خداهای جعلی و تقلبی همواره شما را در ترس زندانی میکنند و یکی از راههای آنها دشمن تراشی است. یعنی آنها شما را به تدریج با بیشتر کائنات و دنیا دشمن میکنند و به شما آنها را خطرناک جلوه میدهند. درحالیکه خدای حقیقی برمبنای عشق و مهربانی خدایی میکند و این یعنی هرکس با این خدا باشد عاشق خودش و همه دنیاست و در کل هیچ چیز و هیچ کس را غیرخودی نمی بیند.

دانلود این فایل صوتی - حجم فایل: ۸/۶۷ مگابایت
2 پاسخ
 1. Nargeshamid
  Nargeshamid گفته:

  با سلام
  جناب تقوی زاده فرمایش شما متین ، اما وقتی گروهی از انسانها به دیگران ظلم می کنند ، آنها را می کشند و بچه هایشان را می کشند و زنانشان را به اسارت میبرند ، میشود دوست داشت و با خود یکی دانست ؟
  حرف شما حتی با قرآن هم مغایرت دارد . قرآن میفرماید فقاتلوهم حتی لا تکون فتنه . بکشید این ها را تا دیگر فتنه نکنند ! دستور صریح قتال میدهد قرآن ! اونوقت میگویید این خدایی که قران را نازل کرده جعلی است ؟
  خوب ما آنها را یکی میدانیم ! ولی وقتی حمله میکنند زن و بچه ها را به خاک و خون میکشند و به غارت میبرند چه ؟ انها هم همین نظر شما و ما را دارند ؟ این چه حرفی است آخه ؟ اینجا را دیگه قبول نمی کنم .

  پاسخ
  • گروه خود و خدا
   گروه خود و خدا گفته:

   سلام به شما همراه عزیز
   ما خدای خاصی رو به عنوان جعلی معرفی نکردیم ما گفتیم خدایی که تمرکز روی دشمن، جنگ با اون، فکر درباره دشمن، بررسی دشمن و… داره خدای جعلی هست چون فضای وجودیش در ترس، حمله و تخریبه
   بحث اینکه در موقع حمله از خودمون دفاع کنیم از این موضوع کاملا جداست در حالیکه ظاهر این دو به دشمن و حمله مرتبط هستند ولی در باطن کاملا مخالف و متفاوت هستند

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *