همه ما از عمق وجودمان خواست دائمی داریم برای دستیابی به پول و ثروت اما آیا می‌دانستید عامل اصلی ثروتمند شدن افراد وجود گیرنده درونی پول و ثروت در آنهاست؟ آیا می‌دانستید پول و ثروت به علت شرایط و عوامل بیرونی برای کسی ایجاد نمی‌شود و نمی‌ماند؟ آیا می‌دانستید تنها عامل تعیین کننده در موضوع ثروت حالات ذهنی و درونی ماست؟

در این بخش می‌خواهیم بررسی کنیم چطور هر فرد به عنوان گیرنده پول و ثروت عمل می‌کند و چگونه تنظیم نبودن این گیرنده باعث منحرف شدن ما از مسیر طبیعی پول و ثروت می‌شود. و در ضمن خواهیم دید که چگونه افراد نشانی‌های اشتباهی از ثروت دارند که مانع رسیدن آنها به مقصد دلخواهشان می‌شود.

گیرنده درونی پول و ثروت قوانین ثروت راز پولسازی جذب پول

نشانی‌های اشتباه در موضوع پول و ثروت

غالبا عموم مردم که اتفاقا همواره در کمبود پول هم هستند عامل ثروتمند شدن را درست تشخیص نداده‌اند و راه را اشتباه می‌روند. آنها پول و ثروت را در شانس، تحصیلات بالا، سخت کار کردن، داشتن خانواده‌ای ثروتمند و… می‌دانند. اما هیچ‌کدام از اینها عامل اصلی و تعیین‌کننده پول و ثروت نیستند. زیراکه همواره عده‌ای بوده‌اند و هستند که با نداشتن این عوامل هم به ثروت می‌رسند. در ضمن اصلا شدنی نیست که این عوامل بتواند برای همه و در همه شرایط ایجاد شود درحالیکه ما همواره می‌بینیم ثروتمندان در همه‌جا و همه شرایط حضور دارند و ایجاد می‌شوند.

پس در حقیقت عامل یا عواملی که عموم فکر می‌کنند به‌وجودآورنده پول و ثروت هستند در واقعیت با تناقض‌هایی رو‌به‌روست که نشان می‌دهد این عوامل تعیین‌کننده نیستند و فقط آن بخشی از روند ثروتمند شدن هستند که عموم افراد توانسته‌اند تا این مرحله ببینند و به همین دلیل اشتباها آنها را عوامل اصلی در نظر گرفته‌اند. حالا سوال اصلی اینگونه خود را نشان می‌دهد که پس دلیل اصلی ثروتمند شدن چیست که بتواند در هرجایی و برای هر کسی ایجاد ثروت کند؟

عامل اصلی، گیرنده درونی پول و ثروت

برای درک گیرنده درونی پول و ثروت کافیست نگاهی به دستگاه‌های گیرنده‌ای که داریم مثل تلفن همراه یا تلویزیون بی‌اندازیم…اگر مثلا تلویزیون ما و تلفن همراهمان هر دو به اینترنت متصل باشند و هر دو یک آهنگ را پخش کنند علت اصلی این اتفاق مشابه در این دو دستگاه در چیست؟ قطعا پاسخ ما این است که هر دوی این دستگاه‌ها گیرنده‌ای هستند که به یک منبع متصلند و به همین دلیل خروجی آنها هم یکسان و شبیه به هم است.

در موضوع پول و ثروت هم همینطور است. همه ما گیرنده‌ای بی‌نظیر از انرژی فرکانس و آگاهی هستیم که از منبع که معمولا آن را خدا می‌نامیم دریافتش می‌کنیم. حال گیرنده پول و ثروت در واقع تنظیم این گیرنده در مدار پول و ثروت است به گونه‌ای که آن انرژی‌ها و فرکانس‌هایی را بگیرد که از جنس ثروت است و اینگونه هر فردی که در این مدار وارد می‌شود از هر جایی که باشد پول و ثروت را در نتایجش نمایان خواهد کرد. دقیقا همانند دستگاه تلویزیون و تلفن همراه که از لحاظ ظاهری با هم متفاوت هستند اما چون هر دو گیرنده‌ای هستند که به یک منبع متصل شده‌اند خروجی یکسان می‌دهند.

گیرنده درونی پول و ثروت قوانین ثروت راز پولسازی جذب پول

چگونه این گیرنده بر روی ثروت تنظیم می‌شود؟

برای درک بهتر این موضوع لازم است مواردی را که در مبحث مدارها و قانون توجه عنوان کرده‌ایم را دوباره مرور کنید. زیرا طبق قانون، توجه ما در هر لحظه تعیین کننده این است که ما در حال جذب ثروت هستیم یا دفع آن. در واقع نظام باورهای ما نقش اصلی را بازی می‌کنند که ما در کدام مدار باشیم زیراکه بودن در مدار ثروت ویژگی‌هایی خاص مثل سپاس‌گزار بودن، احساس لیاقت داشتن، شجاع بودن و…را می‌طلبد که در دوره ثروت بیکران به تفصیل درباره آنها آموزش داده شده است.

در حقیقت اگر کسی در نظام باورها و عادت‌های خویش با مدار ثروت همسو و هماهنگ نباشد هرگز نمی‌تواند ایده‌ها و آگاهی‌هایی که به پول و ثروت ختم می‌شوند را دریافت کند زیرا گیرنده درونی او بر روی مدار متفاتی تنظیم شده است. همانند زمانی که مثلا دستگاه تلویزیون ما در کانالی که ترانه پخش می‌کند قرار ندارد و ما نمی‌توانیم آن ترانه را از تلویزیون خود بشونیم در حالیکه گیرنده‌ای دیگر که در آن کانال است آن را برای ما پخش می‌کند.

در واقع نکته اصلی این درس این است که ذهن ما هم می‌تواند ایده‌های بی‌پایان و دائمی ثروت را دریافت کند و هم می‌تواند در مداری باشد که موارد بی‌پایان کم ارزش را دریافت کند که به ثروت هم ختم نمی‌شوند و تمام این تغییر را خود ما با تغییر در کانون توجه‌مان و در نهایت با تغییر باورهایمان ایجاد می‌کنیم.

لطفا برای درک بهتر این موضوع فایل تصویری گیرنده درونی پول و ثروت را تماشا یا به صوت آن گوش دهید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
2 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مرضیه
مرضیه
1 ماه قبل

سلام و سپاس از شما، بنده خیلی فایل‌های مختلف گوش کردم ولی حرف‌های شما خیلی به واقعیت نزدیک بود. بنده نیم قرن زندگی کردم و باز هم دنبال ثروت و فروانی هستم چون روحیه لطیف دارم و کمک به دیگران برام یه انرژی هست و آرامش میگیرم

3.3/5 - (3 امتیاز)