آیا ماه و روز تولد ما سرنوشت و اتفاق‌های موجود در زندگی ما را تعیین می‌کنند؟ آیا اگر فردی در ماه و روزی خاص به دنیا آمد حتما شرایطی متفاوت را تجربه خواهد کرد؟ و آیا در کل شما باور دارید اتفاق‌های زندگی شما به دلیل وجود عوامل خارجی می‌افتند و شما در واقع نقش چندانی ندارید؟ اینکه در ذهن شما چه باوری نشسته کاملا تعیین می‌کند که شما چه رفتاری داشته باشید و متناسب با آن هم چه نتایجی در زندگی به دست آورید. ما در این بخش بررسی خواهیم کرد که آیا ماه و روز تولد شرایط زندگی ما را تعیین کرده یا خیر؟ و این بررسی با استفاده از مفاهیم زیبای قانون جذب و جاذبه بین سیارات و ستارگان خواهد بود.

ماه و روز تولد طالع بینی تعیین سرنوشت با تاریخ تولد مفهوم قانون جذب

ماه و روز تولد در تعیین سرنوشت و اتفاق‌ها

همانطور که در بخش مفهوم قانون جذب با جاذبه بین سیارات توضیح داده شد سیارات منظومه شمسی جاذبه‌ای دارند که روی ما تاثیرگذار است. علت این تاثیرگذاری هم در ریشه مشترک و هم‌جنسی عناصر تشکیل دهنده بدن ما با آنهاست. حال سوال اساسی این است که اگر این جاذبه وجود دارد تعیین سرنوشت با تاریخ تولد می‌تواند موجه باشد؟ طالع‌بینی چطور؟ در کل آیا ماه و روز تولد ما تاثیرگذار بوده در روند اتفاق‌هایی که برایمان افتاده و همچنان هم می‌افتد و یا این خود ما بودیم که باعث ایجاد این شرایط و نتایج شده‌ایم؟

اگر بخواهیم پاسخ کوتاه این پرسش را بدهیم باید بگوییم ماه و روز تولد و یا جاذبه سیارات کاملا روی ما تاثیرگذار بوده و هست اما نکته مهم این است که آنها فقط روی بدن فیزیکی ما که بخش کوچکی از ماست تاثیر دارند و بخش اعظم ما تحت تاثیر جاذبه‌ای متفاوت قرار دارد که کاملا مرتبط به اصل خودمان است. حال لازم است این موضوع را با مثالی زیبا از جاذبه بین سیارات بررسی و روشن کنیم.

ماه و جاذبه آن برروی زمین و پیدایش جزر و مد

همه می‌دانیم که جاذبه و گرانش ماه بر روی کره زمین تاثیرگذار است و باعث پیدایش جزر و مد می‌شود. در واقع آب‌های آن سمتی از زمین که در جاذبه ماه قرار گرفته‌اند بالا می‌آیند و مد را به وجود می‌آورند و آب‌های سمت دیگر کره زمین به پایین کشیده شده و جزر را در آن مناطق مشاهده می‌کنیم. دلیل این جاذبه هم همانطور که پیش‌تر اشاره کرده بودیم وجود قانون جذب است که باعث جذب مشابه‌ها به سمت همدیگر می‌شود. بنابراین گردش ماه که میدان جاذبه‌ای در اطراف آن وجود دارد به دور زمین باعث تاثیر و تغییراتی در زمین می‌شود.

جالب است بدانیم گرانش ماه و دیگر سیارات در هر روز روی خود ما هم تاثیرگذار است. و جاذبه هر سیاره وقتی آن سمتی از کره زمین که ما هستیم را در بر می‌گیرد باعث برانگیختگی در بخش‌هایی از بدن و حالات ما می‌شود. که بارزترین آنها عادات ماهانه خانم‌هاست که مرتبط با جاذبه و چرخش ماه اتفاق می‌افتد. بنابراین بسیاری از حالات در ما که بصورت دوره‌ای و رفت و برگشتی هستند مرتبط با چرخش سیارات و میدان جاذبه آنهاست که روی ما تاثیر می‌گذارد.

تاریخ تولد، جاذبه سیارات و شکل‌گیری شخصیت

ماه و روز تولد زمان مهمی در زندگی همه ماست. در این زمان ما از جاذبه و گرانش مادر خود فاصله گرفته و بطور مستقیم در معرض گرانش دنیای بیرون که جاذبه سیارات در آن موجود است قرار گرفتیم. دقت داشته باشیم که بدن فیزیکی همه ما ریشه‌ای مشترک و یکسان دارد اما با چیدمان و نسبت‌های مختلف که در واقع زمان خارج شدن ما از شکم مادر و در معرض جاذبه سیارات قرار گرفتن باعث برانگیختگی بعضی از بخش‌ها(همانند مد) و کاهش پیدا کردن بخش‌هایی دیگر(مثل جزر) می‌شود. و چون در آن زمان ما همانند خمیر نرمی هستیم که هنوز سفت و محکم نشده‌ایم آن تاثیرات ابتدایی روی کاراکتر و شخصیت ما معمولا باقی می‌ماند. و از این منظر ماه و روز تولد ما باعث شده در حالات و شخصیت ما ویژگی‌هایی بیشتر و پررنگ شود و برخی کمرنگ.

انواع شخصیت‌شناسی‌ها با ماه و روز تولد و یا طالع‌بینی‌ها از این منظر کاملا درست هستند اما اینها هرگز اصل نیستند زیرا انسان می‌تواند فارغ از ماه و روز تولد خود شخصیتی متفاوت داشته باشد و یا سرنوشتی که برای او از نظر طالع‌بینی پیش‌بینی شده را عوض کند. حال باید دید در تعیین سرنوشت و افتادن اتفاق‌ها چه نیرو یا چه جاذبه‌ای تاثیر اصلی را دارد که برای درک این موضوع دوباره به مثال چرخش ماه به دور زمین رجوع می‌کنیم.

شرایط، نتایج و اتفاق‌های زندگی ما، تحت تاثیر جاذبه‌ای بسیار بزرگ‌تر 

در چرخش ماه به دور زمین قسمتی از زمین که سست‌تر است (یعنی آب‌های دریاها و اقیانوس‌ها) دچار تغییر و یا همان جزر و مد می‌شود. اما سوال مهم این است که آیا کل زمین تحت تاثیر جاذبه و گرانش ماه مدارش تغییری می‌کند؟ جواب خیر است زیرا زمین کاملا تحت تاثیر جاذبه خورشید قرار دارد. در واقع جاذبه خورشید اصل و جاذبه ماه برای زمین فرع است. که در بخش مربوطه دلیل قرار گرفتن زمین در جاذبه خورشید را هم توضیح داده‌ایم.

حال درباره سرنوشت، شرایط و اتفاق‌های زندگی خودمان جاذبه اصلی که ما را در برگرفته به چه صورت است و چیست؟ برای پاسخ این سوال باید دانست که بدن فیزیکی ما که جاذبه سیارات روی آن تاثیر می‌گذارند فقط همانند لباسی بر تنمان است. اصل ما جنسی متفاوت دارد. که معمولا می‌گوییم غیرفیزیکی و از عوالم بالاتر است. اصل ما از جنس بی‌نهایت، عشق، آگاهی و قدرت است که هسته مرکزی ما را تشکیل می‌دهد. و اینجاست که باید پرسید هسته مرکزی ما تحت تاثیر کدام جاذبه است؟ پاسخ همانیست که ما همواره با نام خداوند می‌شناسیم یعنی منبع و خود بزرگ.

در واقع هرچقدر ما بیشتر به خدای خود نزدیک‌تر شویم (گرانش و جاذبه او بیشتر ما را در بر بگیرد) نتایج بهتری متناسب با خودمان قطعا اتفاق خواهد افتاد. در واقع هرچقدر حس بهتری در قلب خود نسبت به خود و دنیا احساس می‌کنیم یعنی ما بیشتر به منبع نزدیک شده‌ایم و اتفاق‌ها همگی بهتر خواهند شد درحالیکه می‌تواند شرایط سیارات کاملا مخالف باشد که در اینصورت آنها فقط روی سطحی از ما تغییر ایجاد خواهند کرد که اصلا مهم نیست و به حساب هم نمی‌آید. (همانند جزر و مد بر اثر گرانش ماه که مدار زمین را تغییر نمی دهد)

شرایط و سرنوشت ما فقط و فقط به دست خودمان رقم می‌خورد

هر انتخاب، هر فکر، هر باور، هر عمل و… یا ما را بیشتر به منبع خود نزدیک می‌کند که احساس خوب قلبی نشانه آن است و یا ما را از آن دور می‌کند و احساس بد قلبی ما خبر از آن می‌دهد. افتادن اتفاق‌ها و بحث سرنوشت ما کاملا به این بخش مربوط است نه شرایطی که سیارات در آسمان برایمان رقم می‌زنند. هستند افراد زیادی که در روز و ماه یکسانی متولد شده‌اند اما به واسطه انتخاب‌های متفاوت نتایجی کاملا متفاوت را برای خود ایجاد کرده‌اند و این نشان می‌دهد عامل اصلی جایی درون خودمان و باورهایمان پنهان است. و هیچ عامل خارجی نمی‌تواند تعیین کننده سرنوشت و نتایج ما باشد.

لطفا برای درک بهتر این موضوع فایل ماه و روز تولد و تعیین سرنوشت را تماشا و یا به صوت آن گوش دهید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
6 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
مریم
مریم
3 ماه قبل

خود همین اموزش برای من یه دوره اموزشی بود.خداروشکر که به این سایت هدایت شدم

مریم
مریم
3 ماه قبل

سپاس از شما. بسیار عالی بود.

Raaa
Raaa
10 ماه قبل

سلام بر استاد گلم استاد من تازه تله پاتی را شروع کردم من چطور میتونم در فرکانس اون فرد قرار بگیرم من نمیتونم رو نفس هام تمرکز کنم استاد من باید چیکار کنم تا تله پاتیم خوب بشه ممنون میشم که راهنماییم کنید

لیلا
لیلا
10 ماه قبل

سلام.وقتتون بخیر..من چطوری باید کامنت بزارم؟

امتیاز شما به این مطلب