برنده شدن در لاتاری‌ها با قانون جذب در حوزه پول و ثروت بیشترین توجه و تقاضا را در بین استفاده کنندگان از این قانون را دارد. به طوریکه بیشترین درصد افراد می‌خواهند از این طریق در قرعه‌کشی‌ها، لاتاری‌ها، بخت‌آزمایی‌ها و… برنده شوند و پول قابل توجهی وارد زندگی‌ آنها شود. حال سوال این است که آیا برنده شدن در لاتاری‌ها با قانون جذب صحت دارد و می‌توان از آن برای رسیدن به پول بیشتر استفاده کرد؟ که جواب به این سوال بله است اما سوال دوم اینکه تا چه اندازه این راه قابل کاربرد است؟ آیا همه با آن می‌توانند در اینگونه برنامه‌ها برنده شوند؟ که برای پاسخ این سوال مطالب مهمی را باید بررسی کنیم.

برنده شدن در لاتاری‌ها با قانون جذب

برنده شدن در لاتاری‌ها با قانون جذب از طریق تصویرسازی ذهنی

ابتدا اجازه دهید ببینیم موفقیت در این حوزه به چه صورت پیش می‌آید. در حقیقت اگر شخصی بتواند با استفاده از تصویرسازی ذهنی به صورت پیوسته در ذهن خود بردن را متصور شود به گونه‌ای که احساس واقعی این موفقیت در او بیشتر شده و به پایداری برسد سپس او حتما با معادل این احساس (طبق قانون جذب) در تجربه‌های زندگی خود روبه‌رو خواهد شد که به احتمال زیاد همان برنده شدن در لاتاری خواهد بود. در واقع موضوع این است که با تمرین درست بتوان ذهن را به گونه‌ای تمرین و آموزش داد که فقط بردن را قبول و احساس کند که در این حالت حتما نتیجه بیرونی با آنچه ذهن از قبل در خود پذیرفته برابری خواهد کرد.

برای برنده شدن در لاتاری‌ها با قانون جذب می‌توانید از بخش‌های تصویرسازی ذهنی، کنترل توجه و مطالب آموزشی نویل گادارد استفاده کنید که هم نحوه انجام تکنیک‌ها تشریح شده و هم داستان‌های واقعی متعددی بیان شده که باور شما را به درستی و نتیجه‌بخش بودن این سیستم بیشتر می‌کند.

آیا همه با قانون جذب می‌توانند در لاتاری‌ها برنده شده و به پول برسند؟

اگر کسی از مسیر درست وارد شود و به طور صحیح هم ادامه دهد موفقیت او حتمی خواهد بود اما موضوع مهم این است که همه نمی‌توانند و از طرف دیگر سیستم هوشمند جهان این اجازه را نخواهد داد. به عنوان مثال بیایید فرض کنیم همه مردم جهان به دنبال برنده شدن در لاتاری‌ها با قانون جذب هستند و کاملا هم درست و اصولی تصویرسازی و تمرکز می‌کنند. یعنی در اجرا همه به درستی با هم برابرند اما سوال این است که آیا آنها همگی با هم برنده خواهند شد؟ در کجا؟ چه کسانی قرار است پول آنها را تامین کنند و از کجا؟

با کمی دقت متوجه می‌شویم این تکنیک راه به پول رسیدن برای همه نیست زیراکه جهان براساس تعادل و تناسب پیش می‌رود. باید از جایی این پول تامین شود تا عده‌ای با برنده شدن در لاتاری‌ها با قانون جذب صاحب آن شوند. و نکته این است که برخلاف آنچه عموم می خواهند و انتظار دارند که از یک راه سریع و راحت به مقادیر زیادی پول برسند، آنچه طراحی بینظیر جهان بر آن استوار است این است که راه‌های مختلف زیادی برای کسب ثروت وجود دارد که هرکس میبایست راه مخصوص خود را بیابد. و در واقع برنده شدن در لاتاری‌ها با قانون جذب برای همه و در همه زمان‌ها نیست.

هر فرد برای هدفی مخصوص خلق شده 

درست است که در ظاهر امر بیشتر ما دوست داریم از طریق برنده شدن در لاتاری‌ها با قانون جذب به ثروت و موفقیت برسیم اما وقتی این راه را برای عموم در نظر می‌گیریم متوجه می‌شویم راه درستی نیست. اما نباید اشتباه کرد که پس حتما قرار نیست کسی برنده شود یا شاید قانون جذب شانسی عمل می‌کند و یا ثروت برای همه نیست. خیر قانون جذب کاملا دقیق عمل می‌کند و همه می‌توانند ثروتمند شوند و بسیاری هم با تجسم و تمرکز در لاتاری‌ها، قرعه‌کشی‌ها و… برنده شده و همچنان هم خواهند شد. بلکه موضوع اینجاست که هر فرد برای منظور خاصی خلق شده. هرکدام از ما برای رفع نیاز قسمتی از این کل واحد (هستی) به جهان آمده‌ایم که میبایست در آن مسیر حرکت کنیم.

ثروت از طرق مختلف جذب و خلق می‌شود و قرار نیست همه آن از طریق لاتاری‌ها باشد. شما دوست عزیز ممکن است در حوزه هنر کسب ثروت کنید و دیگری در حوزه کشاورزی و…. در حقیقت نکته بسیار مهم این است که در کاری که ما ذاتا برای آن ساخته نشده‌ایم هرچقدر هم تلاش کنیم برای تصویرسازی ذهنی و تمرکز در نهایت احساس قلبی ما خوب نخواهد بود و می‌دانیم اگر تصویرسازی ذهنی برای رسیدن به هدف بدون احساس خوب باشد هرگز موفقیتی در کار نخواهد بود. بنابراین اگر همه مردم جهان برای برنده شدن در لاتاری‌ها تصویرسازی کنند فقط بخش محدودی احساس قلبی خوب به کار خود خواهند داشت و دیگران نمی‌توانند توافق درونی با آن را در خود ایجاد کنند.

پس می‌بینیم که ما از قبل به گونه‌ای طراحی شده‌ایم که نمی‌شود همه از یک راه به ثروت برسیم. پس نتیجه‌گیری این است که اگر درون شما واقعا این موفقیت را قبول می‌کند و با آن موافق است، شما می‌توانید کار خود را درست انجام دهید و نتیجه مطلوب را هم بگیرید اما اگر با آن حس خوبی نمی‌گیرید به احتمال زیاد شما برای کار دیگری ساخته شده‌اید که میبایست آن را پیدا کنید و تمرکز خود را آنجا قرار دهید که ثروت و موفقیت شما هم در همان راه خواهد بود.

لطفا ویدئوی آموزشی زیر را تماشا یا به صوت آن گوش دهید تا موضوع برایتان واضح‌تر شود.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

1/5 - (3 امتیاز)