نحوه برخورد با ترس‌ها و استرس‌ها

Current Status
Not Enrolled
Price
Closed
Get Started
This course is currently closed

با سلام و عرض خوش‌آمدگویی به شما شرکت کننده عزیز در بسته آموزشی “نحوه صحیح برخورد با ترسها و استرسها” امیدوار هستم که بتوانیم بهترین نتایج را با یکدیگر در این مسیر زیبای آموزشی تجربه کنیم.

این بسته آموزشی حاصل سالها مطالعه، تحقیق و تجربیات زندگی من تا این لحظه است. قوانینی بسیار زیبا، به حق و قدرتمند که باعث شدند من از تاریکی ترسها به سمت نور قدرت و آرامش حرکت کنم و خدا را هزاران بار شکر که می‌توانم به دیگران هم از این آگاهیها بدهم و آنها هم در پرتو آگاهی زندگی بهتری را تجربه کنند و همگی با هم همواره در مسیر درست این قوانین حرکت کنیم.

شما دوست عزیز در این بسته آموزشی از قوانینی آگاه خواهید شد که شاهراه زندگی ماست و خواهید دید همه چیز از قبل بسیار هوشمندانه و دقیق توسط خالق طراحی شده است که هر چقدر بیشتر از این قوانین آگاهی پیدا کنیم ترسها بیشتر در ما از بین خواهند رفت. زیرا ترسها دقیقا در فضای بی‌خبری ما از قوانین هستی رشد می‌کنند. بنابراین لطفا با کمال آرامش و دقت از فایلها به ترتیب استفاده کنید و مطمئن باشید درون شما همه این مطالب را می‌پذیرد زیرا درون شما وصل به آگاهی خالقی است که همین قوانین را ایجاد و استوار کرده. البته مقاومتهایی هم وجود دارد که با استدلالهای موجود و مثالهای متنوع در فایلها، قدرت خود را از دست خواهند داد و ضعیف می‌شوند.

لطفا قبل از شروع، ترسهای مهم خود را بنویسید و توضیح دهید که فکر می‌کنید علت وجود آنها در شما چیست و بعد از دریافت کافی آگاهیهای این بسته برگردید و ببینید چقدر نظر شما نسبت به آنها عوض شده است.

بعد از گذراندن هر درس نکات مهم آن را برای خود یادداشت کنید و اگر با مبحثی مخالفت و مقاومت داشتید بدانید که دقیقا آنجا همانی است که باید برایتان قابل قبول شود. پس بارها و بارها با حوصله آن مبحث را گوش کنید و در مورد آن فکر کنید تا آرام آرام ذهنتان سرنخها را بیابد و با دنبال کردنشان از آن مقامت عبور کند و وقتی این اتفاق افتاد متوجه خواهید شد. چقدر طرز فکر شما و آگاهیتان عوض شده و چقدر از ترسهای قبلی فاصله گرفته اید. پس اگر با مخالفت رو به رو شدید سریع تسلیم آنها نشوید. شما میتوانید با حوصله و تمرین از تله ناآگاهیهای قبلی خود بیرون بیایید.

 

هر بار گوش دادن به فایلها در زمانهای گوناگون و با فاصله، باعث می‌شود خود به خود مطالب جدیدی را بیابید که قبلا انگار آنها را نشنیده بودید و همین امر باعث می‌شود درصد بالایی از سوالات ایجاد شده برایتان به راحتی به پاسخ برسند.

اما بعد از این مرحله اگر برایتان سوالی باقی مانده بود نگران نباشید زیراکه شما تا یکماه پس از تاریخ تهیه این محصول فرصت دارید سوالهای خود را برایمان بفرستید تا پاسخ مستقیم را دریافت کنید.

آیدی تلگرامی:

https://t.me/m22mw

برای همین منظور در اختیار شماست.

لطفا در صورت ارسال سوال حتما قید کنید “بابت بسته آموزشی نحوه برخورد با ترسها” و نام و نام خانوادگی خود را بنویسید و همچنین سوال خود را واضح و خلاصه ارسال نمایید.

 

برای شما سعادت و خوشبختی را آرزومندم

سید سعید تقوی زاده