با سلام و احترام خدمت همراهان عزیز؛

یکی از بخشهای قوی در مجموعه آموزشی ما پاسخ به سوالهای متنوع همراهانمان است. که واقعا شامل طیف وسیعی میشود مثلا خداشناسی، قانون جذب، موفقیت، روابط، انتقاد و اشکالهای مطرح شده درباره قانون جذب و…

از ابتدای فعالیت ما در سال ۹۵ این سوالها در کانال تلگرام خود و خدا بصورت فایلهای تشریحی صوتی قرار داده شده اند. و همچنان هم قرار میگیرند. شما دوست عزیز میتوانید از این گنجینه با ارزش استفاده کنید و به احتمال خیلی زیاد پاسخ سوال خود را در آنجا پیدا خواهید کرد که قبلا توسط شخصی دیگر پرسیده شده و آنجا قرار گرفته. در ضمن کانالی دیگر هم در تلگرام ایجاد کرده ایم که فقط پاسخ سوالها در آن قرار میگیرد. پس اگر فقط به دنبال بررسی کردن پاسخ سوالها هستید و قصد مرور فایلهای آموزشی را ندارید فقط به این کانال مراجعه کنید. ( اینجا )

نحوه ارسال سوال شما برای ما

در بخشهای دانلودهای رایگان سایت خود و خدا که شامل بخشهای متنوعی هم هست میبایست به آن قسمتی که مرتبط با سوال شما هست مراجعه کنید و در انتها و پایین صفحه در قسمت دیدگاهها یا کامنت سوال خود را نوشته و ارسال کنید. به عنوان مثال اگر سوال شما در حوزه روابط است کافیست به یکی از بخشهای دانلود رایگان درباره مبحث روابط مراجعه کنید و در پایین صفحه سوال خود را بنویسید و ارسالش کنید.

اگر سوال خود را در بخشی غیر مرتبط از موضوع سوال خود ثبت کنید هم پاسخ آن را دریافت خواهید کرد ولی بهتر است سوال شما و آن بخش از دانلودهای رایگان ما که سوالتان در آن ثبت می شود با هم مرتبط باشند.

سوال شما چه زمانی پاسخ داده خواهد شد؟

معمولا بین یک تا دو هفته بعد پاسخ سوال شما بصورت فایل صوتی در کانال تلگرام خود و خدا و همچنین در کانال مخصوص پاسخها قرار میگیرد. بنابراین لازم است شما در کانال تلگرام خود و خدا عضویت داشته باشید و مطالب آن را دنبال کنید.

لطفا توجه داشته باسید اگر مشابه سوال شما قبلا پاسخ داده شده باشد امکان پاسخگویی مجدد برای ما نیست و این به عهده شماست که فایل مربوطه را در کانال اعلام شده پیدا کنید و پاسخ را گوش کنید.

سوالهایی که جنبه شخصی و مشاوره ای دارند هم امکان پاسخگویی در کانال عمومی خود و خدا را ندارند و میبایست از طریق مشاوره تلفنی برای آنها اقدام شود. ( اینجا )

پاسخ سوالها در دوره های آموزشی

سوالات پیشرفته و عمیق تر متناسب با مطالب آموزشی موجود در دوره های آموزشی گروه خود و خدا از کانالهای اعلام شده برای شرکت کنندگان عزیز که دور ها را تهیه کرده اند بدست ما می رسد و طبیعتا در اولویت هستند برای دادن پاسخ.

در پایان خیلی خوشحال خواهیم شد با ارسال سوالهای زیبای خود برای ما در بهتر منتقل کردن مطالب آموزشی به ما و بقیه همراهان کمک کنید.