۱ درصد جمعیت جهان دارند ۹۶ درصد پول جهان را به دست می‌آورند. ساخت پول همانند یک بازی است. با آموختن قواعد این بازی، هر انسانی می‌تواند وضعیت اقتصادی دل‌خواه خودش رو خلق کند.

اصلاً مهم نیست که در بازار و درواقع در دنیای بیرون چه اتفاقی دارد می‌افتد. برای ساخت پول، انسان باید به درون خودش رجوع کند و آن‌جا را اصلاح کند، نه بیرون را.

حتی در بهترین اقتصاد‌های جهان، افرادی وجود دارند که اوضاع مالی خوبی ندارند و در ساخت پول با مشکل جدی مواجه هستند و به‌سختی گذران زندگی می‌کنند. ولی برعکس، در بدترین اقتصاد‌های جهان هم افرادی هستند که میلیون‌ها دلار پول می‌سازند.

مشکل ما در ساخت پول ، برنامه‌ریزی اشتباه ذهن ماست

ما طوری تربیت شده‌‌ایم و آموزش دیده‌ایم و برنامه‌ریزی شده‌ایم که اجازه دهیم دنیای بیرون، ما را کنترل کند. ما آموزش دیده‌‌ایم که برای دیدن، شنیدن، بوییدن، چشیدن و لمس کردن، به سراغ حواس خود برویم. این اصلاً کار درستی نیست.

وقتی ما فکر می‌کنیم، این فکر روی یک سطح ارتعاشی قرار دارد و فرکانس مخصوص به خود را دارد. افکار، انرژی هستند. امواج افکار، امواج کیهانی هستند که به همه‌ی زمان‌ها و فضاها نفوذ می‌کنند. افکاری که ما در سر می‌گذرانیم، نتایج ما را رقم می‌زنند.

همه‌ی رهبران بزرگ دنیا، علی‌رغم تمام اختلاف‌نظرهایی که با هم دارند، روی یک موضوع اتفاق‌نظر دارند. و آن این است که ما به چیزی تبدیل می‌شویم که به آن فکر می‌کنیم.

مشکلی که ما در راه ساخت پول داریم این است که ابتدا برای خود یک هدف تعیین می‌کنیم. مثل خرید خانه، اتومبیل دل‌خواه، رفتن به مسافرت‌های رویایی خود و … سپس می‌گوییم: به محض این‌که بتوانم پول لازم را به دست بیاورم آن کارها را انجام خواهم داد. ولی شرایط هرگز تغییر نمی‌کند. چون ما هنوز افکار خود را تغییر نداده‌ایم.

اتفاقی که می‌افتد این است که به‌زودی تصمیمی که گرفته‌ایم و بعد از آن، هدفی که تعیین کرده‌ایم محو می‌شوند. علت آن این است که ما روی یک فرکانس اشتباه داریم فکر می‌کنیم. فرکانسی که ما را به رویاهای‌مان می‌رسانند بالاتر از فرکانس ما و افکارمان در حال حاضر هستند. تازمانی‌که ما روی آن فرکانس‌ها قرار نگیریم نمی‌توانیم به ساخت پول بپردازیم. و درنتیجه هرگز به رویاهای خود نمی‌رسیم.

در ویدیوی زیر می‌توانید به صحبت‌های آقای باب پراکتور درباره‌ی ساخت پول گوش کنید. این کلیپ همراه با زیرنویس فارسی است.

دانلود این فیلم - حجم: ۸۹ Mb

ممکن است به این مطالب هم علاقه‌مند باشید:

گذشته را رها کن
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments