به نام یگانه پیدای پنهان

با سلام به شما دوست عزیز که به تازگی با مجموعه آموزشی خود و خدا آشنا شده اید و به دنبال این هستید که درباره من یعنی سید سعید تقوی زاده بیشتر بدانید. در حال حاضر نمیدانم که شما چقدر آموزشهایی که توسط شخص من به رایگان منتشر شده را دنبال کرده اید ولی پیشنهاد میکنم از همه آنها چندین و چند بار استفاده کنید زیراکه آنها هدایتگری مطمئن برای شما برای رسیدن به خواسته های قلبی درونتان هستند. همانطور که برای خود من هم بودند و همچنان هم خواهند بود.

سید سعید تقوی زاده این اطلاعات را از کجا آورده؟

من تقریبا از سن ۱۴ و ۱۵ سالگی به دنبال جواب سوال های مهمی برای خودم بودم. و هرگز از زندگی خود راضی نبودم چون مدام در حال دور شدن از لذتهای عمیق دوران کودکی خودم بودم. این کنجکاوی همیشگی به همراه علاقه شدید در سنین ۲۴ تا ۲۷ سالگی من باعث شد که کتابهای مختلف زیادی در حوزه های موفقیت بخوانم و حتی با یادگیری زبان انگلیسی به سراغ آن منابعی بروم که در اختیار همه نبود و با زبان اصلی آنها را بارها و بارها بخوانم و یا سمینارها و فایلهای صوتی آنها را ببینم و گوش کنم. این روند چند ساله دریافت آموزشها و اطلاعات قدرتمند در نهایت باعث رسیدن من به اصل ماجرا شد که گمشده خودم را پیدا کردم. یعنی ایجاد هارمونی و اتصال میان خود و خدا. وقتی این ارتباط و اتصال وجود داشت هم من سوالهای قشنگی را برای پرسیدن پیدا میکردم و هم جوابهایی زیباتر از آن سوال ها….و اینقدر این دریافت جوابها برای من ادامه دار بود که من به مرحله یقین و باور رسیدم و در حال حاضر هم برای من با نهایت عشق و لذت ادامه دارد.

شما عزیزی که واقعا میخواهید مرجع این آموزشها و اطلاعات را بشناسید…به شما باید بگویم اینها اطلاعات “من” تنها نیست بلکه قوانینی بسیار به حق، زیبا و ثابت است که مخصوص همه “ما” است. یعنی همان حق و حقیقت ازلی و ابدی. که هر کسی که در طول تاریخ با جسارت آنها را جستجو کرده و حاضر به تقلید کردنه کورکورانه نبوده پیدایشان کرده. و در برابر به حق بودن و زیبایی آنها تسلیم شده. بنابراین به زبان ساده من از آنچه که در این علم ازلی و ابدی هست جز خبر خوب، اطمینان، دلایل محکم بسیار و نتایج عالی ندیده ام که دقیقا همانها را هم منتقل میکنم. بخاطر همین هم از زوایای مختلف راجع به آنها در فایلهای مختلف صحبت کرده ام و خیلی بیشتر پاسخهای سوال ها را در برنامه ام داشتم. و به شما میگویم در همراهی با این آگاهی ها شما همانی خواهی شد که آرزویش را داری. این خبر خوش من برای شمایی است که وقتی خلق شدی خالقت به خودش احسنت گفت.

سید سعید تقوی زاده چه نتایج مثبتی را خودش کسب کرده؟

اجازه بدید از آن نتیجه اصلی عبور کنم و آنهایی را بگویم که برای بیشتر مردم ملاک قرار میگیرد. من در ظاهر زندگی جوانی کاملا بی هدف، بیکار و بدون کوچکترین موفقیتی بودم. تنها موفقیتهای من یادگیری زبان انگلیسی و گرفتن گواهینامه رانندگی بود. نه درآمدی داشتم…نه آینده ای…نه موقعیتی در خانواده و اطرافم که به آن دلخوش کنم و یا بتوانم استفاده ای کنم. از لحاظ مالی و اقتصادی در بیشتر مواقع در محدودیت بودیم برای چندین بار من هم در دوران دبیرستان و هم دانشگاه درسم را رها کردم و هیچ گونه روابط اجتماعی موفقی هم نداشتم یعنی بیشتر مواقع در تنهایی خودم بودم. تا جاییکه آن تغییرات مثبت درونی که همشه دنبالشان بودم به ظاهر زندگی من هم رسید یعنی نتایج مثبت در همه زمینها. درآمد مالی من در این لحظه نسبت به ۵ سال قبلم بیش از ۱۰۰ برابر شده، دوستانم و روابطم هم همینطور و در حال حاضر از لحاظ ظاهری هم خیلی نزدیکتر به ایده آل خودم هستم در حالیکه در گذشته از لاغر بودنم همیشه در فشار بودم.

حقیقت ماجرا این نبود که بخواهم با این نتایج از خودم تعریف کنم. واقعا اینها قطره ای از اقیانوسی است که می شود با این آگاهی ها و عمل به آنها بدست آورد. نه فقط برای من بلکه برای هر شخصی که در مدار آن قرار می گیرد. و من فقط اشاره کوچکی کردم که شما بدانید این قوانین و آکاهیهای موجود در آموزشهای ما به خوبی به من جواب داده.

در نهایت ملاک اصلی برای سنجش موفقیت شادی درونی خودمان است. شادی که علت آن بودن در جایگاهی است که مخصوص خودمان است. نه لزوما آن موقعیت و جایگاهی که دیگران برایمان در نظر گرفته اند و ما فکر می کنیم به اشتباه که حتما موفقیت آنجاست.

آیا می شود به این آموزشها مطمئن بود؟

راه مرسوم و معمولی که برای جلب اطمینان وجود دارد به رخ کشیدن موفقیتهای پر زرق و برق است و به دنبال آن ایجاد این حس نیاز و هوس در مخاطب که من راهی بسیار خوب برای موفقیت دارم چون خودم این نتایج را گرفته ام و شما هم برای موفقیت باید من را دنبال کنید. ولی من این راه را کامل و مناسب نمی دانم البته نه به این خاطر که خودم نتایج کافی ندارم که نشانشان دهم بلکه بخاطر این که میدانم فهم اصلی باید در خود شخص ایجاد شود نه اینکه بخاطر هوس رسیدن به نتایجی وسوسه انگیز برای مدتی به کسی و حرفهایش اطمینان کند.

بنابراین من بیشتر سعی می کنم با استدلالهای محکم  و نگاه از زوایای مختلف باعث انتقال فهم این قوانین بشوم که شما آنها را در همه فایلها خواهید دید و البته در کنارش از نشان دادن نتایج خودم و همه کسانی که آنها هم از این قوانین استفاده کرده اند هم استفاده می شود که جایی برای شک و تردید برای ذهنهای هوشیار باقی نماند.