چگونه در رابطه و روابط خود موفق باشیم؟

بدست آوردن رابطه و روابط خوب مثل همه اتفاقات و پدیده های دیگر جهان هستی بی دلیل و اتفاقی نیست. ما در دنیایی زندگی می کنیم که در آن قوانین حکم رانی می کنند. و اگر کسی برخلاف این قوانین بخواهد به نتیجه برسد هرگز موفق نخواهد شد. اصلا هم مهم نیست که چقدر تلاش میکند و چقدر میخواهد که به نتیجه برسد. شاید شما در دسته کسانی باشید که بسیار خواستار ایجاد روابط خوب و سالم هستند و اولویت شما رابطه است. مثلا شما می خواهید در کمترین زمان جذب همسر کنید و شخصی را به طور دائم کنار خود داشته باشید. ولی اگر جهت حرکت شما با قوانین یکی نباشد شما هرگز به خواسته اصلی خود نخواهید رسید و اگر هم نتیجه ای باشد سطحی خواهد بود. پس بسیار مهم است که ما با شناخت صحیح و با قدرت در جهت درست پیش برویم تا نتایج قطعی بگیریم.

روابط

جذب همسر خوب در روابط هماهنگ با قوانین کائنات اتفاق می افتد

طبق قانون قدرتمند جذب هیچ دو متفاوتی نمی توانند کنار هم قرار بگیرند زیرا بین آنها نیروی دافعه وجود دارد. و فقط مشابه ها بینشان نیروی جاذبه است. بنابراین با به یاد آوردن این قانون ذاتی موجود در همه چیز و همه جا، ما متوجه نکته مهمی خواهیم شد. آن نکته مهم این است که اگر ما مدام بخواهیم که کسی را جذب کنیم که از درون با او هماهنگی و شباهتی نداریم به نتیجه ای نخواهیم رسید و او از ما فراری خواهد بود. و از طرفی ما چه بخواهیم و چه نخواهیم در حال جذب کردن کسانی هستیم که به نوعی مشابه خودمان هستند. و این یعنی اگر ما از درون طوری تغییر کنیم و مشابه آن چیزی شویم که خواستارش هستیم آن خواسته ما خود به خود دنبال ما خواهد آمد و جذب ما می شود.

از کجا بدانیم مشابه خواسته خود در رابطه هستیم یا نه؟

اکثر مردم در رابطه و روابط به دنبال اشخاصی بسیار خوب هستند. مثلا پولدار، خوش تیپ، خوش اخلاق، دارای درجه اجتماعی بالا و… و این سوال مطرح می شود که آیا خودشان هم مشابه شخص مطلوبشان هستند یا خیر؟ در بیشتر مواقع این شباهت وجود ندارد و اکثر مردم می خواهند به کسی در رابطه برسند که از آنها خیلی بهتر باشد. که این همان تفاوتی است که قبل تر  راجع به آن صحبت کردیم. یعنی به دنبال شخصی رفتن و اینکه بخواهیم او را نگه داریم زمانی که ما و او با هم متفاوت و در دو جایگاه مجزا هستیم کاری کاملا بیهوده است. این دقیقا مثل زمانی است که شما بخواهید حباب هوا را داخل آب نگه دارید. آن حباب هرگز در زیر آب نخواهند ماند چون مشابه و همجنس آب نیست.

رابطه

بنابراین یا باید توقع خود را پایین بیاوریم و جذب مشابه خود شویم و یا اینکه خودمان را بالا بکشیم تا شبیه به شخص دلخواهمان شویم و با قوه جذب ایجاد شده او را داشته باشیم. زیرا در این دو حالت نیروی دافعه که باعث دور شدن ما از شخص مقابل می شود مثل عوض شدن ناگهانی نظر طرف مقابل، پیدا شدن شخصی بهتر برای او، اتفاقات مخالف ناگهانی و… همگی محو می شوند و حالا انگار همه و همه می خواهند و کمک می کنند که شما به هم برسید و این همان قدرت جذب در مشابه ها میباشد.

اگر ما با ارزش باشیم در رابطه و جذب همسر هم شخصی با ارزش جذب ما خواهد شد

یکی از اصول مهم طبق قوانینی که مطرح شد برای جذب همسر خوب و با ارزش این است که خود ما هم در حد و اندازه او باشیم و اصطلاحا هم فرکانس باشیم. بنابراین آیا برای جذب همسر دلخواه ما باید تمرکز خود را روی اشخاص خارجی بگذاریم و مدام آنها را دنبال کنیم؟ و یا اینکه میبایست تمرکز خود را روی رابطه خودمان با درون خود و خالقمان بگذاریم؟ آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چرا عده ای بدون اینکه واقعا دنبال رابطه باشند بهترین روابط به دنبال آنهاست؟ و عده ای دیگر با صرف وقت و انرژی زیاد به هیچ رابطه خوبی نمی رسند؟

اینها هرگز اتفاقی نیست و دلالیل زیبایی پشت این اتفاقات هست. اگر شما کمی در این افراد دقیق شوید خواهید دید که آنها اول به خودشان اهمیت می دهند و حاضر نیستند رابطه خوب خود را با خودشان فدای روابط بیرونی و خارجی بکنند. و زمانی روابط با اشخاص دیگر را می پذیرند که آن روابط ، رابطه آنها با خود و خالقشان را خراب نکند. در این صورت آنها همیشه ارزش بالایی از خود نشان می دهند و کسانی را هم جذب می کنند که مشابه خود آنها هستند. البته لازم است این موضوع را هم اضافه کنیم که این افراد موفق در روابط هرگز به خاطر بالا بردن ارزش خود به دنبال کوچک کردن دیگران هم نیستند و برای آنها هم ارزشی واقعی را قائل هستند.

از کجا متوجه باشیم که رابطه خوبی با خود داریم و از درون با ارزش هستیم؟

اگر می خواهید بدانید که آیا ارزش بالایی دارید یا نه و یا اینکه رابطه خوبی با خودتان دارید یا اینکه این رابطه دارای مشکل است کافی است به احساس غالب خود توجه کنید. اگر شما مدام در حس شادی باشید و یا از تنها بودن با خودتان لذت می برید و حتما نباید در اطراف شما کسانی بیایند و به شما توجه کنند تا حس بدی نداشته باشید اینها نشان دهنده وجود رابطه خوب بین خودتان با خودتان است. و این حس غالب خوب از آنجا می آید که شما می دانید که انسانی خوب هستید، جایگاهی دارید که مدام در حال بهتر شدن است و رابطه خوبی هم با خالق خود دارید که مدام خوشحال هستید. چون در غیر اینصورت این شادی وجود نخواهد داشت و یا اینکه خیلی سطحی و زود گذر خواهد بود.

مثلا زمانی که شما اتومبیلی زیبا، راحت و با ارزش دارید در بیشتر اوقات درونش حس خوبی دارید و آن را دوست دارید و کمتر حاضر هستید از آن دور باشید. و حالا همین موضوع در مورد خود ما هم صدق می کند. اگر شما از تنهایی فراری هستید یعنی رابطه خوبی با خود ندارید. چون در تنهایی فقط خودتان هستید و خودتان. اگر بیشتر اوقات در حس بدی هستید این حس بد بین شما و خودتان است و نشان دهنده کمبود و عدم هماهنگی در درون شماست. و همین ضعف و عدم هماهنگی که متناسب با ارزش پایین است هرگز نمی تواند جذب همسر و رابطه خوبی بکند.

جذب همسر

در هر شرایطی می شود ارزش درونی را بالا برد و حتما هم باید همیشه به دنبال آن باشیم

اگر متوجه شدید که ارزش شما آنقدری بالا نیست که می خواهید، اصلا جای نگرانی نیست. زیرا شما همیشه قابلیت تغییر داشته و دارید. این خبر خوش به ما می گوید که ما می توانیم همیشه خود را بهتر و بهتر کنیم و متناسب با آن، نتایج بهتر را هم جذب و خلق کنیم. البته این را هم باید بدانیم که اگر آگاه نباشیم و کنترل زندگی خود را از دست بدهیم در جهت منفی مدام تغییر خواهیم کرد و بدتر و بدتر خواهیم شد.

در هر زمانی که ما با آگاهی تصمیم به بهبود رابطه خودمان با خود و خالقمان می گیریم سریعا تغییرات مثبت شروع می شود. و ما متوجه وجود عوامل مزاحم و مخرب می شویم و آنها را حذف می کنیم و راهها، ایده ها و اطلاعات بهتر جذب ما می شوند. تا ما با استفاده از آنها ارزش درونی بالایی پیدا کنیم. و آن وقت روابط ما هم رو به خوبی خواهد رفت حتی اگر ما به دنبال آن نباشیم.

لطفا ویدئوی آموزشی ” چرا نمی توانم همسر دلخواهم را جذب کنم؟” را تماشا کنید.

دانلود فایل صوتی این فیلم

حجم فایل: ۱۵ مگا بایت

تماشای این فیلم در یوتوب

مطالب مرتبط:

آیا با قانون جذب می شود شخص خاصی را جذب کرد؟ ( برای پاسخ لطفا به مطالب فایل زیر گوش دهید )

چرا او شما را ترک کرد، مقصر کیست؟ ( لطفا به مطالب موجود در فایل زیر گوش دهید )

تفاوت دوست داشتن حقیقی با وابستگی. ( اینجا )

بسته آموزشی دانش لذت از روابط ( اینجا )