معرفی فضای بی‌نظیر پاسخ‌های شما عزیزان

در وب‌سایت خود و خدا

مطرح کردن سوال ها و دریافت پاسخها اصلی مهم و ضروری در فهم و یادگیری

گروه آموزشی خود و خدا مفتخر است که در امر آموزش و انتقال مطالب به کاربران عزیز همیشه قدرتمند ظاهر شده است. و یکی از موارد آن پاسخ به سوال های متنوع کاربران عزیز ما از ابتدای فعالیتمان بوده. که در حال حاضر این امکان فراهم شده است که حتی قوی تر از قبل به سوال های ارسالی شما عزیزان پاسخ داده شود و به صورت رایگان در اختیار همه اعضا قرار گیرد.

۲ مجرای موازی جهت دریافت پاسخ سوال ها

  • یکی از روشهایی که شما کاربر عزیز از طریق آن می توانید به پاسخ سوال خود برسید شرکت در کلاس های آنلاین پرسش و پاسخ است که توسط خود آقای تقوی زاده هر ماه برگزار می شود. که برای دریافت اطلاعات بیشتر و شرکت در این کلاسها از اینجا می توانید اقدام کنید.
  • روش دوم ثبت سوال در بخش “دانش موفقیت” سایت خود و خدا است. از طریق این بخش که فرم ارسال سوال آن پایین همین صفحه موجود است شما به راحتی سوال خود را برای ما ارسال می کنید و پس از تایید، سوال شما برای همه کاربران قابل مشاهده خواهد بود. و همه می توانند به سوال شما امتیاز دهند. و اگر سوال شما جذابیت لازم را داشته باشد امتیاز بالایی خواهد گرفت و در اولویت ما برای پاسخ قرار می گیرد. و سپس پاسخ آن روی سایت در قسمت پاسخ سوال های پرتکرار قرار خواهد گرفت.

چند نکته درباره بخش دانش موفقیت

  1. قبل از ارسال سوال خود لطفا بخش پاسخ سوال های متداول در سایت خود و خدا را چک کنید. زیراکه پاسخ چندین و چند سوال رایج در زمینه های قانون جذب، خداشناسی، روابط و قوانین کائنات آنجا موجود است و به این تعداد باز هم اضافه خواهد شد.
  2. در بخش دانش موفقیت لطفا به سوال های ثبت شده از قبل توجه کنید و اگر مشابه سوال شما قبلا پرسیده شده بود دیگر نیازی به ثبت و ارسال مجدد همان سوال از طرف شما نیست و فقط کافیست به آن سوال امتیاز مثبت دهید تا در اولویت بالاتری برای پاسخ قرار بگیرد.
  3. در بخش دانش موفقیت شما می توانید به سوال های مطرح شده دوستان دیگر پاسخ دهید و همچنین دیگر اعضا هم می توانند به سوال شما پاسخ دهند. فقط برای پاسخ به سوال ها لازم است در وب سایت خود و خدا ثبت نام کرده باشید. و اگر قبلا ثبت نام کرده اید لطفا با نام کاربری و رمز عبور خود ورود کنید.
  4. لطفا بابت سوال هایی که جنبه شخصی و مشاوره ای دارند از ما انتظار پاسخ نداشته باشید. زیراکه آنها باید از طریق مشاوره تلفنی پیگیری شوند. البته کاربران دیگر که در سایت ثبت نام کرده اند می توانند به این سوال ها پاسخ دهند. و شما پاسخهای آنها را زیر سوال مربوطه مشاهده کنید.

پر کردن فرم ارسال سوال

لطفا اگر با مطالعه بخشهای بالا و اطلاع از شرایط عنوان شده می خواهید سوال خود را در بخش دانش موفقیت سایت ثبت کنید در قسمت زیر عنوان سول، متن سوال، دسته مربوطه، ایمیل و نام خود را بنویسید و وارد کنید. سوال شما پس از تایید منتشر خواهد شد.

Accepted file types: txt, jpg, pdf

Add another file