راز جذب پول و ثروت همواره برای مردم یک سوال مهم بوده و همیشه افراد زیادی از راههای عجیب و غریب و گاها خطرناک خواسته اند به پول و ثروت برسند. ولی خب از آنجائیکه ما در دنیایی زندگی میکنیم که کوچکترین ذره ها هم از روی قوانین و قواعد حرکت می کنند، نمی توانیم انتظار داشته باشیم همینطور شانسی کسی پولدار یا فقیر شود. در واقع راز جذب پول و ثروت در فهم و یادگیری قوانین حاکم بر این جهان است و همچنین شناخت ثروت. و واقعا عده کمی هستند که به اینصورت و کاملا همراه با فهم و شناخت وارد جریان ثروت و فراوانی می شوند که صدالبته ثروت این دسته بسیار مستحکم و پایدار است.

شما به پول و ثروت نمی رسید چون اصلا نمی دانید واقعا پول چیست

اگر ما واقعا بدانیم دنبال چه چیزی هستیم قطعا آن را پیدا خواهیم کرد. ولی اگر شناخت خوبی از آنچه که به دنبالش هستیم نداشته باشیم کاملا واضح است که پیدایش نکنیم. حتی اگر آن جلوی چشمان ما هم باشد به آن شک میکنیم که شاید این نباشد و رهایش میکنیم و باز به جستجوی بیهوده خود ادامه می دهیم. آیا می دانستید مانع و مشکل بسیاری از مردم هم در پیدا نکردن راز جذب پول و ثروت همین است؟ این که آنها ضعف در شناخت ثروت و پول را دارند و واقعا نمی دانند آنچه که به دنبالش هستند چیست.

اگر بپرسید پول چیست معمولا به شما می گویند پول این اسکناسهاست، یا پول آن عددی است که در حساب بانکی نشان داده می شود و مواردی از این دست. درحالیکه اینها همگی ظاهر پول هستند. اینها خود واقعی پول و ثروت نیستند. مثلا اسکناس جعلی هم کاملا شبیه اسکناس واقعی است ولی چرا اثر پول واقعی را ندارد؟ در واقع کسانی که به دنبال اسکناس یا بالا بردن عدد حساب بانکی خود می روند و از محتوا و مفهوم واقعی پول و ثروت غافل هستند هرگز ثروتمند واقعی نخواهند شد.

راز جذب پول

راز جذب پول و ارتباط مستقیم آن با شناخت ثروت و پول

اگر میخواهید ثروتمند شوید و به راز جذب پول برسید میبایست پول را خوب بشناسید و بدانید به دنبال چه چیزی قرار است بروید. در واقع پول فقط یک نماینده است. نماینده ای از انرژی. انرژی چیست؟ انرژی تولید حرکت می کند و تاثیر ایجاد می کند. حالا برسیم به سوال اصلی که واقعا محتوای پول چیست و داشتن پول چه تاثیری در زندگی می گذارد و چه تفاوتهایی ایجاد می کند؟ این سوالی است که شما باید به آن فکر کنید و به پاسخ آن قبل از اینکه ادامه مطلب را بخوانید برسید.

توصیه ما این است که همینجا به این سوال پاسخ دهید و برای خود روشن کنید پولی که به احتمال زیاد در بیشتر زندگی خود به دنبالش بوده اید واقعا چیست؟ اسکناسها و عدد حساب بانکی نماینده چه نوع انرژی و حالتی هستند؟ چون آن انرژی و حالت خود واقعی پول است، نه آن اسکناسها و عدد حساب بانکی. بنابراین برای روشن شدن این موضوع به این سوال پاسخ دهید: اگر همین الان مقدار پول و ثروت دلخواه من از راه درست و سالم وارد زندگی من میشد چه تغییراتی در من و زندگی من ایجاد میکرد؟ ( لطفا زمان بگذارید و حداقل ۱۰ مورد اساسی را برای خود بنویسید )

نگاهی درست به تاثیرهای پول در زندگی باعث برملا شدن راز جذب پول میشود

فارغ از نگاه اشتباه و ناقص عموم مردم به پول و ثروت که باعث میشود بیشتر اوقات در کمبود زندگی کنند در بخش پایین محتوای حقیقی پول آورده شده. همانی که آن اسکناسها و حساب بانکی فقط نماینده اش هستند، همان انرژی و حالتی که جوهره اصلی پول و ثروت است و باید به دنبال آنها بود تا به ثروت رسید که در بخشهای بعدی بیشتر توضیح داده خواهد شد.

لطفا دقت داشته باشید از همه چیز در دنیا جفت آفریده شده و نقطه مقابلش هم وجود دارد، پول هم به همین صورت است و ما منظورمان از ویژگیهای ذکر شده در بخش پایین آن پول و ثروت سالم و خوب است.

 1. پول و ثروت به ما حس و حال خوب میدهد.
 2. پول و ثروت باعث احساس ارزشمندی، بزرگی و اعتماد به نفس میشود.
 3. پول و ثروت باعث ایجاد امنیت و آرامش میشود.
 4. پول و ثروت باعث ایجاد قدرت می شود.
 5. پول باعث ایجاد احساس سپاسگزاری از خداوند میشود.
 6. پول و ثروت به ما شور و شوق و حرکت می دهد و ما را از حالت سنگینی و تنبلی جدا می کند.
 7. پول و ثروت باعث حل شدن مسائل و مشکلات می شود.
 8. پول و ثروت باعث کمک به خود و دیگران میشود.
 9. پول و ثروت نگاه و توجه ما را از فقر و کمبودها جدا می کند.
 10. پول و ثروت ما را بیشتر به سمت افراد ثروتمند و قدرتمند می کشاند.
 11. پول و ثروت باعث میشود سرمان را بالا بگیریم و خیلی صاف و محکم راه برویم.
 12. پول و ثروت باعث می شود حس نیاز و توقع به دیگران نداشته باشیم و برعکس به دنبال موقعیت مناسب برای کمک کردن باشیم.
 13. پول و ثروت باعث میشود ثروتهای بیشتر را ببینیم و اینطور باور کنیم که چقدر در دنیای ما فراوانی وجود دارد.
 14. پول و ثروت باعث میشود زندگی و بدن سالمی داشته باشیم.
 15. پول و ثروت باعث میشود زیبایی و نظم را در خودمان و اطرافمان ایجاد کنیم.
 16. پول و ثروت تا حدود خیلی زیادی ترسها را نابود میکند.
 17. پول و ثروت ارتباطهای خوبی را با دیگران برای ما ایجاد می کند.
 18. پول و ثروت باعث میشود صبح با حس و حال خوب و خیلی زود از خواب بیدار شویم و مشتاق تجربه های زیبای آن روز باشیم.
 19. پول و ثروت باعث نزدیکتر شدن آن چیزهایی به ما میشود که دوستشان داریم.
 20. پول و ثروت باعث میشود به فکر خلق کردن و ساختن چیزهایی باشیم که میخواهیم و این کار را انجام دهیم.

قانون جذب و راز جذب پول و ثروت

نکته طلایی و راز جذب پول و ثروت در فهم این جمله است: هرآنچه که پول و ثروت در زندگی تولید و ایجاد میکند همانها هم پول و ثروت را تولید میکنند. به عنوان مثال وقتی پول و ثروت باعث حس شادی و سپاسگزاری میشود، حس شادی و سپاسگزاری هم باعث جذب پول و ثروت میشود. اگر پول و ثروت باعث از بین رفتن ترس و ایجاد حس قدرت می شود، حس قدرت و بزرگتر از ترس بودن هم تولید ثروت و پول می کند. دوست عزیز این همان راز جذب پول و ثروت است. ما باید نگاه کنیم محتوای پول چیست و بعد به دنبال آن برویم. نه آن اسکناسهایی که نماینده این حالات و انرژی هستند. اگر واقعا به دنبال ماهیت اصلی ثروت برویم آن اسکناسها خود به خود خواهند آمد.

قانون جذب به سادگی می گوید مشابه مشابه خود را به سمتش می کشاند و متفاوتها از همدیگر دور میشوند. حالا با این قانون به پول نگاه کنید، آیا شما شبیه پول و ثروت هستید که جذب شما شود یا اینکه متفاوت هستید؟ آیا اعتماد به نفس دارید؟ آیا فراوانی را میبینید یا محدودیتها را؟ آیا به فقر بی توجه هستید؟ آیا احساس ارزشمندی می کنید؟ آیا به سمت انسانهای ثروتمند جذب میشوید و آنها را دوست دارید؟ و…

راز جذب پول

انسانهای فقیر همیشه در ظاهر به دنبال پول هستند ولی در عمل دقیقا مخالف ماهیت پول را دنبال میکنند

با فرمولی که در این بخش تشریح شد خودتان میتوانید ببینید که چرا افراد فقیر همواره در هر شرایطی باز هم فقیر میمانند. آنها راز جذب پول و ثروت را نمی دانند. آنها همواره از روی عادتهایشان دقیقا آن چیزی را دنبال می کنند که مخالف ثروت و پول است. مثلا وقتی شما مدام در حال گله و شکایت کردن هستید (کاری که افراد فقیر مدام انجام میدهند) هر چقدر هم به دنبال پول و ثروت باشید آن را نخواهید داشت و از دست شما فراری میشود. حالا به ۲۰ مورد بالا نگاه کنید و خودتان خود را تجزیه و تحلیل کنید تا بدانید در مدار ثروت هستید یا فقر.

برای درک بهتر راز جذب پول و ثروت ویدئوی آموزشی زیر را تماشا کنید.

اشتراک در
اطلاع از
guest
11 دیدگاه
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
فوزیه رنجبر
فوزیه رنجبر
6 روز قبل

بینظیر بود استاد
واقعا در توضیح موارد عالی عمل میکنید
خدا حفظتون کنه

مهدی صراحی
مهدی صراحی
17 روز قبل

باسلام خدمت بزرگوار خیلی خیلی عالی بود خدا سایه ات رااز سر مردم کم نکند

مريم
مريم
1 ماه قبل

استاد عااااالی بود ممنونم ازتون کلی در مورد قانون جذب پول شنیده بودم ولی صحبتهای شما خیلی متفاوت بود خوشحالم از اینکه باهاتون آشنا شدم

مجید
مجید
7 ماه قبل

سپاس گذارم از این همه توضیح خوب و آشکار. ممنون که صمیمانه راهنمای میکنید

محمد
محمد
7 ماه قبل

سلام
آقا سعید یه دونه ای

Yousef
Yousef
8 ماه قبل

واقعا از بین تمام اساتید خوب ادمو میفهمونی جریان چیه بسیار عالی توضیح میدین

راحیل
راحیل
8 ماه قبل

سلام. طبق گفته خودتون تابحال به پول از این منظرنگاه نکرده بودم،این مطالب خیلی خیلی جالب بودن.واقعا توی آگاهی دادن استادید!

Mahdi rahanjam
Mahdi rahanjam
8 ماه قبل

سلام یک سوالی ذهنم را درگیر کرده است و آن اینکه برای جذب پول فقط یک قانون اصلی است و بقیه تکنیک ها هستند یا قانون های مختلفی وجود دارد چون هزاران دوره و کتاب وجود دارد در مورد پول و چجوری میشه فهمید کدام درسته و جواب میده..؟؟

آرش جعفرنوه سی
آرش جعفرنوه سی
8 ماه قبل

خدایش خیلی دوست دارم واقعا آقایی

4.6/5 - (33 امتیاز)