تولد گروه خود و خدا

تولد گروه خود و خدا از کانال تلگرامی مرجع قانون جذب در تابستان سال ۱۳۹۵ شروع شد. این کانال تلگرامی توسط سید سعید تقوی زاده آغاز به کار کرد و خیلی سریع رشد کرد و مخاطبانش در همان سال اول به بالای ۲۰،۰۰۰ نفر رسید. در این کانال تلگرامی، ما با پاسخ به سوالات بسیار متنوع و همچنین فایلهای آموزشی رایگان، نظر علاقمندان به قوانین الهی و کائنات را به مجموعه خود جلب کردیم و توانستیم چندین دوره آموزشی پیشرفته را هم برگزار کنیم؛ که نتایج مثبت کسانی که شرکت کردند در کانال تلگرامی ما موجود است. با توجه به علاقه شدید همراهان ما به یادگیری قوانین زیبای موفقیت و همچنین عشق و علاقه خود ما به انتقال این علم زیبای الهی، تصمیم بر این شد که ما فقط محدود به یک کانال تلگرامی نباشیم و کار خود را با وب سایت خود وخدا ادامه دهیم تا مطالب با یک دسته بندی و چیدمان مطلوب برای علاقمندان در اختیارشان قرار گیرد.

سید سعید تقوی زاده کیست؟

سید سعید تقوی زاده متولد آذر ماه ۱۳۶۴ در یک خانواده نسبتا مذهبی و از لحاظ وضعیت مالی،  خانواده ای زیر متوسط است. او از سنین نوجوانی بخاطر علاقه درونی به مسائلی مثل خداوند، ثروت، موفقیت، قوانین جهان هستی و… در مورد آنها خیلی تفکر می کرد و بیشتر اوقات به دنبال پاسخ سوالاتی بود که خودش طراح آنها بود. و از رسیدن به جوابهای آنها و کشف عمق بیشتر مطالب لذت زیادی می برد. او کتابهای واقعا زیادی را در این زمینه ها در سنین جوانی خودش مطالعه می کرد و در حدود دو سال تقریبا بیشتر وقت او صرف مطالعه کتابهای مختلف در زمینه های مربوطه می شد؛ تا جائیکه او حتی با جدیت شروع به یادگیری زبان انگلیسی کرد، چون می دید اصل مطالب و آموزشها در دنیا به این زبان هستند. بعد از تسلط کافی به زبان انگلیسی، او حالا بیشتر وقتش صرف دیدن سمینارهای موفقیت و قانون جذب از اساتید مطرح دنیا و خواندن کتابهای آنان و گوش کردن فایلهای صوتی آنها بود. این روند چندین ساله سعید را در درک این قوانین بسیار مسلط کرده بود و جز در مسائل مالی، تا حدود سن ۲۵ سالگی تغییرات مثبت خیلی خوبی کرده بود. بعد از آن در زمینه مالی نیز، پس از بیکار بودن تا حدود ۲۷ سالگی، او شروع به چند کار کوچک مثلا سرمایه گذاری در بورس کرد که هم موفقیت آمیز بود و هم تجربیات خوبی برایش داشت. سپس او تدریس زبان انگلیسی را بدون هیچ سابقه ای شروع کرد و توانست در کمتر از یک سال درامد خود را به بیشتر از سه برابر برساند. او در این مقطع در زمینه مالی هم شاهد درست بودن قوانینی که سالها درگیرشان بود شد و سریعا خواستار رشد بیشتر در این زمینه شد که همین موضوع باعث این شد که او تصمیم به این بگیرد که آموزش قوانین موفقیت را شروع کند، در جایی که هیچ تجربه، راهنما، موقعیت مناسب و هیچ کمک و همکاری نداشت و فقط خودش بود و یک کانال تلگرامی ۴۰ نفره در ابتدا و اطلاعاتی که در غالب فایلهای آموزشی درون آن کانال می گذاشت. و همین ها باعث رشد سریع آن کانال شد.

آیا سید سعید تقوی زاده فرد مناسبی برای آموزش قوانین موفقیت است؟

اگر شما در شرایط سختی باشید و به دنبال این باشید که راه رهایی از آن شرایط به شما نشان داده شود، همیشه افرادی که در شرایط ایده ال و خوبی هستند نمی توانند راهنمای شما باشند. بلکه کسانی راهنمای واقعی شما هستند که قبلا خودشان شرایط مشابه شما را داشته اند و توانسته اند راه بهبود شرایط را پیدا کنند و آن را طی کنند تا به نتیجه برسند. این اتفاقی است که بصورتی کاملا عمیق و گسترده در زندگی سید سعید تقوی زاده اتفاق افتاده است. او تقریبا در تمامی جنبه های زندگی شرایطی بسیار نامطلوب داشت. مثلا برای مدتی نسبتا طولانی فقط کسب درامدش از طریق مسافرکشی با ماشین پدرش در خیابانهای تهران بود؛ و یا در زمینه روابط به مدت چندین سال (از سنین ۱۵ تا ۲۵ ) تنهای تنها بود و هیچ کسی در زندگی اش نبود. و یا مثلا در موضوع سلامت و تناسب اندام، او خیلی لاغر و ضعیف بود، بطوریکه با قد ۱۷۴ سانتی متر فقط ۵۳ کیلوگرم وزن داشت و این یعنی ۱۵ کیلوگرم کمتر از وزنی که باید می داشت. ولی او درنهایت، با یادگیری قوانین و اجرای آنها توانست تمام آن شرایط نامطلوب را عوض کند و در جایی باشد که کسی باور نکند او چنین گذشته ای داشته است. به لطف خداوند او حالا چندین سال است که هر سال از لحاظ مالی درامدش را چند برابر می کند، از لحاظ روابط دوستانی بسیار ارزشمند هم در ایران و هم در خارج از ایران دارد و از لحاظ سلامتی هم او در حال حاضر یک ورزشکار است و هیچ کدام از کمبودهای گذشته در او نیست. در واقع اصل مطلبی که او قصد انتقالش را به دیگران دارد این است که همه با یادگیری قوانین هستی و اجرای آنها قدرت دستیابی به خواسته هایشان را دارند. و سید سعید تقوی زاده با توضیحاتی کاملا ساده و روان و همچنین پوشش بسیاری از مطالب، که برای اکثریت گنگ و مبهم است، در حال انتقال این مطالب به علاقمندان بوده و هست. شما دوست عزیزی که در حال مطالعه این قسمت هستید می توانید صحت این موارد را در آموزشهای رایگان ما که در سایت خود و خدا قرار می گیرد مشاهده کنید.

شما قطعا در همراهی با گروه خود وخدا شاهد تغییرات مثبت خواهید بود

هدف ما این نیست که فقط شما را بمباران اطلاعتی کنیم و یا اینکه شما را مجبور به خرید محصولات خود کنیم. بلکه هدف ما انتقال این اطلاعات ارزشمند به همه، متناسب با گنجایش دریافت آنهاست. یک قسمت از این اطلاعات این است که برخلاف ذهنیت و باور خیلی ها در دنیا، وفور نعمت در همه زمینه ها مشاهده می شود و افرادی که برخلاف این فکر می کنند در واقع خودشان انگار ناخواسته چشمهایشان را روی این حقیقت بسته اند. و این یعنی در همین اطلاعات و قوانین موفقیت هم فراوانی وجود دارد. نه به این عنوان که بینهایت قوانین هست و یادگیری آنها غیر ممکن، بلکه قانون در واقع فقط یکی است ولی عمق آن تمام ناشدنی و بسیار زیباست. پس شما خواهید دید که ما کاملا سخاوتمندانه این اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهیم و محدودیتی اعمال نمی کنیم. تنها محدودیت ما فقط برای بسته های آموزشی پیشرفته است که در آنها، هم میبایست مطالب در یک بسته به ترتیب دنبال شوند و هم اینکه افراد باید واقعا نیاز به دریافت این آموزشهای پیشرفته را احساس کنند و خواهان آنها باشند. چون در غیر اینصورت تقریبا برای اکثریت آنها، حتی بصورت رایگان هم هیچ فایده ای نخواهد داشت. و ما همیشه توصیه ای که داریم این است که بعد از نتیجه گرفتن از فایلهای رایگان ما، اقدام به تهیه محصولات کنید. چون در اینصورت دقیقا می دانید بابت چه چیزی سرمایه گذاری می کنید. در انتها ما خیلی خوشحال خواهیم شد که سوالات زیبای شما عزیزان را در غالب دانلودهای رایگان خود پاسخ دهیم و شاهد رشد و پیشرفت همه همراهانمان باشیم.