عکس کاور خود را تغییر دهید
عکس کاور خود را تغییر دهید
وضعیت این حساب کاربری منتشر شده است
دانش لذت از روابط
دانش لذت از روابط 975,000 تومان “سلام این یک نشونه خیلی خوب هست همچنان با رعایت اصول تمرکز بگذارید روی خواستتون و ادامه بدید و درگیر این جریان ظاهری نشید چون موقت و قابل تغییره”
آگاهی از قدرت
دوره آموزشی پیشرفته آگاهی از قدرت (2) 1,290,000 تومان “با سلام و احترام شما ظاهرا پی امی که به ادمین تلگرام دادید رو پاک کردید و نتونستیم پیداتون کنیم. لطفا یک بار دیگه به آیدی زیر در تلگرام پی ام بدید تا لینک ها براتون ارسال بشه. ممنون t.me/Pari555s”
آگاهی از قدرت
دوره آموزشی پیشرفته آگاهی از قدرت (2) 1,290,000 تومان “سلام و ممنون از شما بله در واقع انرژی درون کلام ما باعث تغییر در اطرافمون میشه و این انرژی برای همه یکسان نیست مثلا دوستت دارم از زبان همه یک انرژی یکسان ندارد، حتی از زبان خود شما در دو زمان مختلف”
صحبت مستقیم تلفنی با آقای تقوی زاده
صحبت مستقیم تلفنی با آقای تقوی زاده 300,000 تومان “سلام خیر، ما در این زمینه فعالیت نداریم”
ثروت
دوره آموزشی پیشرفته ثروت بیکران 1,000,000 تومان “با سلام. این مجموعه به دو صورت در سایت قابل تهیه است. یا خرید یک باره کل مجموعه و یا خرید آن بصورت قسمت قسمت و هر دوی آنها یکی است و فرقی ندارد.”
اعتماد به نفس
اعتماد به نفس خود را افزایش دهید 250,000 تومان “سلام و تشکر از شما همراه عزیز. ممنون هستیم از توجه و استفاده شما از محصولات گروه خود و خدا. حتما با کار بیشتر نتایج بهتر بدست میارید و ما رو هم مطلع می کنید.”
اعتماد به نفس
اعتماد به نفس خود را افزایش دهید 250,000 تومان “سلام و تشکر از شما دوست و همراه عزیز. خیلی خوشحال هستیم از اینکه از محصولات ما استفاده می کنید. منتظر موفقیتهای شما هستیم.”