اگر ثروتمند نیستی یا به رویاهای خود نمی‌رسی معنی آن این است که عادت ها و کارهای فعلی شما اشتباه هستند و جواب نمی‌دهند. اگر می‌خواهی نتایج متفاوت بگیری باید تغییر کنی.

باید دائما تمرین کنی

شما می‌توانی به تمام خواسته‌های خود برسی. ولی باید شروع کنی و آموزش ببینی و دائما با خودت تمرین کنی. اگر در سطوح پایین آموزشی هستی باید به سطوح بالاتر ارتقا پیدا کنی. اگر به‌طور منظم این آموزش‌ها را نبینی جواب نمی‌دهد.

همان‌طور که بازیگران، ورزشکاران حرفه‌ای و موزیسین‌ها در فاصله‌ی بین فیلمبرداری‌ها و مسابقات و اجراهای خود همواره درحال تمرین هستند، شما هم برای تغییر کردن و رسیدن به رویا هایت باید دائما تمرین کنی.

افراد موفق هرروز در تمام جنبه‌ها بهتر از روز قبل خودشان می‌شوند. آن‌ها درگیر یک برنامه‌ی تمرینی بوده و همواره درحال آموزش دیدن و بهتر شدن هستند. پس شما هم اگر خواهان موفقیت هستی باید آموزش ببینی و مرتب و بدون وقفه تمرین کنی و هرروز بهتر شوی. شما موفق نمی‌شوی مگر این‌که تغییر کنی.

بسیاری از مردم افکار و عادت های بازنده و مخرب دارند. و این از نوع راه رفتن،‌ صحبت کردن و دست دادن آن‌ها با دیگران مشخص است. در آینه به خودت نگاه کن و بگو آیا من شبیه یک برنده هستم؟

هیچ پولی نخواهی ساخت مگر این‌که تغییر کنی و عادت‌های برنده را در خود پرورش دهی. باید سطح اعتمادبه‌نفس خود را بالا ببری، باید مثل برنده‌ها لباس بپوشی، مثل برنده‌ها صحبت کنی و راه بروی. شما در درون خود یک برنده‌ هستی. پس اجازه بده در بیرون هم بروز پیدا کند. تکنیک‌ها و مهارت‌های مهم را یاد بگیر تا بتوانی فرآیند رسیدن به خواسته‌هایت را شروع کنی.

باید تغییر کنی و آموزش‌پذیر شوی

بسیاری از افراد موفق و مولتی میلیاردر یک زمان در دوره‌های آموزشی شرکت کردند و آموزش دیدند و دائما تمرین کردند. فکر نکن که همه‌چیز را می‌دانی و دیگر به آموزش احتیاج نداری. اگر اکنون ثروتمند نیستی باید تغییر کنی و آموزش‌پذیر شوی.

باید کارهای متفاوت انجام بدهی. درغیراین‌صورت فقط یک آرزو داری که هرگز به حقیقت نخواهد پیوست. چون حاضر نیستی هرکاری که برای رسیدن به آن آرزو لازم است را انجام بدهی.

در ویدیوی زیر که از حساب آپارات خودوخدا است می‌توانید به صحبت‌های کوین ترودو همراه با زیرنویس فارسی گوش کنید.

Subscribe
Notify of
guest
0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments