دوره آموزشی یک‌ماهه استفاده از قدرت ۲ ( بعلاوه یک‌ماه پشتیبانی رایگان )

Current Status
Not Enrolled
Price
Closed
Get Started
This course is currently closed

دوره آموزشی استفاده از قدرت ۲ دوره‌ای یک‌ماهه با تمرینات پیوسته، پیگیری‌های مستمر و آموزشهایی قدرتمند است که در نهایت باعث می‌شود شما شرکت کننده عزیز به قدرتی که همواره در وجود شما بوده پی‌ببرید و همواره با کنترل و هدایت صحیح آن خود را به نتایج مثبت دلخواه در زندگی برسانید.

به شما شرکت کننده عزیز اعلام می‌کنیم که فقط شخص خود شما که بهای این دوره را به ما پرداخت کرده‌اید مجاز به استفاده از فایل‌های آن هستید و دیگران حتی اعضای خانواده شما تا زمانی که مدرس دوره این اجازه را به شما نداده مجاز به استفاده از محتوای آموزشی این دوره نیستند.

لطفا دقیقا طبق دستورالعمل‌های داده شده این دوره را بگذرانید و مطمئن باشید نتایج مثبت شما در همه زمینه‌ها آرام آرام از همان روزهای اول شروع خواهند شد

سری اول فایلهای این دوره در بهار ۱۴۰۱ در شهر کوالالامپور مالزی ضبط شده است.

از تاریخ اول اسفند ماه ۱۴۰۱ به این دوره یک‌ ماهه دیگر هم ( غالبا پشتیبانی ) اضافه شده است و عزیزانی که از این تاریخ به بعد در این دوره شرکت می‌کنند دوره‌ای دو ماهه را خواهند گذراند. همچنین شرکت کنندگان عزیزی که قبل از این تاریخ وارد شده‌اند و فقط یک ماه را گذرانده‌اند در صورت تمایل می‌توانند با پرداخت بهای آن ( ۳ میلیون تومان ) ماه دوم را هم داشته باشند.

در صورت تمایل برای شرکت در ماه دوم دوره استفاده از قدرت ۲ می‌توانید از ناحیه کاربری خود و ارسال پیام ( تیکت ) با ما در ارتباط باشید.

محتوای دوره