با تشکر از شما دوست گرامی برای اعتماد به گروه خود و خدا  و از اینکه برای بهبود کیفیت زندگی خود و اطرافیانتان قصد خرید محصولات این گروه آموزشی را دارید بسیار خرسندیم. در این قسمت با راهنمای خرید محصولات دانلودی سایت در خدمت شما عزیزان هستیم.

از آنجایی که فرایند خرید و دانلود محصولات ممکن است برای برخی از کاربران پیچیده و دشوار به نظر برسد. و با توجه به سولات مکرر برخی همراهان، تصمیم گرفتیم یک بار مراحل کار را بطور کامل با عکس شرح دهیم. هرچند که این فرایند خرید و دانلود بسیار ساده است. ولی خواندن این صفحه حداقل برای یکبار به همه دوستانی که قصد خرید محصولات را دارند توصیه میشود.

ما مراحل کار را برای یکی از محصولات توضیح میدهیم. ولی روند کار برای دیگر محصولات سایت هم مشابه است و با مطالعه این راهنمای خرید محصولات ، در دسترسی به دیگر محصولات سایت نیز مشکلی نخواهید داشت.

راهنمای مراحل ثبت سفارش و پرداخت  برای خرید محصولات

اگر به صفحه محصولات سایت خود و خدا مراجعه کرده و روی یکی از محصولات کلیک نمایید، به صفحه ای مشابه تصویر زیر میرسید. (این عکس مربوط به محصول “دانش لذت از روابط” است و با مرورگر گوگل کروم ویندوز گرفته شده است. در مرورگرهای دیگر و همچنین در موبایل، ظاهر آن ممکن است کمی متفاوت باشد با چیزی که شما می بینید. ولی این تفاوت فقط ظاهری است و روند کار و دکمه هایی که برای طی کردن مراحل تعبیه شده دقیقا یکسان است).

راهنمای خرید محصولات

در این صفحه دو دکمه دقیقا یکسان به اسم “خرید محصول” در طرفین متن معرفی محصول وجود دارد. این دو دکمه در روی تصویر با شماره های ۱ و ۲ مشخص شده اند. (در موبایل ممکن است این دو دکمه یکی در بالای متن و دیگری در پایین آن باشد).

با کلیک بر روی هر کدام از آنها، وارد فرایند ثبت سفارش میشوید که در زیر توضیح آن می آید.

راهنمای مرحله ثبت سفارش برای خرید محصولات

بعد از اینکه در مرحله قبلی دکمه خرید محصول را زدید، وارد صفحه ای مشابه تصویر زیر می شوید:

راهنمای خرید محصولات

در این صفحه پنج قسمت وجود دارد که با شماره های ۱ تا ۵ آنها را برایتان مشخص کرده ایم. و باید یکی یکی آنها را طی کنید که در زیر توضیحات آنها را می آوریم:

  1. اگر کد تخفیف دارید، روی نوشته آبی رنگ قسمت ۱ کلیک کنید. با این کار دو گزینه ۲ و ۳ برای شما فعال میشود. ولی اگر کد تخفیف ندارید، نیازی به کلیک روی این قسمت نیست و گزینه های ۲ و ۳ را هم مشاهده نخواهید کرد. و باید مستقیم به سراغ مرحله ۴ بروید.
  2. در مرحله ۲، کد تخفیف خود را در کادر مشخص شده وارد کنید.
  3. روی دکمه “اعمال کوپن” کلیک کنید تا تخفیف شما در قیمت محصول لحاظ شود.
  4. در فیلدهای مرحله ۴، میبایست مشخصات فردی خودتان را از قبیل نام، نام خانوادگی، شهر، آدرس ایمیل و شماره موبایل وارد کنید و پرکردن تمامی فیلدهای این مرحله الزامی است. البته درمورد ایمیل، نیازی به تاییدیه نیست. ولی بهتر است یک ایمیل معتبر که در اختیار خودتان است را وارد کنید. زیرا یک نسخه از صفحه دانلود محصولات به ایمیل شما ارسال میشود. (بعدا در مورد آن توضیح خواهیم داد).
  5. بعد از طی کردن ۴ مرحله بالا، دکمه ثبت سفارش را بزنید تا وارد مراحل پرداخت شوید.

راهنمای مرحله پرداخت برای خرید محصولات

با زدن دکمه ثبت سفارش در مرحله قبل، وارد صفحه ای مشابه تصویر زیر خواهید شد:

راهنمای خرید محصولات

در اینجا کار خاصی نیاز نیست انجام دهید و سیستم بصورت پیش فرض حالت “کارت های شتابی” را برای شما در نظر میگیرد (وسط تصویر بالا زیر آن یک خط قرمز کشیده ایم). فقط کافی است روی دکمه سبز رنگ “پرداخت” کلیک کنید تا وارد درگاه بانکی شوید و با وارد کردن اطلاعات کارت شتابی خود، مبلغ مورد نظر را پرداخت نمایید.

با پرداخت وجه مورد نظر محصول، وارد صفحه دانلود فایل ها می شوید. برای آشنایی با این صفحه، در ادامه توضیحات راهنمای خرید محصولات با ما همراه باشید.

راهنمای مرحله دانلود فایل ها برای خرید محصولات

خب تبریک میگوییم. اگر مراحل بالا را به درستی طی کرده باشید وارد مرحله آخر که همان دانلود فایل های آموزشی است میشوید. شما در این مرحله به صفحه ای مشابه تصویر زیر منتقل میشوید:

راهنمای خرید محصولات

در این صفحه ۴ قسمت مهم وجود دارند که توضیحات آنها را به ترتیب برایتان می آوریم:

  1. قسمتی که در تصویر بالا با شماره ۱ مشخص شده است، قسمت آدرس بار مرورگر شماست. بهتر است محتویات داخل این آدرس بار را که شامل آدرس اینترنتی صفحه دانلود فایل های محصول خریداری شده توسط شما است “کپی” کرده و در جایی دیگر “پیست” کنید. و از آن نگهداری کنید تا اگر به هر دلیلی بعدا خواستید مجددا وارد این صفحه شوید بتوانید با وارد کردن این آدرس در مرورگر، به راحتی به این صفحه دسترسی پیدا کنید. البته شایان ذکر است که این صفحه به آدرس ایمیلی که در مراحل قبل وارد کرده اید ارسال میشود. ولی فقط برای محکم کاری و جلوگیری از اتلاف وقت های احتمالی بهتر است مرحله ۱ را انجام دهید.
  2. در قسمت ۲ روی تصویر بالا، تمام فایل های دانلودی محصول مورد نظر شما وجود دارد که میتوانید با کلیک کردن روی هر کدام از آنها، آنها را دانلود نمایید. فایلها داخل یک پوشه زیپ نگهداری میشود که بعد از دانلود، بهتر است در سیستم عامل خود (ویندوز، مک یا موبایل) آنها را ابتدا از حالت فشرده خارج کرده و سپس از فایل یا فایل های صوتی، تصویری و یا متنی موجود در آنها استفاده کنید. تعداد این فایل ها بستگی به محصول مورد نظر شما دارد و از یک تا چند فایل متغیر می باشد.
  3. در قسمت ۳، تعداد دانلود های باقیمانده برای هر فایل را مشاهده میکنید. معمولا برای هر فایل ۲ دانلود در نظر گرفته میشود که پس از اتمام آنها، شما دیگر قادر به دانلود نخواهید بود.
  4. در قسمت ۴ و آخر، تاریخ انقضای دانلود فایل های محصول خریداری شده توسط شما قابل مشاهده است. معمولا برای هر محصول مدت زمان یک ماه در نظر گرفته میشود که شما میبایست قبل از تمام شدن آن زمان، نسبت به دانلود محصول مورد نظرتان اقدام کنید.

در پایان، یک بار دیگر از همراهی شما دوست گرامی تقدیر و تشکر کرده و برایتان بهترین ها را آرزومندیم.