و خدا از بین خواهند رفت؟

ما با دانلودهای رایگان در زمینه های متفاوت و مهم زندگی و همچنین دوره های آموزشی پیشرفته در زمینه های ثروت، روابط، قانون جذب، خداشناسی و موفقیت در کنار شما هستیم. در اینجا باور غلط و یا باورهای غلط شما شناسایی می شوند و تغییر می کنند. که نتیجه آن از بین رفتن مانع جذب شما و رسیدن به خوبی و خوشی و موفقیت است. همچنین وقتی شما موفق به رسیدن به مرحله باور  آرزوی خود با از بین بردن باورهای غلط گذشته می شوید، خواهید دید که چقدر سریع و راحت به مرحله دریافت آن خواسته و آرزو نزدیک می شوید.

لطفا فایل نهایی از دوره آموزشی قانون جذب را تماشا کنید.

 

دانلود این فیلم با لنک مستقیم

حجم فایل: ۵۸ مگا بایت

دانلود فایل صوتی این فیلم

حجم فایل: ۱۲ مگا بایت

تماشای این فیلم در یوتوب

اعلان
به من اعلان کن
guest
4 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بهمن

با سلام و خسته نباشید.میخواستم بدونم منظور شما از اینکه میگید همه چیز یک چیزه چیه؟اون یک چیز چیه؟چون ما تو دنیا هزار تا چیز داریم که ربطی به هم ندارن.

گروه

سلام
به طور خیلی خلاصه منظور اصل و ریشه همه چیزه که از خداونده

trackback

[…] قسمت بعدی (نهایی) : موانعی برای رسیدن به مرحله باور قسمت قبلی: قانون توجه […]

گروه

Visitor Rating: 5 Stars