در این قسمت، راز موفقیت نویل گادارد را از زبان خودش می‌شنویم. آقای نویل گادارد این راز را بیان می‌کند و روش انجام کار را توضیح می‌دهد.

نویل گادارد می‌گوید هر زمان که من خواسته‌ای داشتم، عملی را طرح‌ریزی می‌کردم که گویی آن خواسته همین الان به من داده شده است. به‌عبارت‌دیگر، سعی می‌کردم رفتارم این موضوع را القا کند که انگار آن خواسته را همین حالا دارم. و بعد در تخیل و تصور خودم، یعنی در تصویرسازی ذهنی ، به‌سادگی آن عمل را اجرا می‌کردم. من به‌طور کامل تسلیم ذات درونی خودم می‌شدم. سپس درحالی به خواب می‌رفتم که متقاعد می‌شدم او واقعاً صدای مرا شنیده و عمل مرا دیده است.

بعد از انجام این عمل، من باید کاملاً تسلیم او، یعنی همان ذات وجودی خودم شوم. چراکه او راه‌ها و وسیله‌هایی برای انجام این کار سراغ دارد که من در این سطح از آن‌ها بی‌خبر هستم.

با انجام این کارها، سریالی از رویدادها را تجربه خواهم کرد که به تحقق خواسته من می‌انجامند ( راز موفقیت نویل گادارد ). من تصور می‌کنم که آن کار انجام شده‌ است. و بعد با خودم ارتباط برقرار می‌کنم. و به خاطر انجام شدن آن کار از خود سپاس‌گزاری می‌کنم.

این روش برای رسیدن به هر خواسته‌ای جواب می‌دهد. هم رسیدن به پول و ثروت ، هم موفقیت در شغل و حرفه‌ی دل‌خواه خود، هم خواسته‌های دیگر.

فقط کافی است از طریق چشم ذهن‌ات تصور کنی که اگر همین حالا آن خواسته را داشتی چه کار می‌کردی و چه احساسی داشتی. اگر اکنون همان انسانی که می‌خواهی باشی بودی، چه‌طور به جهان نگاه می‌کردی؟ آن را در چشم ذهن‌ات ببین. و بعد به‌طور کامل خود را تسلیم عمق وجودت کن ( راز موفقیت نویل گادارد ).

در ویدیوی زیر می‌توانید راز موفقیت نویل گادارد در رسیدن به خواسته‌ها را از زبان خودش بشنوید.

 

دانلود این فیلم - حجم: ۱۶ Mb

ممکن است به این مطالب هم علاقه‌مند باشید:

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments