شناخت خود و خدا، راه رسیدن به خواسته ها

با شناخت خود و خدا می توان رسیدن به خواسته ها را در واقعیت تجربه کرد. در واقع فقط از طریق شناخت حقیقی خودمان و خدای خودمان ( شناخت خدا ) ما می توانیم درحالی که از هر لحاظ راضی هستیم به خواسته هایمان برسیم. و این شناخت قدرت عظیم دستیابی به آرزوها را در اختیار ما می گذارد. من سید سعید تقوی زاده در همن ابتدا این موضوع مهم را به شما کاربر گرامی اعلام می کنم و از شما می خواهم که در همراهی با ما خودتان درستی آن را ببینید.

قدرت رسیدن به خواسته ها به ما خیلی نزدیک است

شاید شما فکر کنید که قدرتی فوق العاده از بیرون می بایست شما را به خواسته هایتان برساند. ولی لازم است بدانید که این اشتباهی بزرگ است و همین باور غلط باعث ماندن خیلی ها در دوری از خواسته هایشان شده است. تمام آنچه که ما نیاز داشته و داریم همگی بصورت بالقوه، از قبل در درون ما گذاشته شده اند. و فقط منتظر این هستند که ما به سمت آنها حرکت کنیم و از آنها بهره بی انتها ببریم. ما در سایت خود و خدا این خبر خوش را از جهات مختلف به همراهانمان نشان می دهیم و اثبات می کنیم.

آشنایی با مسیر ما در وب سایت خود و خدا

عده ای حق دارند که در ابتدا نتوانند باور کنند که مطالب بالا درست باشد و آنها با قدرتی که خداوند در درونشان از قبل گذاشته بتوانند به خواسته هایشان برسند. ولی ما با قسمتهای مختلف در این مجموعه آموزشی از قبیل دانلودهای رایگان، پاسخ سوال ها در کانال تلگرام خود و خدا و دوره های پیشرفته آموزشی، با انتقال آگاهی به همراهانمان، مرحله به مرحله آنها را با قوانین بینظیر الهی آشنا میکنیم. و در این مسیر زیبا و بی انتها این قول را همینجا به آنها می دهیم که به تدریج شاهد واقعی شدن خواسته ها و آرزوها یشان خواهند بود. در ضمن مطمئن باشید برای هر سوال و ابهام، جوابی مناسب وجود دارد. پس با حوصله در اینجا جواب آنها را پیدا کنید.

شناخت خدا و نزدیک شدن به او تنها راه برای رسیدن به همه خواسته ها

خود و خدا

در سرتاسر هستی بینهایت خدای قلابی وجود دارد. ولی فقط یک خدای حقیقی وجود دارد که شناختش ما را به ثروت، قدرت، آرامش، زیبایی، سلامت و علم می رساند. شناخت خدا منجر به این می شود که ما بفهمیم چرا آرزوهایی داریم و کجا باید واقعیت آنها را پیدا کنیم. و این همان شناخت خدا و نزدیک شدن به اوست. چون همه آرزوهای ما از اوست و فقط هم در حضور خداوند و هماهنگی با او واقعی می شوند.

4.4/5 - (39 امتیاز)