مثل خدا

Current Status
Not Enrolled
Price
Closed
Get Started
This course is currently closed

با سلام و عرض ادب به شما دوست گرامی که از دوره آموزشی مثل خدا برای رشد و پیشرفت خود استفاده می کنید. ضمن تبریک و خوش آمدگویی به شما خواهشمند است به نکات زیر توجه کنید.

در بخش زیر هجده درس این دوره به ترتیب شماره قرار داده شده اند که از شما میخواهیم ابتدا حتما از فایل تصویری مقدمه شروع کرده و بعد با رعایت اصول خواسته شده درسها را به ترتیب دانلود و استفاده کنید. پیشنهاد ما این است که حداقل یک روز در میان درسها را گوش کنید و جلو روید زیرا باید به خود زمان دهید تا بتوانید به خوبی به مطالب عنوان شده فکر کنید و بعد هم تمرینهای آن را انجام دهید. بدیهی است که اگر احساس کردید زمان بیشتری بین فایلها نیاز است میتوانید تا ۳ روز بین آنها به خود زمان برای تجزیه و تحلیل یا تفکر بیشتر بدهید، ولی بیشتر از این زمان توصیه ما نیست.

لطفا به یکبار گوش کردن فایلها اکتفا نکنید و آنها را بارها و بارها گوش کنید تا جایی که به راحتی بتوانید مطالب موجود در آن را مثلا برای شخص دیگری بازگو کنید و او متوجه آن مبحث شود. البته قطعا رسیدن به این مرحله زمانبر خواهد بود که باید با صبوری آن را طی کنید. و البته در این مرحله شما تسلط خوبی روی مطالب خواهید داشت و به دنبال آن نتایج خیرت آور آن هم در دستان شماست.

لطفا به هیچ عنوان راجع به مطالب این دوره با دیگران صحبت نکنید. چون به سادگی و به سرعت باعث انحراف شما از مسیر درست یادگیری خواهند شد که البته شاید اصلا هم خودشان چنین قصدی نداشته باشند. صبور باشید و اجازه دهید وقتی خودتان به خوبی مسلط شدید و نتیجه گرفتید آنوقت در صورت خواست آنها برایشان از مطالبی که یادگرفتید صحبت کنید.

این دوره آموزشی فقط مخصوص شخصی است که آن را از وب سایت خود و خدا خریداری کرده است. فرستادن فایلها بدون مجوز ما برای دیگران در نهایت نه تنها کمکی به شما و آن شخص ثالث نمی کند بلکه باعث ضرر و زیان هم خواهد شد. پس لطفا فقط تمرکزتان روی یادگیری خودتان باشد. ( در این قسمت اعضای درجه یک خانواده در صورتی که خودشان خواهان و مشتاق استفاده از درسها باشند استثنا هستند )

در هر ماه حداقل یکبار کلاس آنلاین پرسش و پاسخ همانند کلاسهای عمومی و رایگان ما در وب سایت خود و خدا برگزار می شود که فقط مخصوص شما عزیزانی هست که دوره آموزشی مثل خدا را تهیه کرده اید. شما میتوانید به راحتی در این کلاسها شرکت کرده و تمام سوالها و مسائل خود را در آنجا برطرف کنید. در ضمن نحوه ورود و استفاده از این کلاسها همانند کلاسهای رایگان و عمومی ماست که در سایت خود و خدا اینجا توضیح داده شده اند. ( زمان برقراری کلاسهای آنلاین مخصوص دوره آموزشی مثل خدا هم در وب سایت و هم در کانال خود و خدا اطلاع رسانی می شوند )

در نهایت به شما این اطمینان را میدهیم که ما در کنار شما خواهیم بود تا بتوانید به نتایج خوب خود دست پیدا کنید که قطعا هم می توانید. و از شما دعوت میکنیم با آرامش و توجه قدم در حیطه آموزش قوانینی بینظیر گذاشته و خود را حاکم زندگی خودتان کنید.