روابط

بدست آوردن رابطه و روابط خوب مثل همه اتفاقات و پدیده های دیگر جهان هستی بی دلیل و اتفاقی نیست. ما در دنیایی زندگی می کنیم که در آن قوانین حکم رانی می کنند. و اگر کسی برخلاف این قوانین بخواهد به نتیجه برسد هرگز موفق نخواهد شد. اصلا هم مهم نیست که چقدر تلاش میکند و چقدر میخواهد که به نتیجه برسد. شاید شما در دسته کسانی باشید که بسیار خواستار ایجاد روابط خوب و سالم هستند و اولویت شما رابطه است. مثلا شما می خواهید در کمترین زمان جذب همسر کنید و شخصی را به طور دائم کنار خود داشته باشید. ولی اگر جهت حرکت شما با قوانین یکی نباشد شما هرگز به خواسته اصلی خود نخواهید رسید و اگر هم نتیجه ای باشد سطحی خواهد بود. پس بسیار مهم است که ما با شناخت صحیح و با قدرت در جهت درست پیش برویم تا نتایج قطعی بگیریم.

جذب همسر خوب در روابط هماهنگ با قوانین کائنات اتفاق می افتد

طبق قانون قدرتمند جذب هیچ دو متفاوتی نمی توانند کنار هم قرار بگیرند زیرا بین آنها نیروی دافعه وجود دارد. و فقط مشابه ها بینشان نیروی جاذبه است. بنابراین با به یاد آوردن این قانون ذاتی موجود در همه چیز و همه جا، ما متوجه نکته مهمی خواهیم شد. آن نکته مهم این است که اگر ما مدام بخواهیم که کسی را جذب کنیم که از درون با او هماهنگی و شباهتی نداریم به نتیجه ای نخواهیم رسید و او از ما فراری خواهد بود. و از طرفی ما چه بخواهیم و چه نخواهیم در حال جذب کردن کسانی هستیم که به نوعی مشابه خودمان هستند. و این یعنی اگر ما از درون طوری تغییر کنیم و مشابه آن چیزی شویم که خواستارش هستیم آن خواسته ما خود به خود دنبال ما خواهد آمد و جذب ما می شود.

از کجا بدانیم مشابه خواسته خود در رابطه هستیم یا نه؟

اکثر مردم در رابطه و روابط به دنبال اشخاصی بسیار خوب هستند. مثلا پولدار، خوش تیپ، خوش اخلاق، دارای درجه اجتماعی بالا و… و این سوال مطرح می شود که آیا خودشان هم مشابه شخص مطلوبشان هستند یا خیر؟ در بیشتر مواقع این شباهت وجود ندارد و اکثر مردم می خواهند به کسی در رابطه برسند که از آنها خیلی بهتر باشد. که این همان تفاوتی است که قبل تر  راجع به آن صحبت کردیم. یعنی به دنبال شخصی رفتن و اینکه بخواهیم او را نگه داریم زمانی که ما و او با هم متفاوت و در دو جایگاه مجزا هستیم کاری کاملا بیهوده است. این دقیقا مثل زمانی است که شما بخواهید حباب هوا را داخل آب نگه دارید. آن حباب هرگز در زیر آب نخواهند ماند چون مشابه و همجنس آب نیست.

رابطه

بنابراین یا باید توقع خود را پایین بیاوریم و جذب مشابه خود شویم و یا اینکه خودمان را بالا بکشیم تا شبیه به شخص دلخواهمان شویم و با قوه جذب ایجاد شده او را داشته باشیم. زیرا در این دو حالت نیروی دافعه که باعث دور شدن ما از شخص مقابل می شود مثل عوض شدن ناگهانی نظر طرف مقابل، پیدا شدن شخصی بهتر برای او، اتفاقات مخالف ناگهانی و… همگی محو می شوند و حالا انگار همه و همه می خواهند و کمک می کنند که شما به هم برسید و این همان قدرت جذب در مشابه ها میباشد.

اگر ما با ارزش باشیم در رابطه و جذب همسر هم شخصی با ارزش جذب ما خواهد شد

یکی از اصول مهم طبق قوانینی که مطرح شد برای جذب همسر خوب و با ارزش این است که خود ما هم در حد و اندازه او باشیم و اصطلاحا هم فرکانس باشیم. بنابراین آیا برای جذب همسر دلخواه ما باید تمرکز خود را روی اشخاص خارجی بگذاریم و مدام آنها را دنبال کنیم؟ و یا اینکه میبایست تمرکز خود را روی رابطه خودمان با درون خود و خالقمان بگذاریم؟ آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چرا عده ای بدون اینکه واقعا دنبال رابطه باشند بهترین روابط به دنبال آنهاست؟ و عده ای دیگر با صرف وقت و انرژی زیاد به هیچ رابطه خوبی نمی رسند؟

اینها هرگز اتفاقی نیست و دلالیل زیبایی پشت این اتفاقات هست. اگر شما کمی در این افراد دقیق شوید خواهید دید که آنها اول به خودشان اهمیت می دهند و حاضر نیستند رابطه خوب خود را با خودشان فدای روابط بیرونی و خارجی بکنند. و زمانی روابط با اشخاص دیگر را می پذیرند که آن روابط ، رابطه آنها با خود و خالقشان را خراب نکند. در این صورت آنها همیشه ارزش بالایی از خود نشان می دهند و کسانی را هم جذب می کنند که مشابه خود آنها هستند. البته لازم است این موضوع را هم اضافه کنیم که این افراد موفق در روابط هرگز به خاطر بالا بردن ارزش خود به دنبال کوچک کردن دیگران هم نیستند و برای آنها هم ارزشی واقعی را قائل هستند.

از کجا متوجه باشیم که رابطه خوبی با خود داریم و از درون با ارزش هستیم؟

اگر می خواهید بدانید که آیا ارزش بالایی دارید یا نه و یا اینکه رابطه خوبی با خودتان دارید یا اینکه این رابطه دارای مشکل است کافی است به احساس غالب خود توجه کنید. اگر شما مدام در حس شادی باشید و یا از تنها بودن با خودتان لذت می برید و حتما نباید در اطراف شما کسانی بیایند و به شما توجه کنند تا حس بدی نداشته باشید اینها نشان دهنده وجود رابطه خوب بین خودتان با خودتان است. و این حس غالب خوب از آنجا می آید که شما می دانید که انسانی خوب هستید، جایگاهی دارید که مدام در حال بهتر شدن است و رابطه خوبی هم با خالق خود دارید که مدام خوشحال هستید. چون در غیر اینصورت این شادی وجود نخواهد داشت و یا اینکه خیلی سطحی و زود گذر خواهد بود.

مثلا زمانی که شما اتومبیلی زیبا، راحت و با ارزش دارید در بیشتر اوقات درونش حس خوبی دارید و آن را دوست دارید و کمتر حاضر هستید از آن دور باشید. و حالا همین موضوع در مورد خود ما هم صدق می کند. اگر شما از تنهایی فراری هستید یعنی رابطه خوبی با خود ندارید. چون در تنهایی فقط خودتان هستید و خودتان. اگر بیشتر اوقات در حس بدی هستید این حس بد بین شما و خودتان است و نشان دهنده کمبود و عدم هماهنگی در درون شماست. و همین ضعف و عدم هماهنگی که متناسب با ارزش پایین است هرگز نمی تواند جذب همسر و رابطه خوبی بکند.

جذب همسر

در هر شرایطی می شود ارزش درونی را بالا برد و حتما هم باید همیشه به دنبال آن باشیم

اگر متوجه شدید که ارزش شما آنقدری بالا نیست که می خواهید، اصلا جای نگرانی نیست. زیرا شما همیشه قابلیت تغییر داشته و دارید. این خبر خوش به ما می گوید که ما می توانیم همیشه خود را بهتر و بهتر کنیم و متناسب با آن، نتایج بهتر را هم جذب و خلق کنیم. البته این را هم باید بدانیم که اگر آگاه نباشیم و کنترل زندگی خود را از دست بدهیم در جهت منفی مدام تغییر خواهیم کرد و بدتر و بدتر خواهیم شد.

در هر زمانی که ما با آگاهی تصمیم به بهبود رابطه خودمان با خود و خالقمان می گیریم سریعا تغییرات مثبت شروع می شود. و ما متوجه وجود عوامل مزاحم و مخرب می شویم و آنها را حذف می کنیم و راهها، ایده ها و اطلاعات بهتر جذب ما می شوند. تا ما با استفاده از آنها ارزش درونی بالایی پیدا کنیم. و آن وقت روابط ما هم رو به خوبی خواهد رفت حتی اگر ما به دنبال آن نباشیم.

لطفا ویدئوی آموزشی ” چرا نمی توانم همسر دلخواهم را جذب کنم؟” را تماشا کنید.

دانلود فایل صوتی این فیلم

حجم فایل: ۱۵ مگا بایت

تماشای این فیلم در یوتوب

مطالب مرتبط:

آیا با قانون جذب می شود شخص خاصی را جذب کرد؟ ( برای پاسخ لطفا به مطالب فایل زیر گوش دهید )

چرا او شما را ترک کرد، مقصر کیست؟ ( لطفا به مطالب موجود در فایل زیر گوش دهید )

تفاوت دوست داشتن حقیقی با وابستگی. ( اینجا )

بسته آموزشی دانش لذت از روابط ( اینجا )

اعلان
به من اعلان کن
guest
33 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
زهرا

سلام وقتتون بخیر.من از درون بسیار احساس تنهایی میکنم،دلیل این احساس تنهاییم چیه؟ آیا قانون جذب برای این احساس تنهایی ،جوابی داره؟ همچنین اینکه شنیدم که برای جذب همسر دلخواه،باید خلأ ایجادکنیم .میشه در این مورد هم توضیح دهید؟

زمان امین

باسلام انسان یه موجود اجتماعیه چرا باید فقط با درونش خوب باشه و تشنگیه محبت را از خودش دریافت کنه

زمان امین

سلام استاد عزیز کمی راجب درون بیشتر مثال بزنید و واضع تر باز کنید مثلا چه رفتاری با درون داشته باشیم تا آروم بشیم وتنهایی حس نکنیم متشکرم سوال دوم ویسهای قبلی شما را خیلی راحتر در تلگرام گوش میکردیم چرا عوص کردید

محسن

سلام استاد ؛اگر‌ما بخوایم قبل از ازدواج با همسر دلخواهمون دوست باشیم و از راه دوستی ازدواج کنیم نه سنتی؛ این راه تایین کردن میشه؟

Anonymous

من با تصویرسازی مرد دلخواهم را پیدا کردم ولی اون بخاطر همسن بودنمان من رانخواست بادختر دیگری ازدواج کرد او پسر دوست پدرم و دندانپزشک من بود دوباره دارم تصویرسازی میکنم شش ماه گذشته ولی هیچ نشانه ای ندیدم من مثل خصوصیات همون اقا را می خوام کار درمانی دندانپزشکی ام را چکار کنم پیش اون اقا برم؟

Mehran

سلام , چطور بدونیم در روابط چی می خوایم ؟ ترس من اینه الان یه چیزو بخوام , بعدا نظرم عوض شه , اون وقت که نمیشه طرف مقابلمو عوض کنم

مرجان

من هدفم جذب همسره شرایط شرکت دوره چیه و مدت زمان دوره چقدره؟

مهتاب

سلام ممنونم از مطالب عالی تون.آقای تقوی زاده اگر توی مسیر جذب همسر دلخواهمون فردی وارد زندگیمون بشه که خیلی از خصوصیات همسر دلخواهمون را داره آیا میشه گفت این خودشه ؟یا اینکه ما هرگز نباید روی اون شخص هم تمرکز کنیم و به مسیر ادامه بدیم.و اگر خودش باشه با تمرکز با روی یک شخص خیالی اون نمیره؟یا نه قضیه چیز دیگه ای.

مهتاب

سپاسگذارم از توجهتون.لطفا جواب رو کمی دقیق تر میگید،یعنی روی این شخص هم که وارد زندگیمون شده و اکثریت خصوصیات رو داره توجه نکنیم ؟و توی تصویرسازی همون شخص فرضیه رو به عنوان همسرمون ببینیم؟

Anonymous

سلام ایا از نظر اخلاقی درسته که با تله پاتی ذهن کسی را تحت سیطره خود بگیریم برای رسیدن به هدفمون

Anonymous

راجع به تله پاتی صحبت کنید

Nasrin

سلام استاد روز بخیر .من سوالی ازتون دارم امکانش هست که برای جذب همسر روی شغل خاصی تمرکز کنیم .مثال :ما حتما بخوایم همسرمون ورزشکار باشه و هرکس با هر خصوصیات خوب و شغل عالی دیگه ای اومد رو قبول نکنیم و بگیم که حتما حتما بخوایم همسر ایده آلمون یک شغل خاصی داشته باشه.و ما از فکر کردن به این که همسر ایده آلمون مثلا ورزشکار باشه حس و حال ذوق و شوق درونی بهمون دست بده(من سوالمو یک بار ازتون پرسیدم )

سارا

سلام با ارزوی سلامتی و شادی برای استاد عزیز و همه دوستان .من خواستگاری با تمام ایده ال ها و تصویر ذهنی که داشتم برایم فراهم شد ولی به خاطر باور های نادرست درونی و عدم شناخت درست خود ان خواستگاری به نتیجه نرسید و به هم خورد بعد از ان اعتماد به نفس من بسیار پایین امد در حالی که من شخص بسیار با اعتماد به نفسی بودم ولی الان همش خود را بی لیاقت میدانم و پر از افکار سطح پایین و ترسناک هستم و در یک کشمکش درونی و دیگر نمیتوانم ان شرایط ازدواج و فرد ایده ال خود را متجسم شوم و همش شرایط و افراد سطح پایین ودور از لیاقت و خواسته خود رو مجسم میکنم و از اتفاق افتادن ان ها بسیار واهمه دارم که این باعث اشوفتگی و حساسیت و وسواس وحستناک شدیدم شده است خواهش میکنم که من رو برای خارج شدن از این وضعیت راهنمایی بفرمایید و لازم است بگویم در زمان افسردگی دوره های موفقیت زیادی گوش دادم و فشار زیاد به ذهنم اوردم که باعث به هم خوردن برنامه ضمیرناخوداگاهم شده ممنون

trackback

[…] می توانید این قاعده کلی را در همه جا ببیند. مثلا در بحث روابط کسانی که روابط آنها خراب است ویژگیهایی دارند که این […]

مالک

سلام خسته نباشید ممنون از لطف شما و سپاسگزارم بابت این همه اطلاعات درست و خوبی ک در اختیار ما قرار میدید، من ی سوال داشتم که از قبل برای شما نوشتم و فرستادم ک هنوز جواب ندادید ،اگ ب دستتون نرسیده من دوباره میپرسم، میدونم که راجع این موضوع نیست،من سوالم رو میپرسم، تمام اتفاقات و کارای ما ب انتخاب خودمون هست، این درست، حالا میخوام بدونم که ب دنیا اومدن من انتخاب کیه؟ اگ انتخاب من است چرا یادم نمیاد؟ اگ انتخاب خداوند هست خب این زور نمیشه؟ این اجبار نمیشه؟ منظورم اینه که من دوس دارم توی آمریکا ب دنیا میومدم و توی یک خانواده پولدار ب دنیا میومدم، پس الان چرا توی این وضعیت ب دنیا اومد؟ ب انتخاب کی هست؟ ممنون از لطف شما،

فروغ

سلام اگردونفرهمودوست داشته باشن وبخوان ازدواج کنن ولی شرایطی پیش بیادبه هردلیلی مثلا خواستگاردیگه ای بیادکه پایینترم باشه و…وباعث نشه اون دونفربه هم برسن اونوقت تکلیف چیه؟کی مقصره؟یابایدبگیم خواست خدابوده؟

رها

سلام و خسته نباشید خدمت استاد گرانقدر جناب اقای تقوی زاده.. سوالی داشتم از خدمتتون که ذهنم و زندگیم رو درگیر کرده.
من تمام فایل های روابط شما رو در کانال گوش میکردم و همیشه بهشون عمل میکردم در نتیجه به یک رابطه عالی رسیدم در زندگیم که خیلی به طرف مقابلم شبیه بودم، و کلا این رابطه جز آرامش چیزی نبود. ولی بعد از درگیر شدن طرف مقابلم به یک سری مسائل کاری و مشکلات بسیار زیادی که در این راستا براش پیش اومد ارتباط ما کمرنگ و کمرنگ تر شد و این حس منو خیلی بد کرد چون نمیدونستم مشکل از کجاست؟ من طبق گفته های خودتون سعی کردم این یکی دو ماه اخیر حس خودم رو خوب کنم و فقط ب زندگی شخصیم و علاقیاتم برسم ولی الان اطرافیانم مدام با اظهار نظرهاشون و اینکه اون از اول ب تو علاقه نداشته و تو باید کاملا باهاش قطع ارتباط کنی حال منو بد میکنن و شک و تردید و حس منفی من بیشتر میشه که کار درست چیه؟ خواستم لطفا دراین باره کمکم کنید و این هم اضافه کنم ک من واااقعا وابستگی ب ایشون نداشتم و ندارم و الان هم فقط یک ارتباط کاری دورادور مونده بینمون ولی چون دلیل این دور شدن ایشون رو نمیدونم نمیتونم تصمیم قطعی بگیرم که چه راهی درست تره؟ چون متاسفانه احتمالات دیگه ای هم برای این اتفاق ب ذهنم میرسه که مانع قضاوتم میشه.

كوثر موسوى

آیا با جذب میشه شخص مورد نظر را دوباره جذب کرد؟ در حالیکه قبلا در رابطه بودیم واین رابطه به خاطر یه سوء تفاهم و دروغ تموم شد که این مشکل و سوء تفاهم از خودم ایجاد شد واز دیده منطق و واقعیت میدونم که غیر ممکن است دوباره به طرف من برگرده.

مهدیه

سلام
وققتون بخیر
یه سوالی خیلی ذهنم رو درگیر کرده ممنون میشم پاسخ بدید
اینکه ما چطور متوجه بشیم اگر فکری به سرمون میزنه در مورد قضاوت شخص مقابل ، درست هست یا اینکه نباید به آن توجه کنیم ؟
به طور مثال شخصی میاد تو زندگی ما ، و ما متوجه میشیم بر اساس رفتارهاش که این شخص مثلا آدم اعصبی هست یا بد اعصبانی میشه یا اینکه روابط قبلی زیادی داشته ، من کی میتونم درست تصمیم بگیرم که این شخص آیا واقعا همین طور که من فکر میکنم هست یا اینکه من دیدگاه منفی دارم و دارم اشتباه قضاوت می کنم ؟
براساس چه معیاری باید در مورد اینکه تفکر منفی من، واقعیت است یا فقط بر گرفته از افکار منفی من هست باید تصمیم گرفت؟
با تشکر

Nasrin

سلام ،خسته نباشید ؛طبق آموزش های قبلیتون و شرکت در دوره ی روابط قبلتون متوجه شدم که بهتر تمرکز روی خصوصیات همسر دلخواه بزاریم و به شخص خاصی خودمون رو محدود نکنیم تا خداوند بهترین رو سر راهمون بزار ،سوالم این که میشه ما بخوایم همسر آیندمون یک شغل خاصی داشته باشه مثلا فقط و فقط پزشک‌باشه ؟بدون تمرکز روی پزشک خاصی در دنیای بیرون یا نه این کار هم اشتباه .(استاد من قبلا تمرکز روی شغل خاصی نداشتم ولی جدیدا گرایش شدیدی از درون پیدا کردم‌که حتما همسرم این شغل رو داشته باشه )میخواستم‌ببینم آیا این امکان پذیر و دلیل این میل رغبت شدید درونی من به این موضوع چیه؟
سپاسگذارم‌بابت مطالب زیبا و سایت خیلی زیباتون🌷❤🌷❤

نرگس مشهدی

چرادانلود نمیشن میگه زمان اتصال ب سرور ب پایان رسیده اه